|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Kalla - Kristofersen 2 Kalla na finishu byla przed norwezka ale widze, ze tez dostala kare. Kupon rozliczony jako przegrany. Niech sie jakis spec wypowie czy liczy sie finish czy koncowa klasyfikacja z karami bo nie wiem czy uderzac do buka z pretensjami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Poważnie Bjoergen ma prawie 7 minut straty do Kowalczyk to jakiś błąd?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Kalla - Kristofersen 2 Kalla na finishu byla przed norwezka ale widze, ze tez dostala kare. Kupon rozliczony jako przegrany. Niech sie jakis spec wypowie czy liczy sie finish czy koncowa klasyfikacja z karami bo nie wiem czy uderzac do buka z pretensjami  o jakich karach piszesz?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Z tego co kojarze Kowalczyk w sprincie jest słaba a jak wygląda Johaug?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Z tego co kojarze Kowalczyk w sprincie jest słaba a jak wygląda Johaug? Kowalczyk w sprintach nie jest słaba, często osiąga finały. Johaug w sprintach słaba, z reguły w PŚ nie bierze w sprintach nawet udziału.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Myślisz że jutro Bjoergen ma szanse odrobić te 17 sekund?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Stoch na treningu zalapal sie jako LL
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Z tego co kojarze Kowalczyk w sprincie jest słaba a jak wygląda Johaug? Kowalczyk w sprintach nie jest słaba, często osiąga finały. Johaug w sprintach słaba, z reguły w PŚ nie bierze w sprintach nawet udziału. widać, że jesteś delikatnie mówiąc nie w temacie Justyna w tym sezonie ani razu nie była w finałowej "6"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767 |
Therese Johaug Oberhof TDS - Kobiety - Tradycyjny bieg pościgowy - Styl klasyczny (Zakończy na podium) 30/12/2011 Brak 1.55 Przegrana o czyms nie wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Z tego co kojarze Kowalczyk w sprincie jest słaba a jak wygląda Johaug? Kowalczyk w sprintach nie jest słaba, często osiąga finały. Johaug w sprintach słaba, z reguły w PŚ nie bierze w sprintach nawet udziału. widać, że jesteś delikatnie mówiąc nie w temacie Justyna w tym sezonie ani razu nie była w finałowej "6" no dobra może i nie była w finale, ale jest na tym poziomie, jest wśród 10-12 najlepszych, raz jest nieco lepiej, raz trochę gorzej porównując z Johaug jest dużo lepsza, a jako że jutro biegają klasykiem sprint Justyna może być wysoko
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
ma ktoś streama do skoków?
z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Therese Johaug Oberhof TDS - Kobiety - Tradycyjny bieg pościgowy - Styl klasyczny (Zakończy na podium) 30/12/2011 Brak 1.55 Przegrana o czyms nie wiem  być może chodzi o to, że startowały z bonifikatami sekundowymi i te które pierwsze dotarły do mety, wcale nie musiały najszybciej pokonać trasy. Co innego jakby startowały ze startu wspolnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767 |
Therese Johaug Oberhof TDS - Kobiety - Tradycyjny bieg pościgowy - Styl klasyczny (Zakończy na podium) 30/12/2011 Brak 1.55 Przegrana o czyms nie wiem  być może chodzi o to, że startowały z bonifikatami sekundowymi i te które pierwsze dotarły do mety, wcale nie musiały najszybciej pokonać trasy. Co innego jakby startowały ze startu wspolnego. Wtedy Johaug bylaby 1 raczej Juz jest ok - pomylka buka, poprawili na win 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Ale sypie wow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Zografski trzeci raz w tym sezonie DSQ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 666
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2011
Posty: 666 |
Panowie bo mam troche obaw. Obstawiłem pojedynek Zografski - Kot 1-0. Zografski uzyskał lepszą odległość oraz więcej punktów dodatnich. Został zdyskwalifikowany za nieodpowiedni strój. Jak sądzicie jak to bukmacher rozliczy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Panowie bo mam troche obaw. Obstawiłem pojedynek Zografski - Kot 1-0. Zografski uzyskał lepszą odległość oraz więcej punktów dodatnich. Został zdyskwalifikowany za nieodpowiedni strój. Jak sądzicie jak to bukmacher rozliczy ? normalnie kupon przegrany
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|