Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Kupon 6/Pele
19.02.2006/12:30/Feyenoord - Sparta/typ-1/kurs-1,22/pn
19.02.2006/15:00/AS Roma - Empoli FC/typ-1/kurs-1,33/pn
Expekt, AKO 1,62

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Quote
Quote
Quote

Kupon 4/Amperek
18.02.2006/17:00/ Gwardia Wrocław-KP Polska Energia/typ-1/kurs-1,50/siatkówka<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
18.02.2006/18:00/Joker Piła -KS Jastrzębski/typ-2/kurs-1.10/siatkówka<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
Betandwin, AkO @ 1,65

Mecz Joker-Jastrzebski odbył sie wczoraj wynik 0-3 (-12,-15,-28)

Zródło [b]Przeglad Sportowy str.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Potwierdzam - kupon do powtórki, niestety tym razem z winy baw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ale dlaczego do powtórki - skąd miałem wiedzieć ze mecz się juz odbył? - no i Gwardia @ 1.50 wygrała 3-0, taki kurs nie jest wcale tak łatwo trafić.To moze tylko to Jastrzębie, jak juz naprawde baw zawaliło, poprawie/?;)

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Kupon 6/Coin
19.02.2006/14:10/Tottenham - Wigan/typ-1/kurs-1.65/piłka nożna
19.02.2006/17:00/Malaga - Mallorca/typ-1/kurs-1.25/piłka nożna
Expekt, AKO: 2.06


Dzięki jarkow, to był wyrównany pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Kupon 5/Amperek

19.02.2006/15:00/Dunfermline v Celtic/typ-2/kurs-1,27/piłka nożna
19.02.2006/15:00/AS Roma v Empoli/typ-1/kurs-1,33/piłka nożna

Gamebookers, AkO @ 1,69

Dołączył: Aug 2004
Posty: 547
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 547
[b]Kupon 6/RobKrak
19.02.2006/12:00/Germany - Switzerland/typ-2/kurs-1.75/hokej IO
19.02.2006/12:30/Alkmaar - Utrecht/typ-1/kurs-1.45/piłka nożna
Expekt, AKO 2.54

pwodzenia luka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Quote
Kupon 6/Coin
19.02.2006/14:10/Tottenham - Wigan/typ-1/kurs-1.65/piłka nożna
19.02.2006/17:00/Malaga - Mallorca/typ-1/kurs-1.25/piłka nożna
Expekt, AKO: 2.06


Dzięki jarkow, to był wyrównany pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Coin chyba lekko zaniżyłeś kurs na Malage - patrze w Gb i jest @ 2,05 na Malage - no nie wiem czemu u Ciebie 1,25 tylko;p <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Quote
Kupon 6/Coin
19.02.2006/14:10/Tottenham - Wigan/typ-1/kurs-1.65/piłka nożna
19.02.2006/17:00/Malaga - Mallorca/typ-1X/kurs-1.25/piłka nożna
Expekt, AKO: 2.06


Dzięki jarkow, to był wyrównany pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Poprawiam typ na Malagę. Jak wskazuje kurs - ma być 1X.
Amperek dzięki za zwrócenie uwagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Quote
Quote
Quote

Kupon 4/Amperek
18.02.2006/17:00/ Gwardia Wrocław-KP Polska Energia/typ-1/kurs-1,50/siatkówka<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
18.02.2006/18:00/Joker Piła -KS Jastrzębski/typ-2/kurs-1.10/siatkówka<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
Betandwin, AkO @ 1,65

Mecz Joker-Jastrzebski odbył sie wczoraj wynik 0-3 (-12,-15,-28)

Zródło [b]Przeglad Sportowy str.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Potwierdzam - kupon do powtórki, niestety tym razem z winy baw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ale dlaczego do powtórki - skąd miałem wiedzieć ze mecz się juz odbył? - no i Gwardia @ 1.50 wygrała 3-0, taki kurs nie jest wcale tak łatwo trafić.To moze tylko to Jastrzębie, jak juz naprawde baw zawaliło, poprawie/?;)

Niestety regulamin wyraznie okresla taki przypadek:

[color:"red"]"13. W przypadku odwołania (zwrotu) jednego ze zdarzeń na kuponie, typer ma prawo do podania kuponu zastępczego, przy czym podanie takiego kuponu jest wiążące tzn. poprzedni kupon (ten z odwołanym zdarzeniem) jest uznany za niebyły.[...]"[/color]

Przeciez gdybys taki kupon zagral u buka mialbys drugie zdarzenie policzone po kursie 1.00 i nikt by Ci nie pozwolil "dolozyc" jakies inne zdarzenie do zdarzenia, ktore juz sie zakonczylo.
W naszym konkursie na kuponie musza byc 2 zdarzenia, ktore maja kurs przynajmniej 1.10 i nalezy go podac przynajmniej pol godziny przed rozpoczeciem pierwszego zdarzenia. "Klejony" kupon nie spelnia tego warunku (jedno ze zdarzen juz sie odbylo) i wykluczonejest typowanie "na raty".
Niestety musisz podac calkiem nowy kupon.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
No własnie to `kurson` policz jastrzębie jako @ 1.00 a zostaw samą gwardię @ 1,50 - minimalny kurs kuponu według regulaminu jest 1,50 - a więc w czym problem - to jest nietypowa sytuacja;)

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
No własnie to `kurson` policz jastrzębie jako @ 1.00 a zostaw samą gwardię @ 1,50 - minimalny kurs kuponu według regulaminu jest 1,50 - a więc w czym problem - to jest nietypowa sytuacja;)

[b]Tak wlasnie licze i ... dlatego kupon jest niewazny:

[color:"red"]"4. W konkursie podajemy kupony złożone wyłącznie z dwóch zdarzeń z minimalnym AKO 1.50, przy czym żaden z typów nie może mieć kursu niższego niż 1.10.[...]"[/color]

Przeciez przed chwila o tym pisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Kupon 6/Amperek

19.02.2006/18:30/Prokom Trefl v SKS Polphamra-Pakmet/typ-1/kurs-1,40/koszykówka
19.02.2006/17:00/Chelsea v Colchester/typ-1/kurs-1.10/piłka nożna
Gamebookers, AkO @ 1,54

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
A ja pisałem ze to jest `nietypowa sytuacja` <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
A ja pisałem ze to jest `nietypowa sytuacja` <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Oj typowa, typowa, przerabialismy ja juz kilka razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i dlatego nie moge podjac innej decyzji niz te z poprzednich edycji.
Najgorszy jest brak konsekwencji i mam nadzieje, ze to zrozumiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Raczej nie, bo wine ponosi baw a nie ja i daltego nadal nie rozumiem dlaczego mam powtarzać kupon - trafiłem wazny kupon - moze decydujący o zwycięstwie - a okazuje sie nagle ze przez baw musze go powtarzać ...

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Po pierwsze: nie trafiles kuponu, tylko jedno ze zdarzen na kuponie, a to zasadnicza roznica.

Po drugie: nie rozumiem, dlaczego nie rozumiesz, ze musisz powtorzyc kupon, przeciez napisalem "kawa na lawe": na kuponie maja byc 2 zdarzenia, ktore maja kurs przynajmniej 1.10 i nalezy go podac przynajmniej pol godziny przed rozpoczeciem pierwszego zdarzenia. "Klejony" kupon nie spelnia tego warunku (jedno ze zdarzen juz sie odbylo) i wykluczone jest typowanie "na raty".

Po trzecie: wina jest po stronie baw i dlatego regulamin dopuszcza podanie nowego kuponu. Pretensje prosze kierowac do baw (napisac do ich supportu), a nie do mnie, regulaminu czy swojego przeciwnika z pary.
A gdyby mecz zostal przelozony z powodu nadmiaru sniegu na dachu, to do kogo nalezaloby miec pretensje? Do Szefa na Gorze?

Po czwarte: wina za podanie takiego kuponu nie lezy po stronie Twojego przeciwnika z pary i dlatego nie moge go "ukarac" lamaniem regulaminu, dlatego tylko, ze trafiles zdarzenie o kursie 1.50. Akurat w tym zakresie regulamin jest precyzyjny "do bólu" i nie podlega interpretacji, ani mojej, ani Twojej - po prostu nalezy go zastosowac, co tez uczynilem.

Po piate: regulamin staram sie stosowac i interpretowac niezaleznie od tego, do kogo sie odnosi w danym moemncie i dlatego prosze Cie, zebys nie odebral mojego sztywnego stanowiska jako niezyczliwosci. Po prostu, akurat w tym przypadku to Ty miales pecha.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
[b]kupon 4/Salvador Dali
19.02.2006/12.30/AZ Alkmaar - FC Utrecht/typ-1/kurs-1,52/PN
19.02.2006/12.30/Feyenoord - Sparta Rotterdam/typ-1/kurs-1,27
unibet, ako 1,91

kupon 5/Salvador dali
19.02.2006/16.30/Finlandia - USA/typ-2/kurs-1,10/Hokej kobiet, Olimpiada
19.02.2006/14.15/Tottenham - Wigan Athletic/typ-1/kurs-1,60/PN

unibet, ako 1,76

Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Kurs na Unibecie wynosi 1.20 juz dawno spadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Quote
Kurs na Unibecie wynosi 1.20 juz dawno spadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na Feyenord oczywiscie

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
[b][color:"green"]kupon 6/Ronni
19.02.2006/15.30/Dunfermline v Celtic/typ-2/kurs-1,27/PN
19.02.2006/17.30/Club Brugge v Beveren/typ-1/kurs-1,20
GB, ako 1,54


dzieki za gre kleks i powodzenia w nastepnej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> [/color]

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
kupon 6/piotras
19.02.2006/14.25/Clément, A - Ancic, M/typ-2/kurs-1,37/tenis
19.02.2006/17.30/Club Brugge v Beveren/typ-1/kurs-1,20/piłka
Unibet, ako 1,64



Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1