Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Wymiana z użytkownikiem Piotras szybka i bezproblemowa...jak najbardziej polecam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
Kupie na Neteller okolo 55-60 dolarow, oddaje na mbank.
kontakt gg 2075309.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
Quote
Kupie na Neteller okolo 55-60 dolarow, oddaje na mbank.
kontakt gg 2075309.
Nie aktualne, udana wymiana z wHiTe_StAr.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
mam wolne 190 pln na MB chętnych prosze o priw z gg ( oprócz tych którzy maja moje gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) jak zawsze 100% pewne i 0 prowizji jak zawsze.:)
Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
mam wolne 190 pln na MB chętnych prosze o priw z gg ( oprócz tych którzy maja moje gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) jak zawsze 100% pewne i 0 prowizji jak zawsze.:)
Pozdrawiam

Aktualne, prosze tylko żeby nie pisały osoby pobierające prowizje bo tacy ludzie mnie wqrwiają.
Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
Mam 300 na MB odsprzedam , mam konta w PKO SA , anku Zachodnim i wkońcu w MBANKU, chetni podbija na gg 656180, nie pobieram prowizji , wpłaam jako 2

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Mam 2000 PLN na Moneybookers,
oczekuję na [color:"green"] Inteligo [/color] ( www.inteligo.pl [inteligo.pl] ) lub [color:"green"] Bank Zachodni WBK. [/color] ( www.bzwbk.pl [bzwbk.pl] )
Z użytkownikami, którzy wymieniali się bezproblemowo już na tym forum kilka razy, mogę pierwszy wysłać pieniądze. Z pozostałymi chętnymi - wpłacam jako drugi.
Nie pobieram żadnych prowizji, każda strona ponosi swoje opłaty za przelew.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
sprzedam 150 zł na MB.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
Quote
Mam 300 na MB odsprzedam , mam konta w PKO SA , anku Zachodnim i wkońcu w MBANKU, chetni podbija na gg 656180, nie pobieram prowizji , wpłaam jako 2

posiadam jescze 200 pln ,100 bezproblemowo wymieniona z muppetem

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
ma ktos do sprzedania bon100 bet24. Kupie za 50 zl Zainteresowni na priv

Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Mam do wymiany do 500 euro na MB, oczekuje na mBanku.

Moje zasady: kurs euro 4.0, wplacam jako drugi, minimum 25 euro przy jednorazowej trasakcji.

Moje plusy: biore prowizje z MB na siebie, przeprowadzilem kilkanascie udanych wymian.

kontakt: gg:3863696 (jesli w innych sprawach, piszcie na priv, na gg nie odpowiadam na rozmowy nie dotyczace wymian)

Pzdr.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
Kupie 80-100 zł na moneybookers. Wplacam jako pierwszy tylko zaufanym urzytkownikom. Wplacam z kredyt banku dlatego wysylam scana przelewu i zrzut stronki z konta internetowego. Czekam na propozycje pod nr. g-g : 4773400 ! Mam juz kilka udanych tranzakcji zalezy mi na szybkiej wymianie. Czesto siedze na niewidocznym. Czekam ...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Potwierdzam udany zakup 3 bonów do bet24 od [color:"green"]CasinoMan [/color] , depozyty za pomocą bonów wniesione bez problemów, polecam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
Quote
Potwierdzam udany zakup 3 bonów do bet24 od [color:"green"]CasinoMan [/color] , depozyty za pomocą bonów wniesione bez problemów, polecam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Również polecam 100& uczciwosc oraz kultura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
mam bon100 do bet24. sprzedam.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Mam do sprzedania kase w Neteller albo w Moneybookers. informacje prosze kierowac na priva.Bede jeszcze przez chwile teraz a pozniej po poludniu.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
sprzedam 80 $ z neteller wzamian za przekaz pocztowy lub przelew do ING
Jeśli jesteś sprawdzony wpłace pierwszy, jeśli nie to wpłacam jako drugi

Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
Quote
sprzedam 80 $ z neteller wzamian za przekaz pocztowy lub przelew do ING
Jeśli jesteś sprawdzony wpłace pierwszy, jeśli nie to wpłacam jako drugi
Zapomnialem podac gg 2625761

Dołączył: Feb 2006
Posty: 477
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477
Uważajcie na użytkownika o nicku : PiotrekX oszukał mnie na małą kwote(10 złotych) ale ja nie popuszcze i sprawa zgłoszona jest na policji.

Chciał kupic odemnie bony..ja mu je dałem a ten się więcej nie odezwał..pisze mu na priv ale ten odbiera wiadomosci i nie odpisuje.

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, forty, aker, burbon), 651 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,599
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1