Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 40 1 2 21 22 23 24 25 39 40
mln #5144022 13/01/2012 18:30
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Originally Posted by AG
Bertens z 4:6 0:4 wyszła na 4:5 i jej serwis, spróbuję że wygra 4.50 boks

Bo Kiki to jest talent cool

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Mlody ... niezly return czesto gra z lini koncowej mocne plaskie uderzenia serwis na srednim poziomie

duzo blizej mi do Nary a kurs tez zacheca tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
młody jak na moje Nara ją zmiecie smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Originally Posted by młody gniewny
O rywalce Nary - Savinykh, ktoś ma zdanie ? Bo Knapp i Sesil to są znane potencjałem i wiadomo było na co je stać, natomiast ta młoda Rosjanka to zagadka dla mnie.

Dziewczyna robiąca stałe postępy. Sa już sukcesy na poziomie itf. Pierwszy sezon w tourze. Bardzo regularna z Narą bym ustawił 50/50

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Skoro na Nara dogiem to value po jej stronie wink

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
z babeczek napewno Meusburger

Hampton i Garcia tez do rozwazenia tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Uve87
Mlody ... niezly return czesto gra z lini koncowej mocne plaskie uderzenia serwis na srednim poziomie

czyli niemal średnia bliźniaczka Japonki, tylko return Nary więcej niż niezły grin . Dwie młode dupy, Japonka to potencjał na jakieś TOP 50 jak się nie zatraci.

Value jest, zresztą dwie rundy dała zarobić, trzeba kontynuować.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Flipkens-Hampton obie zasłużyly na turniej główny a jedna bedzie musiała odpaść :/

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by młody gniewny
O rywalce Nary - Savinykh, ktoś ma zdanie ? Bo Knapp i Sesil to są znane potencjałem i wiadomo było na co je stać, natomiast ta młoda Rosjanka to zagadka dla mnie.

Dziewczyna robiąca stałe postępy. Sa już sukcesy na poziomie itf. Pierwszy sezon w tourze. Bardzo regularna z Narą bym ustawił 50/50

kobitki patrząc po wynikach twoja specjalność smile Regularna i płasko grająca, ciekawy mecz się szykuje.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 365
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 365
Co sadzicie o Marchenko+Smyczek ???
Nie widze innych rozwiazan...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by AG
Bertens z 4:6 0:4 wyszła na 4:5 i jej serwis, spróbuję że wygra 4.50 boks

Bo Kiki to jest talent cool

teraz się role odwracają, było 3:0 dla Kiki w trzecim a zaraz może być 3:4 i podanie rywalki...
WTA laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
no i po Kiki 3:0 -> 3:5 :/

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by wlochu8
Co sadzicie o Marchenko+Smyczek ???
Nie widze innych rozwiazan...

Ukrainiec tak ... ale Smyczek na moje odpadnie ...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
a ja to widzę tak

Huta Galung, chociaż to nie będzie łatwy mecz, te 6-0 6-0 to bardzo mylący wynik, Guez to zawodnik często wygrywające mecze, gdzie jest kilkanaście przełamań, więc dużo zależy od gry przy serwisie przeciwnika Huty, bo Guez na pewno go połamie

Kudla, ten chłopak ma potencjał ! pytanie czy z niego skorzysta, Ball niby pokonał Pospisila, ale kto oglądał Kanadyjczyka w 1 rundzie z Millmanem zda sobie sprawę, że to nie było jakieś arcytrudne zadanie ... bardzo mi się spodobał wynik Kudli ze Schwankiem ...

Bautista, skoro pokonał Berankisa to wstyd przegrać z Ghemem

Viola, może i baloniarz, ale coś w nim jest, że jest w stanie i dużo słabszego niż parę lat temu de Voesta pokonać, widzę value

Sousa, pokonanie Donskoya i Menendeza pod rząd to raczej nie jest przypadek, może i to ziemniak, ale Kudryavstev po tych dwóch nazwiskach jak najbardziej w zasięgu, tym bardziej, że to Schuettler bardziej przegrał wczoraj niż Rosjanin wygrał

Rufin, też jest value, pokonanie będącego w dobrej formie Goffina robi wrażenie, wczorajszy wynik Phaua nie robi na mnie wrażenia, a z Clementem podobno mecz był okropny do oglądania

De Bakker, starczy już Niemcowi, nie wierzę, że to forma, myślę, że Zemlja mu puścił albo nie miał sił bo pierwszej rundzie z Gremelmayrem

Sugita znowu dogiem, jest forma, Kuznetsov to żaden wielki grajek, ale z drugiej strony w formie był też Soeda, a wczoraj dostał baty od Molchanova, którego oglądałem w 1 rundzie z jakimś miejscowym i się męczył, robił dużo błędów. oby Japończyk nie poszedł w ślady w swojego krajana tylko smirk

Smyczek, pokonanie Jazirego uznałem za gorszy dzień Tunezyjczyka, ale skoro i Bohli nie miał za wiele do powiedzenia, to znaczy, że forma raczej na pewno jest. Zopp prześlizgnął się do 3 rundy na dużym szczęściu, dochodzi zmęczenie, Amerykanin grubo grany !

Gojnea, dwa dobre mecze oby trzeci taki był, pokonanie Amanmuradovej w 1 rundzie to chyba nie był przypadek

Nara, bo jest value i przeciwniczka w zasięgu, pokonała już tutaj lepsze zawodniczki

Garcia, też widzę value, chociaż więcej wskazuje na Hlavackovą ... jednak Carolina to duży talent, sprawiała nawet problemy Sharapovej i to bardzo duże, więc Hlavackovą też może pokonać



będę coś z tego wybierał, proszę o konstruktywną krytykę i komentarze smile


Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Zopp ma tyle farta że Smyczek powinien go wysłać do domu na livescore.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Rusdeski :

Ball jak bedzie tak serwowal jak wczoraj to bedzie 2-0

Phau stary wyjadacz zrobi salatke z cienkiego Rufina

Sugita po pizdzie i to ostro Kuznetsov pod kazdym aspektem lepszy

reszta ok tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Rusedski
a ja to widzę tak

Huta Galung, chociaż to nie będzie łatwy mecz, te 6-0 6-0 to bardzo mylący wynik, Guez to zawodnik często wygrywające mecze, gdzie jest kilkanaście przełamań, więc dużo zależy od gry przy serwisie przeciwnika Huty, bo Guez na pewno go połamie

Zampieri to był najsłabszy zawodnik jaki się znalazł w drugiej rundzie, więc dla mnie nie jest mylący. Oczywiście 6-0 6-0 zawsze szokuje, ale różnica klasy była spora.

Guez wygrywa gdy jest dużo przełamań, hmmm na jakiej podstawie ten wniosek ? Dla mnie kiepski return Francuz posiada.

Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
też bliżej mi do Rufina niż domniemanej sałatki, kusi tez marczenko

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Bolelli powinien odpaść z dunem.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Bubka 2.50? Ball 1.80 ? Smyczek 1.90 ? Golubev 1.40
łakome kursy dla mnie do przyjęcia bardzo bardzo wink

Strona 23 z 40 1 2 21 22 23 24 25 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, bukma, aker, alfa, Sensei, burbon, JelineK, betowiec), 1,111 gości, oraz 16 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1