|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,720 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,720 Likes: 12 |
Grupa betsson ma juz co najmniej z 20 firm 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
To prawda że William Hill nie wypłaca na Skrill i Neteller Polakom? Pani z supportu angielskiego na live chat poinformowała mnie że z mojego rejonu tylko local bank transfer wchodzi w rachubę. I rzeczywiście w zakładce withdrwal mimo zarejestrowanego MB i depozytów kiedyś jedynie przez MB i przez nic więcej mam tylko opcję local bank transfer do wypłaty. Paranoja jakaś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,720 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,720 Likes: 12 |
Po przekretach jakie byly z bonusami u nich wszystko jest mozliwe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
No właśnie to mi napisała że Polacy poprzez MB wyłudzali bonusy i dlatego nie ma takiej możliwość. Ale ja przecież żadnych bonusów nie używam bo nie gram na zakładach jedynie z promocji five saver cashback u nich korzystam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 225
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 225 |
Po przekretach jakie byly z bonusami u nich wszystko jest mozliwe  A dokładniej? Dokladniej to sie nie interesuj a juz na pewno nie tutaj P.S. 3 freespiny na Devils Delaight w Betsson [ record.affiliatelounge.com] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Wypłata z betssona dalej nie doszła  Zlecona w sobotę na MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
Wypłata z betssona dalej nie doszła  Zlecona w sobotę na MB. zapytaj czemu na live chacie..moze Ci cofneli z jakiś tam przyczyn.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,720 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,720 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 225
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 225 |
Małe pytanie - dostał ktoś w ogole kiedyś free spiny na triobet?? Niby to dla Estonii, Łotwy i Litwy buk a dla nas jest niby Tobet... ...robiłem kilka razy depo do Triobet i do Nordic a support twierdzi że mój region nie jest objęty promocją darmowych spinów... z kolei Tobet nie daje spinów i nie chce powiedzieć czemu... Dodam że w każdym z tych trzech buków jestem w plecy  Nie czaje ich...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,720 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,720 Likes: 12 |
Praktycznie zawsze mam na wszystkich 3 .Gram tam duzo ,ale tylko w Trio i Nordic
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 347
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 347 |
ja nigdy nie dostałem, a do tobetu/triobeta kilka razy robilem depo[w sumie głównie poker, ale zawsze;P]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2009
Posty: 106 |
a ja raz dostaję raz nie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Ja dostawałem zawsze do nowego roku, teraz nic.Pewnie trzeba znowu coś pograć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
ja nigdy nie dostałem, a do tobetu/triobeta kilka razy robilem depo[w sumie głównie poker, ale zawsze;P] nie dostawałeś bo nie grałeś na maszynach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 347
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 347 |
na tobecie sporo grałem na slotach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,720 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,720 Likes: 12 |
Pierwsze wyplaty z tej pomylkowej kasy w Casinoeuro [ record.affiliatelounge.com] to chyba nie byly przez nich cofniete bo moja wlasnie wplynela  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638 |
Moja tez  ide pić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Wypłata z betssona dalej nie doszła  Zlecona w sobotę na MB. zapytaj czemu na live chacie..moze Ci cofneli z jakiś tam przyczyn. Nie, weryfikują mi dokumenty już 4 dni  chociaż grałem tam kilka lat i wypłacałem sporo razy, to teraz zapragneli weryfikacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
chyba cos przeskrobałes  zbyt duza korporacja sięz nich teraz zrobiła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
chyba cos przeskrobałes  zbyt duza korporacja sięz nich teraz zrobiła  No właśnie nie, na czacie mi mówią, że to normalne teraz i czas weryfikacji się wydłużył. Tylko co mnie obchodzą ich problemy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka