|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
Oryginalnie wysłał Master Flamaster: [qb]A jaki jest najniższy depozyt w Bet365? Pozdrawiam /MF/[/qb] BET365 najniszszy jaki przyjeto 60 euro. Visa Elektron
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Oryginalnie wysłał bogdan ateny: [qb] BET365 najniszszy jaki przyjeto 60 euro. Visa Elektron[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dostalem cynk od znajomego o twoim powrocie na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i dalej cie $cigam co do dlugu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nieladnie tak klamac kilka razy .... mialo byc 20 euro ... w dobrym banku polskim przez ten czas powinno byc juz 40 euro [;
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 47 |
Oryginalnie wysłał Chuligan [Gherman]: [qb]Nieprawda, bo najmniejszy możliwy depozyt o ile mi wiadomo jest w NordicBecie. Wynosi on - 1 EUR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <small>[ 04-01-2004, 19:46: Wiadomość edytowana przez: Chuligan [Gherman] ]</small>[/qb] Chuligan mam kilka pytań odnośnie NordicBeta. Mógłbyś sprawdzić priva? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał bogdan ateny: [qb] Oryginalnie wysłał Master Flamaster: [qb]A jaki jest najniższy depozyt w Bet365? Pozdrawiam /MF/[/qb] BET365 najniszszy jaki przyjeto 60 euro. Visa Elektron[/qb] a dokładnie 55 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
A mozecie podac minimalne stawki dla Gamebookers i BetAndWin ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Mała dygresja: czy w Centrebecie mozna dawać vouchery ? Pozdrawiam /MF/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2003
Posty: 52 |
U Hilla minimalny depozyt 3 USD
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Departament finansowy Expekt.com Ltd, uprzejmie informuje iz kwota minimalnej wplaty na konto gracza w Expekt.com Ltd, zostala ustalona na sume 50 zlotych, o czym informujemy na naszej stronie Internetowej w dziale "depozyt". Wplaty nizsze od tej kwoty nie beda przez nasz dzial finansowy aktywowane. Prosimy o dokonywanie kolejnych wplat w sumie nie nizszej niz 50 zlotych. Po dokonaniu kolejnej wplaty, zostanie ona powiekszona o sume 20 PLN ktora ostatnio zostala do nas wplacona. Po dokonaniu kolejnej wplaty i jej aktywacji na koncie gracza, prosimy o przeslanie tego e-maila do nas, koniecznie z podaniem Pana ID gracza, celem aktywacji wplaty w nizszej kwocie.
He he NIE WPLACAJCIE DO EXPEKTU 20 ZŁ BO CZEKAJA NA KOLEJNE 30 DOPIERO DOPISZA DO KONTA :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka