Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by jadanek
Ale allegro nie sprawdzi czy dana osoba zrobila przelew wink

Nie jestem pewien bo nigdy nie wystawiałem w ten sposób, ale wydaje mi się, że wszystkie płatności dotyczące aukcji charytatywnych nie idą bezpośrednio na konto kupującego ani bezpośrednio na konto np. WOŚP. Jest tam chyba utworzona jakaś specjalna komórka (osobne numery konta obsługujące aukcje charytatywne) powiązana z allegro i WOśP. Kupujący wpłaca na jakiś specjalny numer, a stamtąd idą potwierdzenia do allegro że jest ok i stamtąd kasa wędruje już na konto właściwej fundacji.

W każdym razie na pewno nie jest to tak, że sprzedający pisze sobie, że przekaże kasę na aukcję charytatywną i podaje swój numer konta do wpłaty. Ani tak, że podaje konto tej organizacji.


dokładnie...wpłaca sie na konkretny numer fundacji bez zbednych pośredników..

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
co za problem wystawić na aukcji bilet + koszulka reprezentacji?
wtedy siÄ™ nie doczepiÄ… do ceny koncowej wink

Dołączył: Dec 2011
Posty: 254
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 254
Originally Posted by stoprocent_
co za problem wystawić na aukcji bilet + koszulka reprezentacji?
wtedy siÄ™ nie doczepiÄ… do ceny koncowej wink
Doczępia się. Mi tak usunęli aukcję.

Dołączył: Jan 2012
Posty: 3
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 3
...mam dwa bilety na warszawe cwiercfinal..chcialem zamienic na gdansk...--to juz nieaktualne wczoraj dostalem na portalu uefa oficjalnie bilet na gdansk--hurraaaaa:)--kat 1-150 uro plus oplaty..wiec.....jade na mistrzostwa..--stawiam..ze wwarszawie 1a-2b--to rosja-holandia..a w gdansku wymarzony mecz...1b-2 a--niemcy polska:)--niestety ostatni mecz na tych mistrzostwach dla polskiej reprezentacji:)--pozdrawiam..i ..milych mistrzostw--benks:)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Tak tak, lub tez takie hity jak Grecja vs Niemcy, lub Portugalia vs Czechy, ale badzmy dobrej mysli ze uda nam sie awansowac.

'Podolski zareagował na losowanie Euro 2012, w którym Biało-Czerwoni trafili na Rosję, Grecję i Czechy. - Jeśli nie wyjdziecie z tej grupy, to nawet do Kolonii nie wracajcie, bo zabijemy was śmiechem' laugh piwo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
Na zbyciu - dwa bilety na mecz otwarcia I kat. - proszę tylko o poważne oferty

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
sprzedam 2 bilety na mecz otwarcia Polska - Grecja (1 kategoria)

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
witam

Posiadam 2 bilety na mecz otwarcia Polska-Grecja 2 kat oraz 1 bilet na cwiercfinal w Gdansku 1 kat.

Wymienie sie(ewentualna doplata ktorejs ze stron ) na kilka biletow 2 i 3 kategorii z udziałem Chorwacji ale tylko w Poznaniu .

Pisac na gg 13983291 lub priv

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Masz wlasnie dostepny Wlochy-Chorwacja 2 kat.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
Na jakiej stronie te bilety sie kupuje ?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
uefa.com

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by lamps
Na jakiej stronie te bilety sie kupuje ?


https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=5152636

pierwszy post

Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
http://www.dailymail.co.uk/sport/fo...England-5-000-tickets-quarter-final.html

myśle że na 1/4 i 1/2 bilety będą chodziły z niezłą przebitką
mecze grupowe to co innego...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
updated at 12:42 AM on 2nd December 2011

czyli od publikacji tego textu minelo 6 tyg i na platformie te bilety na ewentualny ich cwiercfinal wisialy caly czas i nikt ich nie chcial kupic

Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
trzeba mieć dużo czasu i dużo szczęścia żeby kupić bilety na tej platformie
docelowymi nabywcami tych biletów nie będą 20-25 latki co mają mnóstwo czasu i 15 h na dzień siedzą na internecie ...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Panowie w tym temacie proszę tylko o posty z ofertami dotyczącymi wymiany/sprzedaży biletów.

Dyskusja ogólna o biletach: tutaj

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1
Posiadam konto z wykupionymi:
4x Polska-Grecja
4x Polska-Rosja
4x Grecja-Rosja
Wszystkie w 2 kategorii.
Nie interesuję się piłką, a bilety zakupiłem z myślą o osobach, które już nie są tym zainteresowane...
Chciałbym, żeby trafiły one w ręce prawdziwego fana piłki nożnej, dlatego piszę tutaj.
Patrząc po cenach oferowanych tu i ówdzie biletów proponuję ceny z zakresu 900-1000 za bilet, ale jestem otwarty na propozycje.
Kontakt najlepiej mail: [email protected]

Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Witam, sprzedam

4x QF Warszawa
4x QF Gdansk
4x SF Warszawa

wszystkie w 1 kategorii

[email protected]

pozdrawiam

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Sprzedawał ktoś bilety poprzez platforme? Po jakim czasie dostawaliście za nie kase?


Panowie w tym temacie proszę tylko o posty z ofertami dotyczącymi wymiany/sprzedaży biletów.

Dyskusja ogólna o biletach: tutaj

Last edited by Ghost; 23/01/2012 14:54.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Wymienię jeden bilet (1 kat.) na mecz otwarcia POL-GRE na bilet dowolnej kategorii na mecz POL-CZE z pokryciem różnicy w cenach nominalnych obu biletów.

Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1