|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
Czy ktoś się orientuje, czy te freebety za 50zł zalicza sie do obrotu?
Z góry dzięki za odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
pewnie tak, ale jeśli trafisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo tak to masz przecież zwrot
jeszcze pytanie do bonów 100 PLN, czy ten trzykrotny obrót jest wymagany w jakiś specjalny sposób, np 3x100 ? czy to jest dowolne w jaki sposób, byle zagrać za łącznie 300zł?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109 |
Farfan 1st goal 15e x 6 =75e fajnie to zwalilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> myslalem ze freebet dotyczy wszystkich meczow LM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Trzeba wierzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
Witam, rozliczyli wam juz free beta z meczy chelsea-barca?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124 |
ile czasu czeka się na wypłate???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Witam, rozliczyli wam juz free beta z meczy chelsea-barca? Mi jeszcze nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10 |
Mi też jeszcze nie rozliczyli. Mecz Realu szybko rozliczyli, a z Chelsea zwlekają. Wysyłałem tego maila dot. zwrotu z kilku kont, i puki co zero odzewu. Niby piszą że zwrot nastąpi w ciągu 24h, ale nie lubię gdy jeden zwrot rozliczyli expresowo, a z drugim zwlekają. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Dzwoniłem i mówią, że rozliczą w ciągu 24h.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Mi rozliczyli takie freebety to ja lubie  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Mi również rozliczyli (troche dziwnie bo 50 zl wróciło na konto, ale w historii jest jako zakład przegrany, a nie tak jak wcześniejszy freebet po kursie 1). Zmianowy gratuluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
pewnie tak, ale jeśli trafisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo tak to masz przecież zwrot
jeszcze pytanie do bonów 100 PLN, czy ten trzykrotny obrót jest wymagany w jakiś specjalny sposób, np 3x100 ? czy to jest dowolne w jaki sposób, byle zagrać za łącznie 300zł? ok kasa dziś dotarła na konto.Trawało to 4 dni.Zagrałem 3* 100 na live i bon obrócony.Problemów z wyplatą żadnych nie było.Bardzo wiarygodny buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ale wymagany jest obrót w ten sposób (3 x 100 zł) czy jest to dowolne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95 |
No to mamy 5 free betow na weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Witam, takie banalne pytanie czy zeby sie u nich zarejestrowac muszę mieć kartę kredytową lub konto w Nordea Bank Polska ? bo jakos nie kumam tego tekstu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ------ "Tutaj możesz zarejestrować się jako nowy użytkownik bądź zmienić swoje dotychczasowe dane. Napisz do nas jeśli nie posiadasz karty kredytowej - pomożemy Ci otworzyć konto i depozyt będziesz mógł złożyć za pomocą przelewu bankowego." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />---- Nie bardzo rozumiem czemu mam do nich pisac ,karte posiadam ale nie chcę wpłacic karta tylko przelewem ze swojego konta w innym banku albo bezposrednio w Nordea B.P bo mam pod nosem ich placówke.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
ale wymagany jest obrót w ten sposób (3 x 100 zł) czy jest to dowolne? obrót może być dowolny byle by był łącznie na sume 300 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
[quote]Witam, takie banalne pytanie czy zeby sie u nich zarejestrowac muszę mieć kartę kredytową lub konto w Nordea Bank Polska ? bo jakos nie kumam tego tekstu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ------ "Tutaj możesz zarejestrować się jako nowy użytkownik bądź zmienić swoje dotychczasowe dane. Napisz do nas jeśli nie posiadasz karty kredytowej - pomożemy Ci otworzyć konto i depozyt będziesz mógł złożyć za pomocą przelewu bankowego." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />---- Nie bardzo rozumiem czemu mam do nich pisac ,karte posiadam ale nie chcę wpłacic karta tylko przelewem ze swojego konta w innym banku albo bezposrednio w Nordea B.P bo mam pod nosem ich placówke. [/quote
Możesz przecież podać numer karty a kase i tak możesz wpłacić przelewem tym bardziej,że jak piszesz bank w którym mają konto masz pod nosem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />Konta w Nordea Bank nie musisz posiadać na 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Sorki Elninio ale zle się wyraziłem , wlasnie chodzi mi o to zeby nie podawac NR. tej karty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> a widzę ze jednak muszę cos do nich skrobnąć bo przy rejestracji jest to chyba wymagane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Sorki Elninio ale zle się wyraziłem , wlasnie chodzi mi o to zeby nie podawac NR. tej karty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> a widzę ze jednak muszę cos do nich skrobnąć bo przy rejestracji jest to chyba wymagane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> W takim przypadku jeśli nie chcesz podawać numeru karty napisz do nich mejla ,że chciałbyś założyć sobie konto u nich a nie posiadasz karty kredytowej.W mejlu należy podać: imie i nazwisko dokładny adres numer telefonu proponowany login i hasło i wyślij to na support@bet24.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
ano trzeba bedzie:)tylko po kiego taka biurokracja? Dzieki za info : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|