Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 22 1 2 6 7 8 9 10 21 22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
podobnie Schuttler z Gucione

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
O co chodzi z tym pojedynkiem gigantów w fortunie ?? od 16.01 można stawiać, to chodzi o turniej AO ? kto tam będzie lepszy ?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Belluciego ktoś próbuje?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Platini
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by Rusedski
Originally Posted by Uve87
@2.6 na Smyczka z Jazirim shocked czemu taki kurs ?

to przez ostatnią batalię Jazirego z Tsongą

nie wiem dziwne jeden mecz nie czyni z niego gwiazdy biore Smyczka tongue
W takim Unibecie masz 2.95 a Ty to bierzesz po takim kursie blush

chodzilo mi o fortune na necie nawet nie patrzylem jeszcze na mecze a na unibecie i tak kasy nie mam wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Myślałem nad Bellu.

Doxx zarzucił kwale więc tam spróbuję pomnożyć nagrodę boks !

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Uve87
chodzilo mi o fortune na necie nawet nie patrzylem jeszcze na mecze a na unibecie i tak kasy nie mam wink
To może trzeba pomyśleć o graniu w necie smile
Tracisz bardzo dużo na takich psich kursach.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Platini
Originally Posted by Uve87
chodzilo mi o fortune na necie nawet nie patrzylem jeszcze na mecze a na unibecie i tak kasy nie mam wink
To może trzeba pomyśleć o graniu w necie smile
Tracisz bardzo dużo na takich psich kursach.

zle napisalem ... na necie gram od dawna wink ale kasy akurat w unibecie nie mam ...glownie z bet365 korzystam jednak tongue
a u naziemnych to glownie tasmy i jakies rozpisy sobie gram grin

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Originally Posted by Gabashvili
Originally Posted by Blazzz1
weźże już z tym skończ puke czy wy nie macie co w życiu robić, tylko grać w gry ?

ty weź się odpierdol laugh co za typ laugh cytuje tWÓJ post z 11 maja 2011 laugh laugh laugh

cytuje Twój post

Originally Posted by Blazzz1
PS3 bije xboxa na głowę smile Miałem kiedyś obie konsole, ale potem sprzedałem X'a. PS3 ma świetne exclusive'y - LBP, GoW i Uncharted. Pamietam jak kumple przyszli do mnie i chciałem im tylko pokazać gameplay'a z Uncharted 2... Miało być 5 minut, a byli tak zahcywceni, że kazali mi przechodzić kolejne rozdziały i tak oto graliśmy z 6 godzin smile A za pierwszym razem, to dziewczyna mi kazała w to grać, bo ją tak strasznie wciągnęło, że nie mogła się doczekać co będzie dalej laugh Do tego gra ma świetnego multi przez net smile a Little Big Planet - to tak jak napisał g00niek - coś niesamowitego smile Multi na 4 osoby i można grać do rana, do tego mnóóóóóstwo etapów w necie - niektóre lepiej zrobione niż przez twórców gry.
Buzz - to też stały bywalec imprez w domu. Do tego singstar i można się fajnie pobawić smile


o kur leze laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Panowie Kerber gra dopiero jutro w nocy ?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by mercik
Panowie Kerber gra dopiero jutro w nocy ?

si

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Karanusic gra z zupełnie nie znanym Niemcem Dottingerem, przegrywa w 1 secie 0:3

1set Roko 2.00 boks

Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Ferrer + Lopez F. na dzis smile
Są jakies przeciwwskazania co do tego?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Originally Posted by Gabashvili
Originally Posted by Blazzz1
weźże już z tym skończ puke czy wy nie macie co w życiu robić, tylko grać w gry ?

ty weź się odpierdol laugh co za typ laugh cytuje tWÓJ post z 11 maja 2011 laugh laugh laugh

cytuje Twój post

Originally Posted by Blazzz1
PS3 bije xboxa na głowę smile Miałem kiedyś obie konsole, ale potem sprzedałem X'a. PS3 ma świetne exclusive'y - LBP, GoW i Uncharted. Pamietam jak kumple przyszli do mnie i chciałem im tylko pokazać gameplay'a z Uncharted 2... Miało być 5 minut, a byli tak zahcywceni, że kazali mi przechodzić kolejne rozdziały i tak oto graliśmy z 6 godzin smile A za pierwszym razem, to dziewczyna mi kazała w to grać, bo ją tak strasznie wciągnęło, że nie mogła się doczekać co będzie dalej laugh Do tego gra ma świetnego multi przez net smile a Little Big Planet - to tak jak napisał g00niek - coś niesamowitego smile Multi na 4 osoby i można grać do rana, do tego mnóóóóóstwo etapów w necie - niektóre lepiej zrobione niż przez twórców gry.
Buzz - to też stały bywalec imprez w domu. Do tego singstar i można się fajnie pobawić smile



Tak czytałem sobie QC i wpadłem na to i leże na łopatkach jedząc kabanowy z kukurtydzą laugh laugh laugh laugh

Gaba piwo

Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
lopezowna to lopezowna...ja to nie mam do niego szczescia...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
zabojczy kurs musial wyjsc smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
90427,53

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
chyba większe jest prawdopodobieństwo trafienia 6 w lotka niż tego kuponu laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
możliwe wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
taśmowo te kwale

Strona 8 z 22 1 2 6 7 8 9 10 21 22

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, poozon, betowiec, aker, JelineK, alfa, latajaca_holenderka, Sensei), 1,668 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,778
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1