Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Dec 2011
Posty: 254
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 254
2 tygodnie temu kolega teges6 chciał 1500 zł....ok, to jest bardzo drogo , ale z drugiej strony na pewno można je za tyle sprzedać

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2011
Posty: 254
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 254
Originally Posted by Experto
to i tak w miare tanio, bo chyba na platformie po 1140pln mozna bylo kupic.
Experto...moim zdaniem te bilety i tak chodziły by taniej niż na POL-ROS...cena jest tak wygórowana poprzez kosmiczną cenę nominalną 1140 złotych.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
Originally Posted by Experto
jesli ktos tu podaje cos to niech napisze orientacyjnie cene, bo inaczej takie posty do wywalenia beda.

Kasować lub banować takich biznesmenów smile

Dołączył: Dec 2011
Posty: 254
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 254
inaczej...jsk ktoś podaje cenę to możę być nawet 10.000 zł smile byleby tylko padawać cenę,żeby ludzie na próżno czas nie tracili.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Wymienię jeden bilet na mecz otwarcia POL-GRE (1 kat.) na jeden bilet dowolnej kategorii na mecz CZE-POL przy pokryciu różnicy w cenach nominalnych biletów.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
end Offline
member
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
Wystawiam 1 ze swoich biletow. Całość na fundacje.
Pozdr
http://aukcje.wosp.org.pl/showcat.php?id=16661

Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
end Offline
member
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152

Dołączył: Mar 2010
Posty: 25
V
newbie
newbie
V Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 25

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Originally Posted by Vincent

Allegro pokazało jak wspiera Orkiestrę.

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Nie wiem czemu się dziwisz -sprzedawać coś czego się nie ma ?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
end Offline
member
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
Originally Posted by Kellthorn
Nie wiem czemu się dziwisz -sprzedawać coś czego się nie ma ?
Nie bądź śmieszny. Dobrze ze orange i carlsberg mogą.
Powiesiłem nową http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=603980

Może zgłosisz naruszenie Kolego!

Regulamin regulaminem, ale ktoś żywy musiał kliknąć. Ciekawe jak się teraz czuje.
Jesli drugi raz usuną nie mam pomysłu. Pisałem do supportu i wosp, moze pomogą. Ale cóż sie dziwić. Po podaniu informacji o bilecie na facebookowym profilu weszło, w kilku komentarzach pojawiły sie opinie "przecież nie wolno".

Pora umierać...



Wisi nowa ponieważ:
Witamy,

Z przykrością informujemy, że następujące aukcje/przedmioty zostały usunięte przez pracownika Allegro:

EURO 2012 BILET NA FINAŁ EURO2012 w Kijowie (598718)

Powodem usunięcia przedmiotu był brak informacji o wysokości ceny nominalnej biletu lub ustaleniu ceny Kup Teraz! wyższej od ceny nominalnej biletu.

W świetle art. 133 § 1 Kodeksu Wykroczeń (Kto nabywa w celu odsprzedaży z zyskiem bilety na imprezy artystyczne, rozrywkowe lub sportowe albo kto bilety takie sprzedaje z zyskiem podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny) i mając na uwadze zagrożenia związane z możliwością nieumyślnego naruszenia prawa przez Sprzedających, zdecydowaliśmy się ograniczyć formy sprzedaży ważnych biletów do Tylko Kup Teraz! (bez licytacji). Ponadto Sprzedający zobowiązany jest do wyraźnego umieszczenia w opisie przedmiotu informacji o wysokości ceny nominalnej biletu. Cena Kup Teraz! nie może być wyższa od ceny nominalnej biletu.

Nasze działania opierają się głównie na zgłoszeniach od Użytkowników oraz firm i instytucji, których część uczestniczy w Programie Współpraca w Ochronie Praw. Chcielibyśmy kontynuować współpracę z Tobą, ale ponowne wystawienie tego typu towaru lub inne naruszenie zasad może spowodować trwałe zawieszenie dostępu do Allegro (więcej informacji).





Dołączył: Dec 2011
Posty: 254
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 254
end- twój przypadek to mega ku restwo i tyle.....poza tym debile z allegro kasuja aukcje np z biletem za 2500zł od ktorego wzieliby z 90 złotych prowizji , a zostawiają fikcyjne bilety mzk od których mają 10 groszy prowizji....hipokryzja i żenada!!!

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
To sprzedaj po nominalnej cenie, kazda suma dla WOSP sie liczy..

Dołączył: Dec 2011
Posty: 254
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 254
a jaki jest sens sprzedawać po nominalnej cenie coś, za co można otrzymać cenę o wiele wyższą...myślę ,że jakby end chciał sprzedać po nominalnej cenie to po prostu wrzuciłby te 200 zł do puszki....

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
a jakby tak wszyscy teraz wystawili bilety na allegro i pisali, ze niby na wosp, a dla 3/4 osob byloby to tylko sposob na sprzedaz biletu, a wosp potem ani grosza by z tego nie zobaczylo..

Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
end Offline
member
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
Originally Posted by jadanek
a jakby tak wszyscy teraz wystawili bilety na allegro i pisali, ze niby na wosp, a dla 3/4 osob byloby to tylko sposob na sprzedaz biletu, a wosp potem ani grosza by z tego nie zobaczylo..

Przeciez ten kto kupi robi przelew na konto fundacji.

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by end
Originally Posted by jadanek
a jakby tak wszyscy teraz wystawili bilety na allegro i pisali, ze niby na wosp, a dla 3/4 osob byloby to tylko sposob na sprzedaz biletu, a wosp potem ani grosza by z tego nie zobaczylo..

Przeciez ten kto kupi robi przelew na konto fundacji.

Ale allegro nie sprawdzi czy dana osoba zrobila przelew wink

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by jadanek
Originally Posted by end
Originally Posted by jadanek
a jakby tak wszyscy teraz wystawili bilety na allegro i pisali, ze niby na wosp, a dla 3/4 osob byloby to tylko sposob na sprzedaz biletu, a wosp potem ani grosza by z tego nie zobaczylo..

Przeciez ten kto kupi robi przelew na konto fundacji.

Ale allegro nie sprawdzi czy dana osoba zrobila przelew wink

dobra nie wazne, tak czy owak, nie dziwie sie, ze nie chca pozwolic wystawic, zasady to zasady

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by jadanek
Ale allegro nie sprawdzi czy dana osoba zrobila przelew wink

Nie jestem pewien bo nigdy nie wystawiałem w ten sposób, ale wydaje mi się, że wszystkie płatności dotyczące aukcji charytatywnych nie idą bezpośrednio na konto kupującego ani bezpośrednio na konto np. WOŚP. Jest tam chyba utworzona jakaś specjalna komórka (osobne numery konta obsługujące aukcje charytatywne) powiązana z allegro i WOśP. Kupujący wpłaca na jakiś specjalny numer, a stamtąd idą potwierdzenia do allegro że jest ok i stamtąd kasa wędruje już na konto właściwej fundacji.

W każdym razie na pewno nie jest to tak, że sprzedający pisze sobie, że przekaże kasę na aukcję charytatywną i podaje swój numer konta do wpłaty. Ani tak, że podaje konto tej organizacji.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Usuneli slusznie zgodnie z regulaminem, nie chodzi o same intencje enda, ale z pewnoscia znalazloby sie kilku cwaniakow co by obchodzili w ten sposob system.

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, Akhu, forty, burbon, Lukasz111), 1,887 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,317
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1