Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#51247 08/01/2004 08:38
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Quote
Oryginalnie wysłał Master Flamaster:
[qb]A jaki jest najniższy depozyt w Bet365?
Pozdrawiam /MF/[/qb]
BET365 najniszszy jaki przyjeto 60 euro. Visa Elektron

Bonus: Unibet
#51248 08/01/2004 14:34
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
Oryginalnie wysłał bogdan ateny:
[qb] BET365 najniszszy jaki przyjeto 60 euro. Visa Elektron[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dostalem cynk od znajomego o twoim powrocie na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i dalej cie $cigam co do dlugu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nieladnie tak klamac kilka razy .... mialo byc 20 euro ... w dobrym banku polskim przez ten czas powinno byc juz 40 euro [;

#51249 09/01/2004 00:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 47
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 47
Quote
Oryginalnie wysłał Chuligan [Gherman]:
[qb]Nieprawda, bo najmniejszy możliwy depozyt o ile mi wiadomo jest w NordicBecie. Wynosi on - 1 EUR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<small>[ 04-01-2004, 19:46: Wiadomość edytowana przez: Chuligan [Gherman] ]</small>[/qb]
Chuligan mam kilka pytań odnośnie NordicBeta. Mógłbyś sprawdzić priva?

pozdro

#51250 09/01/2004 01:28
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał bogdan ateny:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Master Flamaster:
[qb]A jaki jest najniższy depozyt w Bet365?
Pozdrawiam /MF/[/qb]
BET365 najniszszy jaki przyjeto 60 euro. Visa Elektron[/qb]
a dokładnie 55 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#51251 09/01/2004 02:49
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
A mozecie podac minimalne stawki dla Gamebookers i BetAndWin ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#51252 09/01/2004 03:45
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Mała dygresja: czy w Centrebecie mozna dawać vouchery ?
Pozdrawiam /MF/

#51253 09/01/2004 05:27
Dołączył: Jan 2003
Posty: 52
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 52
U Hilla minimalny depozyt 3 USD

#51254 22/01/2004 00:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Departament finansowy Expekt.com Ltd, uprzejmie informuje
iz kwota minimalnej wplaty na konto gracza w Expekt.com Ltd, zostala ustalona na sume 50 zlotych, o czym informujemy na naszej stronie Internetowej w dziale "depozyt". Wplaty nizsze od tej kwoty nie beda przez nasz dzial finansowy aktywowane. Prosimy o dokonywanie kolejnych wplat w sumie nie nizszej niz 50 zlotych. Po dokonaniu kolejnej wplaty, zostanie ona powiekszona o sume 20 PLN ktora ostatnio zostala do nas wplacona.
Po dokonaniu kolejnej wplaty i jej aktywacji na koncie gracza, prosimy o przeslanie tego e-maila do nas, koniecznie z podaniem Pana ID gracza, celem aktywacji wplaty w nizszej kwocie.

He he NIE WPLACAJCIE DO EXPEKTU 20 ZŁ BO CZEKAJA NA KOLEJNE 30 DOPIERO DOPISZA DO KONTA :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec), 1,689 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,815
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1