|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
wawrinka,stakhowsy,anderson,dolgopolov,nadal,federer,azarenka,hantuchova,schiavoe,penetta  Kevin i Wiewiur dzisiaj out  wiewiór* afalnabeto  na pewno dobrze napisałeś ? a Ironie to ty znajesz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
wrecz przeciwnie. ljuba zrobil sobie 8 tygodniowy fajrant Ironicznie to napisałem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
a Ironie to ty znajesz?  dlatego zapytałem czy na pewno się nie pomyliłes 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
a Ironie to ty znajesz?  dlatego zapytałem czy na pewno się nie pomyliłes  hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Kupon 1: Del Potro, Isia, Woźniacki, Isner, Li, Dolgopolov ako 1.57 9/10 Kupon 2: Fish, Wawrinka, Bagieta, Jovanovski, Peng, Erakovic, Nalbandian ako 8.65 2/10 Kupon 3: Stakhovsky-Marchenko over 3,5 seta, Kamke-Hanescu ov 3,5, Falla-Fognini ov 3,5, tb w meczu Melzer-Karlovic, Koethavong +4.5, over 21,5 gemów Wickmayer-Voskoboeva ako 21.77 system 5 z 6 1/10 Kupon 4: Montanes,Almagro,Davydenko,Lopez,Melzer,Beck,Tatishvili ako 5.71 2/10 Teraz spać i wstajemy o 1  ować
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Karolina 2:0 Schiavone 2:0 Radwanska Penneta Li Del Potro Roger 7 x  !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576 |
Można gdzieś sprawdzić domniemany rozkład jazdy na ES bo jak mam oglądać kwiczoły to podziękuję
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Kolba Melzer Tomic Pironkova Barthel Lacko Serra
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
Barthel zagrala dobrze jeden turniej i takie cisnienie na nia jest... jeszcze o takim kursie dziwie sie ze na nia gracie ja osobiscie bym tego nie ruszał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
jak widzicie Kohlschreibera z Monaco ? widziałem mecze Phillipa i wygladal spoko, Monaco ma jakies sukcesy na twardej ? dobra koncowka zeszłego sezonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
a mnie zastanawia Pous-Tio +7.5 ze Schiavone ... Francesca nie gra dobrze na początku roku i męczy się często w 1 rundach szlemów tyle tlko, że Pous-Tio to trochę mizeria 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Barthel zagrala dobrze jeden turniej i takie cisnienie na nia jest... jeszcze o takim kursie dziwie sie ze na nia gracie ja osobiscie bym tego nie ruszał ile razy ktoś po wygranym turnieju przyjeżdżał i odpadał w 1 rundzie  a Barthel po 1,2 - 1,25 to śmiech na sali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
ponad to korci mnie Cetkovska, tylko kij wie w jakiej jest formie
Morita w mizernej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
przyjeżdżał nie przyjeżdżał tylko, że to szlem, a ona nawet coś tam prezentuje i dopiero wchodzi "na salony" więc nie mają sensu takie rozkminy, zregenerowała siły(albo i nie) i sru
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
Barthel zagrala dobrze jeden turniej i takie cisnienie na nia jest... jeszcze o takim kursie dziwie sie ze na nia gracie ja osobiscie bym tego nie ruszał ile razy ktoś po wygranym turnieju przyjeżdżał i odpadał w 1 rundzie  a Barthel po 1,2 - 1,25 to śmiech na sali dokladnie a ludzie sie rzucili jakby to Wiliams grala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
co powiecie o tym triplu: almagro davydenko kavcic Najbardziej obawiam się mugro, denko nie zrobi numeru w I rundzie, a kavcic niewygodny rywal, tym bardziej dla warda, niby ogranego w kwalach ale mu twarde korty nie służą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Tronk dobra rada dla Ciebie, nie masz pojęcia - nic pisz NIC ty za to masz wielkie pojecie, chcesz cos napisac to napisz a nie rzucasz jakies porady czlowieku to jest forum OCB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
ja znowu nie rozumiem tego szału na Tomica.. tym bardziej, że kurs zaledwie 1.44
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ja znowu nie rozumiem tego szału na Tomica.. tym bardziej, że kurs zaledwie 1.44 gdzie tak polecialo w dol? po 1,44 to imo nie ma sensu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|