Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 27 1 2 13 14 15 16 17 26 27
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by crocop
Originally Posted by Domel
Originally Posted by crocop
gra ktoś over w meczu liverpoolu? powinni wkońcu coś zacząć strzelać

Dziś bez Suareza

no i? grin

No i nie bardzo ma kto strzelać bramki. Carroll nie może się przełamać, Bellamy i Kuyt ustawiani częściej na skrzydłach niż w ataku więc wątpie że od razu sie odpalą. Adam nie radzi sobie z kreacja gry, na szczęście powrócił Gerrard który ostatnio w 20 minut zrobił więcej niż Adam od początku sezonu. Jednak brak Suareza może być plusem w strone L'poolu. Luis brał się również za kreowanie gry, często schodził na skrzydła i brakowało kogoś w polu karnym, mam nadzieje że teraz będzie inaczej.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2011
Posty: 37
newbie
newbie
Dołączył: Nov 2011
Posty: 37
Originally Posted by andegawen
Livgerpool akzdy z tych dobry
X
X2
Newcastle + 1,5
1-1
Liverpool ma olbrzymia niemoc ze slabeuszami, brak Suareza = redukcja dzialan ofensywnych o 66%, no i Newcastle potrafi gra z druzynami typu United Chelsea czy Arsenal czy wlasnie Liverpool.
Na wygrana 2 golami Liverpoolu oceniam szanse na 10%

tylko po 1,4 trochę słabo grać, ja ost. u/o gram, z drugiej strony meczy z niższych angielskich pełno do wyboru na u/o, więc może odpuszczę sobie ten mecz, do wieczora czas, narazie Turkey boks

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Irak chyba się ustawił grin

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
+ 1,5 Newcastle masz kurs 1,58 moim zdaniem sporo jak na 90% szans

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by andegawen
Shearer powiedzial ze w Newcastle na Carolla szla cala gra stad tyle strzelal
w Liverpoolu jest 4-5 zawodnikow ofensywnych plus absolutny lider Suarez wiec ma konkurencje z przodu wiec z zalozenia bedzie strzelal duzo mniej
Pytanie skoro wszyscy tacy madrzy czemu wydawali na niego 35 baniek zamiast kupic np Falcao za te sume czy Soldado

Nie da się przewidzieć czy transfer będzie udany czy nie. Cena wzięła się stąd że Carroll na półmetku poprzedniego sezonu miał bilans 19/11, do tego młody, może powiedzieć że idealnie pasujący na angielskie warunki.

Dołączył: Nov 2011
Posty: 37
newbie
newbie
Dołączył: Nov 2011
Posty: 37
Originally Posted by andegawen
+ 1,5 Newcastle masz kurs 1,58 moim zdaniem sporo jak na 90% szans

masz racje, zle spojrzalem, nadal troche mało, trzeba by szukać czegos na dokladke wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by andegawen
+ 1,5 Newcastle masz kurs 1,58 moim zdaniem sporo jak na 90% szans


Jest moc laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Shahin gooooool ! hura

Można kontrować, bo już mnie ten mecz wkurwiał.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
Originally Posted by andegawen
Livgerpool akzdy z tych dobry
X
X2
Newcastle + 1,5
1-1
Liverpool ma olbrzymia niemoc ze slabeuszami, brak Suareza = redukcja dzialan ofensywnych o 66%, no i Newcastle potrafi gra z druzynami typu United Chelsea czy Arsenal czy wlasnie Liverpool.
Na wygrana 2 golami Liverpoolu oceniam szanse na 10%
Newcastle na początku "zatrybiło" teraz cieniuje, bilabs z Live to 15-2-1

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Shahin 2-0

Teraz spokojnie to utrzymać smile

Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
Originally Posted by Jose
Shahin 2-0

Teraz spokojnie to utrzymać smile


a jak postawiles handi ??

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by karoljaworek
Originally Posted by Jose
Shahin 2-0

Teraz spokojnie to utrzymać smile


a jak postawiles handi ??


Miałem DNB i wygraną gospodarzy, ale nie takie cuda już w Iraku widziałem, w szczególności w pucharze.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Jose
Shahin 2-0

Teraz spokojnie to utrzymać smile

piwo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Jose
Shahin 2-0

Teraz spokojnie to utrzymać smile

Josinho! piwo

Co tam u Ciebie? grin

Aaaa... I kto to jest w Twoim avatarku? Wygląda jak Altobelli po liftingu grin

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Jose
Shahin 2-0

Teraz spokojnie to utrzymać smile

Josinho! piwo

Co tam u Ciebie? grin

Aaaa... I kto to jest w Twoim avatarku? Wygląda jak Altobelli po liftingu grin


Witaj piwo
Stara bieda , no trochę się zmieniło , bo już nie wolny strzelec wink

W avku niejaki - Coutinho, olbrzymi talent.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Jose
Shahin 2-0

Teraz spokojnie to utrzymać smile

piwo


piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Yasouj , jestem z wami w tych ciężkich chwilach.
Po pieniądze , sławę i uznanie ! boks

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Jose
Shahin 2-0

Teraz spokojnie to utrzymać smile

Josinho! piwo

Co tam u Ciebie? grin

Aaaa... I kto to jest w Twoim avatarku? Wygląda jak Altobelli po liftingu grin

dobre laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Khaitan - Sulaibikhat po over 2,5 boks

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Zmykam, Yasouj - walczyć ! boks

Strona 15 z 27 1 2 13 14 15 16 17 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, burbon, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea]), 2,684 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,407
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1