|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Posidam Kilkadziesiat złotych na MB jesli jest ktos chetny prosze pisac na Priv. Jestem do 23.
Zaufanym wpłacam 1 !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
wymienie bon5zl z bet-at-home z akcjii na ligatypera.pl z innej akcjii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
posiadam 500zł na MB, jezeli ktos potrzebuje to zapraszam na priv, kosztami MB dzielimy sie po polowie, kontakt: gg:578716 Wpłacam jako drugi, wymienialem sie juz wiele razy na tym forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
posiadam 500zł na MB, jezeli ktos potrzebuje to zapraszam na priv, kosztami MB dzielimy sie po polowie, kontakt: gg:578716 Wpłacam jako drugi, wymienialem sie juz wiele razy na tym forum nieaktualne, wymiana z użytkownikiem vebnaster szybka i bezproblemowa, pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Udana tranzakcja z uzytkownikiem: kristoskristof
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290 |
Sprzedam 120 złotych na MB....oczekuje w zamian kasy na mBank. Użytkownikom którzy mają pozytywne opinie wysyłam pierwszy. Zainteresowani pisać na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Mam 360 pln wolne na MB chętnych prosze o priv z gg. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
sprzedam / skupie srodki MB - mBank [color:"red"] prowizja 2%[/color] - wysylam jako drugi
Operacje w czasie rzeczywistym sa dokonoywane nie pozyczam kasy. Wymiana on-line
Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt na PW ;] lub gg: 1283021
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Posiadam jeszcze 124 zł na MB oraz 2 Bony BAH o wartosci 20 Euro DZIAŁAJACE ! z Niemieckiej promocji ktore tez tanio sprzedam:)
JAk jEst Ktos Chetny Prosze Pisac an Priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290 |
Sprzedam 120 złotych na MB....oczekuje w zamian kasy na mBank. Użytkownikom którzy mają pozytywne opinie wysyłam pierwszy. Zainteresowani pisać na priv Już dawno nieaktualne ale dopiero teraz wróciłem z pracy. Szybka i bezproblemowa wymiana z użytkownikiem Philips
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 477 |
Już dawno nieaktualne ale dopiero teraz wróciłem z pracy.
Szybka i bezproblemowa wymiana z użytkownikiem Philips Potwierdzam bezproblemową wymiane z Kapuą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Witam, Sprzedam 5 bonów do bet24.com kazdy po 100 zł chcialbym za sztuke 50 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271 |
Kupie 140pln na MB,mam konto w mBanku,zaufanym wplace pierwszy .gg:2225920
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Witam, Sprzedam 5 bonów do bet24.com kazdy po 100 zł chcialbym za sztuke 50 zł nie wiesz czy na konta w euro kody rowniez obowiazuja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Jak ktos chce kase na MB piszcie na gg: 1283021 jakos sie dogadamy ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Witam, Sprzedam 5 bonów do bet24.com kazdy po 100 zł chcialbym za sztuke 50 zł nie wiesz czy na konta w euro kody rowniez obowiazuja ? Musisz napisać do supportu że masz kod w pln a konto w euro - podajesz swój kod z bonu a oni "ręcznie" doładują ci konto. 100 zł = 25 EUR.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Witam, Sprzedam 5 bonów do bet24.com kazdy po 100 zł chcialbym za sztuke 50 zł nie wiesz czy na konta w euro kody rowniez obowiazuja ? niestety nie, musisz miec konto w PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Twoja kolej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ps. bede o 16 w domu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Takze mam do sprzedania 1 bon do bet24 wartosc 100 zł. Cena 50 zł
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|