Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 31 z 50 1 2 29 30 31 32 33 49 50
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
III kategorii to @Experto pewnie by nie brał tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Experto na pewno I kat. smile

Ja natomiast mam III kat. bo singapurski internet jest niestety tragicznie zacofany pod względem prędkości/przepustowości w porównaniu z polskim netem.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
"Z przykrością zawiadamiamy, że w drodze loterii Twój wniosek o bilety na Sylwester na mecz.pl nie został wylosowany.Być może w późniejszym terminie w sprzedaży będą jeszcze dostępne inne bilety lub 31 Grudnia 2011 roku będzie je można nabyć za pośrednictwem platformy odsprzedaży biletów" frown

Jak ktoś chciałby odsprzedać bilet/miejscówkę to proszę o priv. Obojętnie jaka kategoria.

Swoją drogą Piostar i Conrad ciekawe ile miejscówek rozdaliście po znajomości Miedziorytom, Cendrusiom, albo rodzinom "zielonych". Wszędzie trzeba mieć znajomości blush

wink

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Mi Zdzisiu załatwił ooo

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by fechnerinho
"Z przykrością zawiadamiamy, że w drodze loterii Twój wniosek o bilety na Sylwester na mecz.pl nie został wylosowany.Być może w późniejszym terminie w sprzedaży będą jeszcze dostępne inne bilety lub 31 Grudnia 2011 roku będzie je można nabyć za pośrednictwem platformy odsprzedaży biletów" frown

Jak ktoś chciałby odsprzedać bilet/miejscówkę to proszę o priv. Obojętnie jaka kategoria.

Swoją drogą Piostar i Conrad ciekawe ile miejscówek rozdaliście po znajomości Miedziorytom, Cendrusiom, albo rodzinom "zielonych". Wszędzie trzeba mieć znajomości blush

wink

piwo

Zaczekaj, za chwilę rusza drugie losowanie z kolejną transzą biletów, tylko że wcześniej musisz zapisać się do 'Klubu Bukmacherskiego Mecz.pl' aby wziąć udział w losowaniu. wink

Albo jak Bzyku wspomniał, trzeba się Zdziśka spytać czy by nie odpalił bilecika bo ostatnio jest nie w humorze i słuchy chodzą, że nie dołączy do nas na imprezę. ooo

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Trzema "młodemu" mieszkanie kupić.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Afery biletowej na Sylwka Mecz.pl ciąg dalszy.

Dostałem materiały, rzucające nowe światło na władze mecz.pl smile

[Linked Image]

Tak właśnie załatwiano wejściówki na Sylwestra mecz.pl. Powiem tylko, że na zdjęciu powyżej na dłoni jednego z Panów widać sygnet singapurskiej mafii. Nie muszę chyba nic więcej pisać...

[Linked Image]

Powyżej --> Piostar i Goget dzielą się łupem z rozdanych na lewo wejściówek

[Linked Image]

Llamy raczej nie będzie na Sylwka. Dał się złapać na "gorącym"...

Pozdr wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Goget palisz? blush

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Bzyku
Mi Zdzisiu załatwił ooo

Bzyku tylko dlatego, że jesteś ze Szczecina, zamazałem Twoją twarz cool

[Linked Image]

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Dobra dobra, nie podlizuj się. Jeśli dobrze pamiętam to stoisz tam za Zdzichem.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Mowilem wam, ze z jego warunkami fizycznymi Bzyku nadaje sie do footballu amerykanskiego wink

A Ty mowiles, ze nie konczysz roboty szybko a tu post po 15 grin

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Mówiłem, że ZWYKLE nie kończę roboty szybko. I jeszcze mówiłem, że spodziewam się dziś wrócić szybciej. Więc nie marudź mi tu i idź pakować na siłkę żeby wyglądać jak ja.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Bzyku, a ile trzeba pakować aby mieć kaloryfer na podbródku tak jak Ty ? laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Pół beczki piwa i dwie golonki dziennie.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by _Korver_
III kategorii to @Experto pewnie by nie brał tongue

No w I kat. przeplacilem, tyle na to siana poszlo, ze do wyplaty trzeba czekac, ale takie miejsce mi nie grozi:

[Linked Image]


laugh laugh laugh

http://molempire.com/2011/09/14/worst-seats-on-stadiums-around-the-world/

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Ex, nie mów hop smile W każdej chwili jakiś nawiedzony kierownik budowy może Ci postawić przed nosem filarek smile A znając moje szczęście, ja będę wtedy tuż za Tobą grin
W każdym bądź razie ja wygrałem w radiu bilety na tego Sylwestra na mecz.pl smile
Jako najmłodszy stażem na nowym stanowisku pracy, wychodzę z pracy o 22, więc zamiast cisnąć na imprezę, na której z nikim się nie dogadam o tej porze, wolę pogadać z kolegami hazardzistami smile I kilkoma inwestorami laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Praca jest dla frajerów - podobnie jak spanie i gotowanie laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Panowie piwko już zakupione? Gotowi do imprezy?:D

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Mi sie w ogole nie chce tego sylwestra, mam nadzieje ze sie nastroj poprawi.
Jeszcze nie kupiona flaszeczka, mam nadzieje ze wszystkiego nie wykupia. Znajomi slysze, ze poluja po marketach na promocje.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Ten temat był dla mnie zabawny, ale już nie jest. Będzie ktoś dziś w nocy? tongue Wszyscy mnie wystawili, ale widocznie sobie na to zasłużyłem.

Strona 31 z 50 1 2 29 30 31 32 33 49 50

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, burbon, poozon, aker, JelineK, alfa, Sensei), 1,671 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,782
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1