Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
można próbować Birnbahera z M.4cadem kursy ok @2 , niemiec w formie, strzela b.dobrze a i w biegu nie odstaje ooo

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Boe również chory (przeziębienie) był.

Król jest tylko jeden! --> co się dzieje z Olkiem [biathlon.pl]

oby dzisiaj był wysoko boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
wysoko widzę dzisiaj tych co byli w formie w poprzednim tygodniu: Simon Fourcad, Peiffer, Shippulin ale wygrac powinien Svendsen

Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M.Fourcade-Bjoerndalen KL1 2 2.10
Birnbacher M(Z/1-3/1-6/1-10) 2 1,8
Shipulin M w 10stce 2,1
Peiffer M w 10 stce.. 1,5..

ako 10..

ładujemy?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Birnbachera masz w Bwin top 7 @2.1

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Individualny [M]
worst shooter - shots missed
Typ: under 10.5
Kurs: 1.65
Buk: Fonbet


W tym sezonie jeszcze w zadnym biegu z czterokrotnym strzelaniem u mezczyzn nikt nie przekroczyl tej linii.. nawet w Oberhofie gdzie warunki byly duzo trudniejsze.
bieg individualny czyli ten bieg gdzie zawodnicy najbardziej skupic sie musza wlasnie na strzelaniu bo kazde pudlo "kosztuje" wiecej jak w innych konkurencjach.
warunki dobre.. nikt 11 lub wiecej pudel zrobic nie powinnien : )
Powodzenia.
----------------

Dwóch zawodników z 8 pudłami, to dzis max dobrze2

Last edited by Rivaldinho; 12/01/2012 21:59.
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
dziś panie a przy takiej formie biegowej jaką dysponuje Domracheva chyba mozna pograć na Jej dzisiejsze zwycięstwo..strzelanie wczoraj szło zaowdnikom dobrze także i dziś z 1 pudłem może biegowo dac rade bo to jest sprint..

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Liderka po 1 strzelaniu?
Typ: Kaisa Makarainen
Kurs: 10.00
Bet365

Forma finki zwyzkuje.. biegowo wyglada bardzo dobrze.. w tej chwili ustepuje jedynie Domrachevej.. jezeli ta spudluje chociaz raz, to Kaisa ma szanse prowadzic po 1 strzelaniu.
Kurs fajny, mozna sprobowac.. trzeba jednak liczyc na pudlo Darii i 5/5 Kaisy : )

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Riva ładny kurs wyhaczyłeś. Powodzenia bo Finka ma szanse być pierwsza po pierwszym strzelaniu.

Mnie trochę dziwią kursy powyżej 2 na Neuner z Daria. 2,10 w Unibecie wygląda zachęcająco.

Poza tym wysoko widzę dzisiaj Henkel i liczę na przebudzenie w sprincie Ekholm

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by march88
Mnie trochę dziwią kursy powyżej 2 na Neuner z Daria. 2,10 w Unibecie wygląda zachęcająco.

Mnie nie bo to pewnie efekt kosmicznego biegu Darii w indywidualnym gdzie zrobila ponad 1 minute przewagi nad Madzia w samym biegu shocked

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Rivaldinho
Liderka po 1 strzelaniu?
Typ: Kaisa Makarainen
Kurs: 10.00
Bet365

bez wzgledu na to czy wejdzie to nie wycenilbym tego zdarzenia wiecej niz na @4 wiec warto i to bardzo aplauz

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Dzisiaj, wg mnie, będzie rządzić wielka trójca: Emil,Marcin, Tarka. 4cade i Boe już zdrowi, czego potwierdzeniem były miejsca w 20km - oczywiście chodzi mi o bieg, a tam odpowiednio: Emil 1, Martin 2, Boe 4.
Będzie to miało spore znaczenie, bo dziś karne rundy i pędziwiatrowcy spokojnie mogą odrobić biegiem (oczywiście nie, jeśli tych pudeł jest sporo).
Ważne będą warunki pogodowe co widzieliśmy wczoraj. Jednak dziś stawiam na Martina 4cade, będzie dziś wysoko. Oby wyżej niż jego brachol i Makoveev.

Rosjanin, który wygrał 20km, jest dziś w wielu h2h wystawiony. Ja jakbym miał więcej środków stawiałbym przeciwko jemu, bo 'jedna jaskółka wiosny nie czyni' boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
A ja uważam, że to jednak Simon łapie pomału świetną formę i to on powinien być wyżej niż Martin. Biegowo w czwartek się spisał bardzo dobrze, a na strzelnicy pewniejszy od Martina. Z resztą llubię grać na zawodników u których widać wyraźny progres formy

Też uważam, że kursy na czwartkowego zwycięzcę dziś w H2H są zdecydowanie za duże. 1,95 na Birnbachera z Makoveevem wygląda bardzo zachęcająco.

Poza tym Volkov z Landertingerem po 1,95
I bergman z Olkiem 1,8 też łądnie wyglądają

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Trzeba tez poszukac, jakie sa warunki na trasie i strzelnicy, bo granie bez tych informacji jest dla mnie bez sensu (wczorajszy bieg pań tongue )

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Oberhof laugh w tym tygodniu startują w Czechach, Nove Mesto

webcams N Mesto [pl.webcams.travel]

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Dzisiaj Simon pokazał klasę ale już jutro w pościgowym nie powinien być tak groźny. W parze ze swoim bratem jest faworytem co moim daniem jest dużym błędem. Martin uwielbia rywalizacje ramię w ramię zaś Simon nie odnosi zazwyczaj dobry rezultatów w biegu pościgowym. Kurs 2,1 jaki Unibet wystawił na Martina jest dużą przesadą

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
na jutro zdecydowanie polecam jak ktoś gra w ziemniakach na podbicie

Pałka - Gossner 1 1.40 sts

Nasza reprezentantka ma bardzo dobry, równy sezon,
jest na świetnym czternastym miejscu w klasyfikacji generalnej PŚ z 230pkt na koncie,
Gossner natomiast spisuje się fatalnie, jest 48 w PŚ z ledwie 46pkt,
i na strzelnicy i biegowo spisuje się dużo słabiej niż w zeszłym sezonie
Pałka startuje z przewagą minuty i 12 sekund nad Gossner,
biegowo na pewno Polka trochę straci ale to nie będzie miało znaczenia
Niemka na pewno pobiega trochę karnych rund, ma tylko 64% celnych w tym sezonie przy 82% Polki...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by Ojro
Oberhof laugh w tym tygodniu startują w Czechach, Nove Mesto

webcams N Mesto [pl.webcams.travel]

wiem wlasnie, palnalem straszna bzdure tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Wie ktoś dlaczego Brunet nie dokończyła biegu indywidualnego?
Cały sezon jest pod formą a kurs 2,4 na Vilukhine wyglada bardzo zachecajaco

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Kurs na Henkel z Ekholm też przesadzony. 2,9 na Niemkę zdecydowanie za dużo. Dzisiaj może powalczyć o dobre miejsce

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,704
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1