Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by Linc
Originally Posted by michael89
Originally Posted by michael89
Ludzie masakra, pytanie na poziomie 4 klasy szkoly podstawowej, a niektorzy nie wiedza. TRAGEDIA.
WYNIK: 2

idiota ze mnie, oczywiscie 288

laugh

laugh

laugh laugh laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
malina jak nic laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by Linc
Conrad naprawde ich zbanowales za to, ze uwazaja inaczej niz Ty, ze Plazmy sa lepsze niz Ledy ?

toast

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Temat żałosne spadł już na dół pierwszej strony, więc pewien użytkownik postanowił coś w nim naskrobać. I to jaki użytkownik!

Originally Posted by Conrad
Przed chwilą zakończyli w Londynie jakiś bieg i gościu zdobył złoto mimo iż dobiegł do mety ponad minutę powyżej rekordu świata.

Post ten spotkał się jednak z falą hejtu:

Originally Posted by buczer
I co w tym zalosnego?

Na IO biega sie o medal, szczegolnie w biegach dlugodystansowych, rekordy swiata bije sie na mitingach gdzie masz swoich zająców.

Originally Posted by Kura
no i co w tym żałosnego?

Próba wyprostowania sytuacji.

Originally Posted by Conrad
Medal to medal. Ale o minutę dłużej niż rekord to sporo. Tym bardziej, że całe ostatnie okrążenie zrobili w mniej niż minutę właśnie...

Originally Posted by Conrad
Wybacz, ale jeśli ktoś wcześniej dobiegł do mety zanim dzisiejsi bohaterowie w ogóle rozpoczęli ostatnie okrążenie to jest to nokaut.

Chyba, że wyciągamy wniosek że kiedyś to wszyscy na dopingu byli i stąd te czasy...

Originally Posted by Conrad
To idź dopinguj tych co zaczynają ostatnie okrążenie podczas gdy ich poprzednik w tym czasie już kończył wyścig i ustanawiał rekord świata.

Originally Posted by Conrad
Pajacujesz jak zwykle. Ale kiedy gościu przybiega do mety ponad minutę później to wybaczysz że w przeciwieństwie do ciebie nie hebluję pały.

Całe okrążenie i minuta robi jednak różnicę! Innego zdania byli jednak inni użytkownicy forum mecz.pl "czysty zysk ze sportu":

Originally Posted by michael89
sorry, ale wyszlo Twoje zerowe pojecie o LA

Originally Posted by Gaske
Jak nie rozumiesz jak się robi wyniki na długich dystansach to nie udawaj eksperta.

Conrad mysli, ze co IO to powinny byc rekordy swiata w kazdym finale, bo podeszwe z nowego materialu maja.

Nie odbierajcie mu tych emocji.

Originally Posted by buczer
Napisales cos co nie ma sensu a potem jak ci pokazalismy ze nie masz racji trzymasz sie swojej wersji bo udajesz najlepszego...nie lepiej pokazac ze masz jaja i przyznac innym racje?

Wytlumacze ci jak slepemu...

Bieg na kilkanascie kolek (jedno kolko 400m). Przy slabym tempie(wszyscy kalkuluja) traca po 5-6 sek na okrazeniu wiec przy calym dystansie to jest ok 50sek. Tu naprawde niepotrzeba diuzej inteligencji.

Z obu stron posypały się facepalmy ze Star Treka i Kilerów Dwóch

[Linked Image]

[Linked Image]

Najbardziej gorące posty userzy zachowali na sam koniec. Oto trzy najlepsze:

Originally Posted by Kura
Kolejny żałosny występ lekkoatletów

Dzisiaj w Londynie w maratonie gościu zdobył złoto, mimo iż dobiegł do mety prawie 5 minut powyżej rekordu świata.

Originally Posted by Bzyku
Nareszcie koniec tej żałosnej olimpiady.

Żałośni Ruscy w siatę. Męczyli się z Brazylią okrutnie. A przecież 10 lat temu w finale LŚ stuknęli ich 3-1. Można było łatwiej? Można...

Żałośni Amerykanie w kosza. Przed igrzyskami stuknęli Hiszpanów bodaj 30-ma punktami, a tutaj ledwo ledwo ich ograli.

A ci żałośni Bolt i Phelps. Znowu nie pobili rekordu świata... po cholerę oni tam jadą? Żeby się tak kompromitować? Kto wpuszcza tych turystów na poważną imprezę?

Dobrze, że to już koniec tej żenady...

Originally Posted by Gaske
W 2002 Ronaldo na MŚ strzelił 8 bramek i był Królem Strzelców,
4 lata później taki Klose zostaje nim z 5 bramkami.

Co za żenada, jak on mógł być królem strzelców jak nie potrafi się nawet zbliżyć do wyniku ziomka sprzed 4 lat!? Oglądajcie sobie takie mistrzostwa.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by vindom
Originally Posted by betowiec
kuba na razie niewidoczny

cecha dobrego kanara smile

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by [T
-error]
Originally Posted by Linc
Conrad naprawde ich zbanowales za to, ze uwazaja inaczej niz Ty, ze Plazmy sa lepsze niz Ledy ?

toast
To się kurde do działu śmieszne nadaje , oraz 1,02 vs 15 other dla Conrada na malinę roku smile

Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
Serio ich zbanował? laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wy obydwaj jesteście po 1,01 na matołów roku za to, że jako jedyni na forum daliście się na to nabrać. grin

No ale Maciek jest znany z tego, że wszystko łyknie jak młoda rybka... papa

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Nirtz
na tej stronie (o dziwo) tylko Conrad trzyma poziom i nie zajmuje się szczekaniem jak kundelek

zloto Złota malina:
2005 - miedzioryt (Conrad, ares96, Ziomus, gremlin)
2006 - Nirtz (Experto, Conrad, amkwish, Stoin, GSE)
2007 - Piomil (Conrad, Temat Polityka, lupus, Al_Capone)
2008 - amkwish (Mario_, dimes, pawel Wafel)
2009 - Conrad (amkwish, kumichal, Konkursy w działach tematycznych)
2010 - Conrad (Cendruś, amkwish, Nirtz)

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Nirtz po części na racje ,poziom tematu osiągnął dno może i dobrze mieć tam bana. Niektórzy tam piszą tylko po to, żeby napisać Nirtz to albo tamto np. hunters inni tez nie lepsi.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
W 2008 roku Conrad ograniczył aktywność w "Polityce"? grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Goget
Originally Posted by vindom
Originally Posted by betowiec
kuba na razie niewidoczny

cecha dobrego kanara smile

laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by saturas25
Oklahoma -12,5 za 1,83 w Bet365? laugh laugh laugh Proponuję zwolnić tego niezbyt inteligentnego gościa, który wystawia kursy i zaproponować pracę saturasowi25. Wstyd panowie, że rozdajecie pieniądze za darmo. Oklahoma na 99,9% wygra ten mecz różnicą większą niż 12,5 pkt.

OKC 114, LAL 108

Originally Posted by Fresh'n'Funky
Ja wziąłem wysoko-oprocentowaną pożyczkę, bo przecież chłop dawał gwarancję na drugą połowę Oklahomy. Zastanawiam się, czy nie podać go do sądu za "podawanie błędnych informacji prowadzących do znacznej utraty mienia".

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
odpowiedź Hagiego na pytanie jednego z userów co zrobi jak przytrafi mu się dłuższa czarna seria:

Originally Posted by HAGIi
moge nawet lody opierdalac wieczorami

mistrz laugh






Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Ty widze chlopie masz ladne pierdolniecie pod kopula
Zajmij sie rodzina/rodzenstwem/starym/stara chyba, ze sam potrzebujesz pomocy to co innego

Nawet kurwa debilu czytac nie potrafisz miedzy wierszami.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
no właśnie potrafię, ale nie ma już co tego ukrywać,

mleko się rozlało laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by SHARKS
kurwa nawet se na chrupki BINGO nie moge wygrać

laugh laugh

Originally Posted by Marc Cuttenberg
hehe widze, że kolega jeszcze myślał o chrupkach BINGO.. a ja jeszcze chwila i będę podpierdalał gołembiom pasze przez ten RG. słabne z dnia na dzień.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by ginciu
Originally Posted by eini
Jeden tanio chce kupić konta bet365, drugi tanio telefony, trzeci chce faceta 30 letniego odwiedzić..

To i ja ubiję interes: może mi prywatne wiadomości odblokujecie?

smile

odezwij sie na pw

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
ginciu staje się powoli gwiazdą !

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by damian1679
A znacie to
W Krakowie banda kiboli obskakuje przechodnia i testuja jego przynaleznosc
-wisła czy cracovia???!!!
- Hutnik!!!

Originally Posted by Gaske
Nie znałem, zajebiste

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, rafal08, forty, Lukasz111, Akhu), 1,931 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,314
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1