|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
co Ty wygadujesz jakie olewanie meczy? Pilkarze na waznych kilkuletnich kontraktach? To zawieszenie albo rezerwy i zapomna o takich Byl taki przypadek ostatnimi czasy? Poza tym nikt nie pusci tanio 'wypromowanych' pilkarzy za granice to zrodlo utrzymania klubow i nawet jesli kontrakt sie konczy to podpisuje sie przedluzenie zeby 'stary' klub cos z tego mial Gdzie widziales olewanie meczow wymien przypadek. Zaglebie? 3 napastnikow do rezerw. Legia rok temu? Tez byly odsuniecia Nikt sie nie patyczkuje z 'olewaczami' od kiedy oni dyktuja waruki szczegolnie w czasach kiedy mozna sprowadzic tanszych i lepszych zawodnikow z zagranicy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
[Linked Image] [ imageshack.us] Moja córka wymyśliła KOŁO A tak na poważnie to każdy jej uśmiech to ostatnio jedyna rzecz z której 'CIESZĘ MICHĘ SWĄ' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209 |
trzeba przyznac ze slicznotka z niej, ciesze miche do niej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Przecież ja piszę o tym, do czego by mogło dochodzić wcielając w życie twój wspaniały plan blokowania drużyn na parę lat za słabe występy w europucharach, myślałem że tak sobie gdybamy  Już wystarczy że piłkarze zwalniają trenerów, brakuje jeszcze by chwytali kluby za jaja widmem potężnej kilkuletniej dziury budżetowej, wtedy na pewno będzie ich stać żeby rzucać graczy do rezerw i płacić im za nic potężne pensje przez kolejne lata żeby tyko gdzieś sobie nie poszli, a kto za nich zagra i za co opłaci to nie wiem.Obecnie właściciele klubów dokładają w chuj kasy do tego interesu, żeby coś zarobić za dany sezon trzeba coś pograć w grupie LE, do tego dochodzą przychody za bilety, transmisje, reklamy, sponsorów a zakręcenie tego kurka może klub walczący co rok o majstra i grę w pucharach sprowadzić na glebę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187 |
Ocb Czarne +Casablanca Vanilla-Cherry + bubble gun:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Nie powiedzialbym Wisla LEgia i Lech maja stabilnych wlascicieli wiec jesli ktos inwestuje dlugoterminowo nie ma zadnego problemu malo tego wiedzialby ze jakas przypadkowa paskuda mu nie zasra szans na lepsze rozstawienie w pucharach Rozstawienie w poszczególnych w rundach nie zależy od rankingu krajowego tylko od klubowego danej drużyny więc każdy gra dla siebie. Ranking krajowy decyduje o ilości zespołów i ewentulanj rundzie od jakiej zaczynają poszczególne zespoły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Eurobasket 2015 na Ukrainie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Gib ładna córa i jak już urosła To moje największe szczęście - mała miss [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Co ja widze....żółte nosy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
No no BZYCZEK  Śliczne oczęta ma ta Twoja mała miss Oby obydwie rosły zdrowe i był szcześliwe PS: bycie tatą to najpiękniejsza rola człowieka w życiu ;] Więc panowie na chwile wyłączyć laptopy i wziąć się do roboty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Co ja widze....żółte nosy  No może walą to samo wino (czyt: mleko)  :P:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
No no BZYCZEK  Śliczne oczęta ma ta Twoja mała miss Oby obydwie rosły zdrowe i był szcześliwe PS: bycie tatą to najpiękniejsza rola człowieka w życiu ;] Więc panowie na chwile wyłączyć laptopy i wziąć się do roboty  Zdrowie dla naszych cukiereczków ...to jest najjjważniejsze bo to co czasami się słyszy i widzi wokół nas to masakra... fiu,fiu,fiu Tatą być jest wspaniale ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Artek Boruc nie znowu zagrał "czysto"  Kadra czeka, Artur. Franz znowu nie zaśnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Swieta, Moja Ukochana, COD MW3 i B3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Natalia  ... zła, okropna i coraz bardziej Ją lubię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Delecta bydgoszcz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
niebawem ten fatalny 2011 rok pjdzie w niepamiec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
przed chwile przelaczyli mi neta na 6 mega w koncu poszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Radio Trójka Top Wszechczasow 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|