|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Wymiana z użytkownikiem Piotras szybka i bezproblemowa...jak najbardziej polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288 |
Kupie na Neteller okolo 55-60 dolarow, oddaje na mbank. kontakt gg 2075309.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288 |
Kupie na Neteller okolo 55-60 dolarow, oddaje na mbank. kontakt gg 2075309. Nie aktualne, udana wymiana z wHiTe_StAr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
mam wolne 190 pln na MB chętnych prosze o priw z gg ( oprócz tych którzy maja moje gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) jak zawsze 100% pewne i 0 prowizji jak zawsze.:) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
mam wolne 190 pln na MB chętnych prosze o priw z gg ( oprócz tych którzy maja moje gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) jak zawsze 100% pewne i 0 prowizji jak zawsze.:) Pozdrawiam Aktualne, prosze tylko żeby nie pisały osoby pobierające prowizje bo tacy ludzie mnie wqrwiają. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
Mam 300 na MB odsprzedam , mam konta w PKO SA , anku Zachodnim i wkońcu w MBANKU, chetni podbija na gg 656180, nie pobieram prowizji , wpłaam jako 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Mam 2000 PLN na Moneybookers, oczekuję na [color:"green"] Inteligo [/color] ( www.inteligo.pl [ inteligo.pl] ) lub [color:"green"] Bank Zachodni WBK. [/color] ( www.bzwbk.pl [ bzwbk.pl] ) Z użytkownikami, którzy wymieniali się bezproblemowo już na tym forum kilka razy, mogę pierwszy wysłać pieniądze. Z pozostałymi chętnymi - wpłacam jako drugi. Nie pobieram żadnych prowizji, każda strona ponosi swoje opłaty za przelew. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
Mam 300 na MB odsprzedam , mam konta w PKO SA , anku Zachodnim i wkońcu w MBANKU, chetni podbija na gg 656180, nie pobieram prowizji , wpłaam jako 2 posiadam jescze 200 pln ,100 bezproblemowo wymieniona z muppetem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
ma ktos do sprzedania bon100 bet24. Kupie za 50 zl Zainteresowni na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Mam do wymiany do 500 euro na MB, oczekuje na mBanku.
Moje zasady: kurs euro 4.0, wplacam jako drugi, minimum 25 euro przy jednorazowej trasakcji.
Moje plusy: biore prowizje z MB na siebie, przeprowadzilem kilkanascie udanych wymian.
kontakt: gg:3863696 (jesli w innych sprawach, piszcie na priv, na gg nie odpowiadam na rozmowy nie dotyczace wymian)
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601 |
Kupie 80-100 zł na moneybookers. Wplacam jako pierwszy tylko zaufanym urzytkownikom. Wplacam z kredyt banku dlatego wysylam scana przelewu i zrzut stronki z konta internetowego. Czekam na propozycje pod nr. g-g : 4773400 ! Mam juz kilka udanych tranzakcji zalezy mi na szybkiej wymianie. Czesto siedze na niewidocznym. Czekam ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Potwierdzam udany zakup 3 bonów do bet24 od [color:"green"]CasinoMan [/color] , depozyty za pomocą bonów wniesione bez problemów, polecam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57 |
Potwierdzam udany zakup 3 bonów do bet24 od [color:"green"]CasinoMan [/color] , depozyty za pomocą bonów wniesione bez problemów, polecam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Również polecam 100& uczciwosc oraz kultura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
mam bon100 do bet24. sprzedam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110 |
Mam do sprzedania kase w Neteller albo w Moneybookers. informacje prosze kierowac na priva.Bede jeszcze przez chwile teraz a pozniej po poludniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235 |
sprzedam 80 $ z neteller wzamian za przekaz pocztowy lub przelew do ING Jeśli jesteś sprawdzony wpłace pierwszy, jeśli nie to wpłacam jako drugi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235 |
sprzedam 80 $ z neteller wzamian za przekaz pocztowy lub przelew do ING Jeśli jesteś sprawdzony wpłace pierwszy, jeśli nie to wpłacam jako drugi Zapomnialem podac gg 2625761
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477 |
Uważajcie na użytkownika o nicku : PiotrekX oszukał mnie na małą kwote(10 złotych) ale ja nie popuszcze i sprawa zgłoszona jest na policji.
Chciał kupic odemnie bony..ja mu je dałem a ten się więcej nie odezwał..pisze mu na priv ale ten odbiera wiadomosci i nie odpisuje.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|