Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21
#514910 22/02/2006 16:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Czy ktoś się orientuje, czy te freebety za 50zł zalicza sie do obrotu?

Z góry dzięki za odpowiedz.

Bonus: Unibet
#514911 22/02/2006 18:44
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
pewnie tak, ale jeśli trafisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo tak to masz przecież zwrot

jeszcze pytanie do bonów 100 PLN, czy ten trzykrotny obrót jest wymagany w jakiś specjalny sposób, np 3x100 ? czy to jest dowolne w jaki sposób, byle zagrać za łącznie 300zł?

#514912 22/02/2006 19:14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
Quote
Farfan 1st goal 15e x 6 =75e

fajnie to zwalilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> myslalem ze freebet dotyczy wszystkich meczow LM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#514913 22/02/2006 19:39
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Trzeba wierzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#514914 23/02/2006 08:05
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
Witam, rozliczyli wam juz free beta z meczy chelsea-barca?

#514915 23/02/2006 08:39
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
ile czasu czeka się na wypłate???

#514916 23/02/2006 10:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Quote
Witam, rozliczyli wam juz free beta z meczy chelsea-barca?
Mi jeszcze nie.

#514917 23/02/2006 10:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
Mi też jeszcze nie rozliczyli. Mecz Realu szybko rozliczyli, a z Chelsea zwlekają. Wysyłałem tego maila dot. zwrotu z kilku kont, i puki co zero odzewu. Niby piszą że zwrot nastąpi w ciągu 24h, ale nie lubię gdy jeden zwrot rozliczyli expresowo, a z drugim zwlekają.
Pozdr.

#514918 23/02/2006 14:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Dzwoniłem i mówią, że rozliczą w ciągu 24h.

#514919 23/02/2006 14:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Mi rozliczyli takie freebety to ja lubie tongue

[Linked Image]

#514920 23/02/2006 16:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Mi również rozliczyli (troche dziwnie bo 50 zl wróciło na konto, ale w historii jest jako zakład przegrany, a nie tak jak wcześniejszy freebet po kursie 1). Zmianowy gratuluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#514921 23/02/2006 17:24
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
pewnie tak, ale jeśli trafisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo tak to masz przecież zwrot

jeszcze pytanie do bonów 100 PLN, czy ten trzykrotny obrót jest wymagany w jakiś specjalny sposób, np 3x100 ? czy to jest dowolne w jaki sposób, byle zagrać za łącznie 300zł?

ok kasa dziś dotarła na konto.Trawało to 4 dni.Zagrałem 3* 100 na live i bon obrócony.Problemów z wyplatą żadnych nie było.Bardzo wiarygodny buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#514922 23/02/2006 20:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ale wymagany jest obrót w ten sposób (3 x 100 zł) czy jest to dowolne?

#514923 23/02/2006 20:22
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
No to mamy 5 free betow na weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#514924 23/02/2006 20:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Witam, takie banalne pytanie czy zeby sie u nich zarejestrowac muszę mieć kartę kredytową lub konto w Nordea Bank Polska ? bo jakos nie kumam tego tekstu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ------ "Tutaj możesz zarejestrować się jako nowy użytkownik bądź zmienić swoje dotychczasowe dane. Napisz do nas jeśli nie posiadasz karty kredytowej - pomożemy Ci otworzyć konto i depozyt będziesz mógł złożyć za pomocą przelewu bankowego." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />---- Nie bardzo rozumiem czemu mam do nich pisac ,karte posiadam ale nie chcę wpłacic karta tylko przelewem ze swojego konta w innym banku albo bezposrednio w Nordea B.P bo mam pod nosem ich placówke.

#514925 23/02/2006 21:28
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
ale wymagany jest obrót w ten sposób (3 x 100 zł) czy jest to dowolne?

obrót może być dowolny byle by był łącznie na sume 300 zł

#514926 23/02/2006 21:31
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
[quote]Witam, takie banalne pytanie czy zeby sie u nich zarejestrowac muszę mieć kartę kredytową lub konto w Nordea Bank Polska ? bo jakos nie kumam tego tekstu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ------ "Tutaj możesz zarejestrować się jako nowy użytkownik bądź zmienić swoje dotychczasowe dane. Napisz do nas jeśli nie posiadasz karty kredytowej - pomożemy Ci otworzyć konto i depozyt będziesz mógł złożyć za pomocą przelewu bankowego." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />---- Nie bardzo rozumiem czemu mam do nich pisac ,karte posiadam ale nie chcę wpłacic karta tylko przelewem ze swojego konta w innym banku albo bezposrednio w Nordea B.P bo mam pod nosem ich placówke. [/quote

Możesz przecież podać numer karty a kase i tak możesz wpłacić przelewem tym bardziej,że jak piszesz bank w którym mają konto masz pod nosem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />Konta w Nordea Bank nie musisz posiadać na 100%

#514927 23/02/2006 22:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Sorki Elninio ale zle się wyraziłem , wlasnie chodzi mi o to zeby nie podawac NR. tej karty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> a widzę ze jednak muszę cos do nich skrobnąć bo przy rejestracji jest to chyba wymagane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#514928 23/02/2006 22:18
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
Sorki Elninio ale zle się wyraziłem , wlasnie chodzi mi o to zeby nie podawac NR. tej karty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> a widzę ze jednak muszę cos do nich skrobnąć bo przy rejestracji jest to chyba wymagane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

W takim przypadku jeśli nie chcesz podawać numeru karty napisz do nich mejla ,że chciałbyś założyć sobie konto u nich a nie posiadasz karty kredytowej.W mejlu należy podać:
imie i nazwisko
dokładny adres
numer telefonu
proponowany login i hasło
i wyślij to na support@bet24.com

#514929 23/02/2006 22:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
ano trzeba bedzie:)tylko po kiego taka biurokracja? Dzieki za info : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1