Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 21 1 2 4 5 6 7 8 20 21
#514970 24/02/2006 22:59
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
tez vouchera dostalem

Bonus: Unibet
#514971 24/02/2006 23:34
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Jest ktoś zainteresowany sprzedażą bonu? Czy te bony mają jakieś wymagania co do obrotu?

#514972 24/02/2006 23:41
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
jesli sie nie myle to przy bonach wymagany jest 3krotny obrot

#514973 24/02/2006 23:56
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
czy te bony aby napewno może wykorzystać kto inny niż je dostał? bo doszły mnie słuchy, że nie

#514974 25/02/2006 00:01
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
moze na 100%

#514975 25/02/2006 00:09
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Quote
czy te bony aby napewno może wykorzystać kto inny niż je dostał? bo doszły mnie słuchy, że nie
Również potwierdzam, wysłałem koledze kod i weszło bez problemów 40 PLN na jego konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#514976 25/02/2006 00:23
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
To w takim razie czekam na kogoś kto ma bony do odsprzedania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#514977 25/02/2006 00:32
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Jak juz macie kase w bet24 to proponuje skorzystac jeszcze z bonusa pokerkowego... zawsze to dodatkowe 10E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#514978 25/02/2006 00:33
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
tzn ?
o co chodzi z pokerem ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
trzeba cos tam w niego grac?

#514979 25/02/2006 00:53
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Rejestrujesz sie do pokerka - tylko login i haslo.
Sciagasz oprogramowanie i robisz przekaz (Moje konto=> Przekaz) 10E z zakladow sportowych na pokerka...

Musisz rozegrac 10 rozdan -czyli zobaczyc tylko karty:D
Wchodzac na stoly z niskimi limitami nie ma problemu...
po rozegraniu tych 10rozdan wysylasz maila na adres poker@bet24.com ,w temacie podajac login z konta bukmacherskiego (nie tego z pokoju pokerowego)...
no i kasa ( te 10E bonusu) podobno jest po 24godzinach na koncie gotowe do obastawiania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
...mi dodali ja jakos po 15minutach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#514980 25/02/2006 01:06
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
są jakies wymogi co do obrotu tą kasa z freebetow bo jakos ja nic nie zauważylem czyli chyba jakby co kas emożna od razu wyplacic

#514981 25/02/2006 06:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
7
enthusiast
enthusiast
7 Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
Witam, może ktoś z Was będzie potrafił mi pomóc... od 3 tygodni korzystam z usług bet24.com ... wcześniej u siebie na komputerze niemiałem problemu z zalogowaniem się, jedynie niemogłem tego uczynić na komputerze kolegi. Wczoraj o 2 w nocy jeszcze sie logowałem i było wszystko ok ... dziś próbuję tego samego i niestety niedaje rady... okienko logowania wraca do tej samej postaci, nie wyskakuje żadna wiadomość. Dla próby jak wpisuję złe hasło to wyskakuje wiadomość... "wrong password" czyli z hasłem musi być wszystko ok ... dziwna sprawa.. napisałem do nich ale między czasie może postaracie się mi pomóc... może to celowy zabieg bet24? a może wystarczy cośzmienić w ustawieniach? ino czego? jak od wczoraj nic nie ruszałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam

#514982 25/02/2006 07:03
Dołączył: Feb 2006
Posty: 32
newbie
newbie
Dołączył: Feb 2006
Posty: 32
mam to samo z inego kompa normalnie wchodze ze swojegi niestety nie moze ktos poradzi???

#514983 25/02/2006 08:04
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
Został mi 1 bon do Bet24 , wartości 100zł . Zapraszam na priv !

#514984 25/02/2006 09:00
Dołączył: May 2005
Posty: 79
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 79
Odnosnie voucherów to nie liczcie na to, że majac ich kilka np. po 100 PLN to tyle Wam dolicza do konta. Można wprowadzić tylko jeden voucher na jednego użytkownika.

#514985 25/02/2006 09:14
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
jak kupie od kogos bon 100 zl to bede mogl dopisac do swojego konta ktore mam w EURO?Mam rowniez pytanie na jakies zasadzie bet24 przyznaje bony?

#514986 25/02/2006 09:15
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Jeśli ktoś ma jeszcze bona 100 PLN to prosze mi napisać na priv.

#514987 25/02/2006 10:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
a ja co do wczorajszego freebeta

wtopili mi ruskie, wiec napisalem o zwrot, napisalem wszystko pieknie jaki mecz jakie konto JAKA WALUTA

no i dostalem jednego a potem drugiego vouchera

niestety oba nie dzialaly i byl taki komunikat

"This voucher is not valid for the currency in your account!"


czyli, ze dostalem w innej walucie

a napisalem, ze chce zlocisze, odpisali po polsku


i teraz cisza

ma ktos podobna sytuacje?

#514988 25/02/2006 10:08
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
takiowaki , na 1 koncie mozna wykorzystac jeden voucher !! Jesli masz inna walute niz ZŁ napisz do nich , a dopisza Ci bon do konta.

#514989 25/02/2006 10:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
no tak, ale to mimo wszystko dziwne jest, bo przed chwila wklepalem innego vouchera, juz po tym wszystkich przygodach z tamtym no i peknie mi sie dopisal

a tamte nie chcialy

i to byl moj 1 voucher


ale dzieki za rade, napisze w takim razie, zeby mi dodali

Strona 6 z 21 1 2 4 5 6 7 8 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, aker, rafal08, burbon, JelineK, Lukasz111), 2,332 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1