|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
gra ktoś over w meczu liverpoolu? powinni wkońcu coś zacząć strzelać Dziś bez Suareza no i?  No i nie bardzo ma kto strzelać bramki. Carroll nie może się przełamać, Bellamy i Kuyt ustawiani częściej na skrzydłach niż w ataku więc wątpie że od razu sie odpalą. Adam nie radzi sobie z kreacja gry, na szczęście powrócił Gerrard który ostatnio w 20 minut zrobił więcej niż Adam od początku sezonu. Jednak brak Suareza może być plusem w strone L'poolu. Luis brał się również za kreowanie gry, często schodził na skrzydła i brakowało kogoś w polu karnym, mam nadzieje że teraz będzie inaczej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2011
Posty: 37 |
Livgerpool akzdy z tych dobry X X2 Newcastle + 1,5 1-1 Liverpool ma olbrzymia niemoc ze slabeuszami, brak Suareza = redukcja dzialan ofensywnych o 66%, no i Newcastle potrafi gra z druzynami typu United Chelsea czy Arsenal czy wlasnie Liverpool. Na wygrana 2 golami Liverpoolu oceniam szanse na 10% tylko po 1,4 trochę słabo grać, ja ost. u/o gram, z drugiej strony meczy z niższych angielskich pełno do wyboru na u/o, więc może odpuszczę sobie ten mecz, do wieczora czas, narazie Turkey 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Irak chyba się ustawił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
+ 1,5 Newcastle masz kurs 1,58 moim zdaniem sporo jak na 90% szans
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Shearer powiedzial ze w Newcastle na Carolla szla cala gra stad tyle strzelal w Liverpoolu jest 4-5 zawodnikow ofensywnych plus absolutny lider Suarez wiec ma konkurencje z przodu wiec z zalozenia bedzie strzelal duzo mniej Pytanie skoro wszyscy tacy madrzy czemu wydawali na niego 35 baniek zamiast kupic np Falcao za te sume czy Soldado Nie da się przewidzieć czy transfer będzie udany czy nie. Cena wzięła się stąd że Carroll na półmetku poprzedniego sezonu miał bilans 19/11, do tego młody, może powiedzieć że idealnie pasujący na angielskie warunki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2011
Posty: 37 |
+ 1,5 Newcastle masz kurs 1,58 moim zdaniem sporo jak na 90% szans masz racje, zle spojrzalem, nadal troche mało, trzeba by szukać czegos na dokladke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
+ 1,5 Newcastle masz kurs 1,58 moim zdaniem sporo jak na 90% szans Jest moc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Shahin gooooool !  Można kontrować, bo już mnie ten mecz wkurwiał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959 |
Livgerpool akzdy z tych dobry X X2 Newcastle + 1,5 1-1 Liverpool ma olbrzymia niemoc ze slabeuszami, brak Suareza = redukcja dzialan ofensywnych o 66%, no i Newcastle potrafi gra z druzynami typu United Chelsea czy Arsenal czy wlasnie Liverpool. Na wygrana 2 golami Liverpoolu oceniam szanse na 10% Newcastle na początku "zatrybiło" teraz cieniuje, bilabs z Live to 15-2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Shahin 2-0 Teraz spokojnie to utrzymać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 236 |
Shahin 2-0 Teraz spokojnie to utrzymać  a jak postawiles handi ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Shahin 2-0 Teraz spokojnie to utrzymać  a jak postawiles handi ?? Miałem DNB i wygraną gospodarzy, ale nie takie cuda już w Iraku widziałem, w szczególności w pucharze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Shahin 2-0 Teraz spokojnie to utrzymać  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Shahin 2-0 Teraz spokojnie to utrzymać  Josinho!  Co tam u Ciebie?  Aaaa... I kto to jest w Twoim avatarku? Wygląda jak Altobelli po liftingu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Shahin 2-0 Teraz spokojnie to utrzymać  Josinho!  Co tam u Ciebie?  Aaaa... I kto to jest w Twoim avatarku? Wygląda jak Altobelli po liftingu  Witaj  Stara bieda , no trochę się zmieniło , bo już nie wolny strzelec  W avku niejaki - Coutinho, olbrzymi talent.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Shahin 2-0 Teraz spokojnie to utrzymać   
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Yasouj , jestem z wami w tych ciężkich chwilach. Po pieniądze , sławę i uznanie ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Shahin 2-0 Teraz spokojnie to utrzymać  Josinho!  Co tam u Ciebie?  Aaaa... I kto to jest w Twoim avatarku? Wygląda jak Altobelli po liftingu  dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Khaitan - Sulaibikhat po over 2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Zmykam, Yasouj - walczyć ! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|