|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Kto da oszukanemu przez Varbatima bon z bet24?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Pilnie odkupię bony do Bet24.
Osoby będące w posiadaniu takowych i chcące je odsprzedać proszę o jak najszybszy kontakt na PW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Mam 360 pln wolne na MB chętnych prosze o priv z gg. Pozdrawiam Aktualne mam jeszcze 190 jak ktoś chetny zapraszam. Ps. wymiana z makims bez problemów
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235 |
sprzedam 80 $ z neteller wzamian za przekaz pocztowy lub przelew do ING Jeśli jesteś sprawdzony wpłace pierwszy, jeśli nie to wpłacam jako drugi Bezproblemowa wymiana z userem Dyrma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Mam okolo 500zl na MB chetnie wymienie sie za Mbank gg 2927907 mnostwo wymian za soba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Takze mam do sprzedania 1 bon do bet24 wartosc 100 zł. Cena 50 zł Juz nie aktualne.Wymiana z użytkownikiem Tomo bezproblemowa .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Zakup vouchera do Bet24 od użytkownika mankey odbył się bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów.
Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
potrzebuje kase na MB oddaje na mbank gg7453203
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
W dalszym ciągu pilnie odkupię bon do Bet24.
Osoby posiadające takie bony i chcące sprzedać proszę o pilny kontakt na PW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Mam 360 pln wolne na MB chętnych prosze o priv z gg. Pozdrawiam Aktualne mam jeszcze 190 jak ktoś chetny zapraszam. Ps. wymiana z makims bez problemów Nie aktualn KAZIK WICHURA załatwił sprawę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
potrzebuje kase na MB oddaje na mbank gg7453203 nie aktualne!!!!!1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
dostalem mnsotwo zgloszen na PW i sie pogubilem
reasumujac chce sprzedac 4 bony kazdy po 100 PLN
oczekuje za nie 200 zl
przelew na inteligo dzisiaj opcja Quick Money czy jakos tak miedzy kontami inteligo kasa bedzie w 5 sek
kto pierwszy ten lepszy zapraszam na PW!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
dostalem mnsotwo zgloszen na PW i sie pogubilem
reasumujac chce sprzedac 4 bony kazdy po 100 PLN
oczekuje za nie 200 zl
przelew na inteligo dzisiaj opcja Quick Money czy jakos tak miedzy kontami inteligo kasa bedzie w 5 sek
kto pierwszy ten lepszy zapraszam na PW! juz nieaktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Sprzedam kase na Netellerze, ok 40Euro, jakby ktos chcial cos wiecej tez bedzie. Oczekuje na Mbanku lub MB. Szczegolby na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Potrzebuje 15 zł na MB, oddaje na mbamk, wpłacam pierwszy, gg 3359154
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Potrzebuje 15 zł na MB, oddaje na mbamk, wpłacam pierwszy, gg 3359154 Nieaktualne, gratki sikort, polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45 |
Mam 2 bony o wartości 100zł do Bet24 . Jeden już poszedł do -PL- . Kto pierwszy ten lepszy !! zapraszam na priv!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Sprzedam kase na Netellerze, ok 40Euro, jakby ktos chcial cos wiecej tez bedzie. Oczekuje na Mbanku lub MB. Szczegolby na priv. Wymiana z urzytkownkiem sikort szybka i bezproblemowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
dostalem mnsotwo zgloszen na PW i sie pogubilem
reasumujac chce sprzedac 4 bony kazdy po 100 PLN
oczekuje za nie 200 zl
przelew na inteligo dzisiaj opcja Quick Money czy jakos tak miedzy kontami inteligo kasa bedzie w 5 sek
kto pierwszy ten lepszy zapraszam na PW! juz nieaktualne wzorowa wymiana bonów bet24 z użytkownikiem JuN. Pełna uczciwość, wymiana w przyjaznej atmosferze. Polecam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
dostalem mnsotwo zgloszen na PW i sie pogubilem
reasumujac chce sprzedac 4 bony kazdy po 100 PLN
oczekuje za nie 200 zl
przelew na inteligo dzisiaj opcja Quick Money czy jakos tak miedzy kontami inteligo kasa bedzie w 5 sek
kto pierwszy ten lepszy zapraszam na PW! juz nieaktualne wzorowa wymiana bonów bet24 z użytkownikiem JuN. Pełna uczciwość, wymiana w przyjaznej atmosferze. Polecam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Potwierdzam!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|