|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Conrad naprawde ich zbanowales za to, ze uwazaja inaczej niz Ty, ze Plazmy sa lepsze niz Ledy ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Temat żałosne spadł już na dół pierwszej strony, więc pewien użytkownik postanowił coś w nim naskrobać. I to jaki użytkownik! Przed chwilą zakończyli w Londynie jakiś bieg i gościu zdobył złoto mimo iż dobiegł do mety ponad minutę powyżej rekordu świata. Post ten spotkał się jednak z falą hejtu: I co w tym zalosnego?
Na IO biega sie o medal, szczegolnie w biegach dlugodystansowych, rekordy swiata bije sie na mitingach gdzie masz swoich zająców. Próba wyprostowania sytuacji. Medal to medal. Ale o minutę dłużej niż rekord to sporo. Tym bardziej, że całe ostatnie okrążenie zrobili w mniej niż minutę właśnie... Wybacz, ale jeśli ktoś wcześniej dobiegł do mety zanim dzisiejsi bohaterowie w ogóle rozpoczęli ostatnie okrążenie to jest to nokaut.
Chyba, że wyciągamy wniosek że kiedyś to wszyscy na dopingu byli i stąd te czasy... To idź dopinguj tych co zaczynają ostatnie okrążenie podczas gdy ich poprzednik w tym czasie już kończył wyścig i ustanawiał rekord świata. Pajacujesz jak zwykle. Ale kiedy gościu przybiega do mety ponad minutę później to wybaczysz że w przeciwieństwie do ciebie nie hebluję pały. Całe okrążenie i minuta robi jednak różnicę! Innego zdania byli jednak inni użytkownicy forum mecz.pl "czysty zysk ze sportu": sorry, ale wyszlo Twoje zerowe pojecie o LA Jak nie rozumiesz jak się robi wyniki na długich dystansach to nie udawaj eksperta.
Conrad mysli, ze co IO to powinny byc rekordy swiata w kazdym finale, bo podeszwe z nowego materialu maja.
Nie odbierajcie mu tych emocji. Napisales cos co nie ma sensu a potem jak ci pokazalismy ze nie masz racji trzymasz sie swojej wersji bo udajesz najlepszego...nie lepiej pokazac ze masz jaja i przyznac innym racje?
Wytlumacze ci jak slepemu...
Bieg na kilkanascie kolek (jedno kolko 400m). Przy slabym tempie(wszyscy kalkuluja) traca po 5-6 sek na okrazeniu wiec przy calym dystansie to jest ok 50sek. Tu naprawde niepotrzeba diuzej inteligencji. Z obu stron posypały się facepalmy ze Star Treka i Kilerów Dwóch [ Linked Image] [ Linked Image] Najbardziej gorące posty userzy zachowali na sam koniec. Oto trzy najlepsze: Kolejny żałosny występ lekkoatletów
Dzisiaj w Londynie w maratonie gościu zdobył złoto, mimo iż dobiegł do mety prawie 5 minut powyżej rekordu świata. Nareszcie koniec tej żałosnej olimpiady.
Żałośni Ruscy w siatę. Męczyli się z Brazylią okrutnie. A przecież 10 lat temu w finale LŚ stuknęli ich 3-1. Można było łatwiej? Można...
Żałośni Amerykanie w kosza. Przed igrzyskami stuknęli Hiszpanów bodaj 30-ma punktami, a tutaj ledwo ledwo ich ograli.
A ci żałośni Bolt i Phelps. Znowu nie pobili rekordu świata... po cholerę oni tam jadą? Żeby się tak kompromitować? Kto wpuszcza tych turystów na poważną imprezę?
Dobrze, że to już koniec tej żenady... W 2002 Ronaldo na MŚ strzelił 8 bramek i był Królem Strzelców, 4 lata później taki Klose zostaje nim z 5 bramkami.
Co za żenada, jak on mógł być królem strzelców jak nie potrafi się nawet zbliżyć do wyniku ziomka sprzed 4 lat!? Oglądajcie sobie takie mistrzostwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
kuba na razie niewidoczny cecha dobrego kanara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
-error] Conrad naprawde ich zbanowales za to, ze uwazaja inaczej niz Ty, ze Plazmy sa lepsze niz Ledy ?  To się kurde do działu śmieszne nadaje , oraz 1,02 vs 15 other dla Conrada na malinę roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wy obydwaj jesteście po 1,01 na matołów roku za to, że jako jedyni na forum daliście się na to nabrać.  No ale Maciek jest znany z tego, że wszystko łyknie jak młoda rybka... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
na tej stronie (o dziwo) tylko Conrad trzyma poziom i nie zajmuje się szczekaniem jak kundelek Złota malina: 2005 - miedzioryt (Conrad, ares96, Ziomus, gremlin) 2006 - Nirtz (Experto, Conrad, amkwish, Stoin, GSE) 2007 - Piomil (Conrad, Temat Polityka, lupus, Al_Capone) 2008 - amkwish (Mario_, dimes, pawel Wafel) 2009 - Conrad (amkwish, kumichal, Konkursy w działach tematycznych) 2010 - Conrad (Cendruś, amkwish, Nirtz)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Nirtz po części na racje ,poziom tematu osiągnął dno może i dobrze mieć tam bana. Niektórzy tam piszą tylko po to, żeby napisać Nirtz to albo tamto np. hunters inni tez nie lepsi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
W 2008 roku Conrad ograniczył aktywność w "Polityce"? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
kuba na razie niewidoczny cecha dobrego kanara  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Oklahoma -12,5 za 1,83 w Bet365?  Proponuję zwolnić tego niezbyt inteligentnego gościa, który wystawia kursy i zaproponować pracę saturasowi25. Wstyd panowie, że rozdajecie pieniądze za darmo. Oklahoma na 99,9% wygra ten mecz różnicą większą niż 12,5 pkt. OKC 114, LAL 108 Ja wziąłem wysoko-oprocentowaną pożyczkę, bo przecież chłop dawał gwarancję na drugą połowę Oklahomy. Zastanawiam się, czy nie podać go do sądu za "podawanie błędnych informacji prowadzących do znacznej utraty mienia".
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
odpowiedź Hagiego na pytanie jednego z userów co zrobi jak przytrafi mu się dłuższa czarna seria: moge nawet lody opierdalac wieczorami mistrz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Ty widze chlopie masz ladne pierdolniecie pod kopula Zajmij sie rodzina/rodzenstwem/starym/stara chyba, ze sam potrzebujesz pomocy to co innego
Nawet kurwa debilu czytac nie potrafisz miedzy wierszami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
no właśnie potrafię, ale nie ma już co tego ukrywać, mleko się rozlało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
kurwa nawet se na chrupki BINGO nie moge wygrać  hehe widze, że kolega jeszcze myślał o chrupkach BINGO.. a ja jeszcze chwila i będę podpierdalał gołembiom pasze przez ten RG. słabne z dnia na dzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Jeden tanio chce kupić konta bet365, drugi tanio telefony, trzeci chce faceta 30 letniego odwiedzić.. To i ja ubiję interes: może mi prywatne wiadomości odblokujecie?  odezwij sie na pw
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
ginciu staje się powoli gwiazdą !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
A znacie to W Krakowie banda kiboli obskakuje przechodnia i testuja jego przynaleznosc -wisła czy cracovia???!!! - Hutnik!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|