|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
Ale allegro nie sprawdzi czy dana osoba zrobila przelew  Nie jestem pewien bo nigdy nie wystawiałem w ten sposób, ale wydaje mi się, że wszystkie płatności dotyczące aukcji charytatywnych nie idą bezpośrednio na konto kupującego ani bezpośrednio na konto np. WOŚP. Jest tam chyba utworzona jakaś specjalna komórka (osobne numery konta obsługujące aukcje charytatywne) powiązana z allegro i WOśP. Kupujący wpłaca na jakiś specjalny numer, a stamtąd idą potwierdzenia do allegro że jest ok i stamtąd kasa wędruje już na konto właściwej fundacji. W każdym razie na pewno nie jest to tak, że sprzedający pisze sobie, że przekaże kasę na aukcję charytatywną i podaje swój numer konta do wpłaty. Ani tak, że podaje konto tej organizacji. dokładnie...wpłaca sie na konkretny numer fundacji bez zbednych pośredników..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
co za problem wystawić na aukcji bilet + koszulka reprezentacji? wtedy się nie doczepią do ceny koncowej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 254 |
co za problem wystawić na aukcji bilet + koszulka reprezentacji? wtedy się nie doczepią do ceny koncowej  Doczępia się. Mi tak usunęli aukcję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2012
Posty: 3 |
...mam dwa bilety na warszawe cwiercfinal..chcialem zamienic na gdansk...--to juz nieaktualne wczoraj dostalem na portalu uefa oficjalnie bilet na gdansk--hurraaaaa:)--kat 1-150 uro plus oplaty..wiec.....jade na mistrzostwa..--stawiam..ze wwarszawie 1a-2b--to rosja-holandia..a w gdansku wymarzony mecz...1b-2 a--niemcy polska:)--niestety ostatni mecz na tych mistrzostwach dla polskiej reprezentacji:)--pozdrawiam..i ..milych mistrzostw--benks:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Tak tak, lub tez takie hity jak Grecja vs Niemcy, lub Portugalia vs Czechy, ale badzmy dobrej mysli ze uda nam sie awansowac. 'Podolski zareagował na losowanie Euro 2012, w którym Biało-Czerwoni trafili na Rosję, Grecję i Czechy. - Jeśli nie wyjdziecie z tej grupy, to nawet do Kolonii nie wracajcie, bo zabijemy was śmiechem' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
Na zbyciu - dwa bilety na mecz otwarcia I kat. - proszę tylko o poważne oferty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
sprzedam 2 bilety na mecz otwarcia Polska - Grecja (1 kategoria)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
witam
Posiadam 2 bilety na mecz otwarcia Polska-Grecja 2 kat oraz 1 bilet na cwiercfinal w Gdansku 1 kat.
Wymienie sie(ewentualna doplata ktorejs ze stron ) na kilka biletow 2 i 3 kategorii z udziałem Chorwacji ale tylko w Poznaniu .
Pisac na gg 13983291 lub priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Masz wlasnie dostepny Wlochy-Chorwacja 2 kat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
Na jakiej stronie te bilety sie kupuje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
updated at 12:42 AM on 2nd December 2011
czyli od publikacji tego textu minelo 6 tyg i na platformie te bilety na ewentualny ich cwiercfinal wisialy caly czas i nikt ich nie chcial kupic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514 |
trzeba mieć dużo czasu i dużo szczęścia żeby kupić bilety na tej platformie docelowymi nabywcami tych biletów nie będą 20-25 latki co mają mnóstwo czasu i 15 h na dzień siedzą na internecie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Panowie w tym temacie proszę tylko o posty z ofertami dotyczącymi wymiany/sprzedaży biletów. Dyskusja ogólna o biletach: tutaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1 |
Posiadam konto z wykupionymi: 4x Polska-Grecja 4x Polska-Rosja 4x Grecja-Rosja Wszystkie w 2 kategorii. Nie interesuję się piłką, a bilety zakupiłem z myślą o osobach, które już nie są tym zainteresowane... Chciałbym, żeby trafiły one w ręce prawdziwego fana piłki nożnej, dlatego piszę tutaj. Patrząc po cenach oferowanych tu i ówdzie biletów proponuję ceny z zakresu 900-1000 za bilet, ale jestem otwarty na propozycje. Kontakt najlepiej mail: [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495 |
Witam, sprzedam 4x QF Warszawa 4x QF Gdansk 4x SF Warszawa wszystkie w 1 kategorii [email protected]pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Sprzedawał ktoś bilety poprzez platforme? Po jakim czasie dostawaliście za nie kase? Panowie w tym temacie proszę tylko o posty z ofertami dotyczącymi wymiany/sprzedaży biletów.
Dyskusja ogólna o biletach: tutaj
Last edited by Ghost; 23/01/2012 14:54.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Wymienię jeden bilet (1 kat.) na mecz otwarcia POL-GRE na bilet dowolnej kategorii na mecz POL-CZE z pokryciem różnicy w cenach nominalnych obu biletów.
|
|
|
Link skopiowany do schowka