|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jak ktos ma zbedne vouchery w euro to chetnie przyjme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
Trzeba do nich pisac , mi wysłali 3 vouchery w euro i dopiero za 4 razem dostałem w PLN. mi wysłali 2 i niestety nie dokonaly zwrotu a przeciez jak dostajemy kody voucherow to nie pisze czy sa w euro czy pln. swiadczy to o coraz to mniejszym stopniu profesjonalizmu bet24. wyslalem prosbe o zwrot za 2-gi mecz piszac oczywiscie ze za wczorajszy nie uzyskalem jeszcze zwrotu pomimo 2 kodow za vouchery. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124 |
ja do nich napisałem i po około 5 godz doliczyli mi kase już normalnie w PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124 |
Te vouchery trzeba obrócić 3 razy przed wypłatą czy nie????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269 |
Ktore? 100zl ktore wygrales w jakies kampanii lub od kogos kupiles to tak a te 40 zl to jest poprostu zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
wysłałem na live@bet24.comi sobota została "wrócona" w PLN na koncie Nie bardzo wiem o co chodzi z tymi bonami(?). Dla FreeBet-ów 5x40 miały byc zwroty a nie bony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No ja kilka godzin temu po otrzymaniu kilku 5 niedziałających kodów wreszcie dostałem zwrot 40 PLN za piątkowy hokej (dopisali mi manualnie).
Za to dzisiaj już nie muszę się upominac o zwrot - najpierw zaraz po strzeleniu gola na 1:0 poszedł zakład na "No goal" (czyli, że nie będzie już więcej bramek) po kursie @5.50 a potem ok. 70-75 minuty wieczornego spotkania zakłąd na zwycięstwo Barcy po kursie @3.14 i mogę śmiało świętować razem z nimi.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
wyplacal ktos karta?wszystko w porzadku????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1 |
wyplacal ktos karta?wszystko w porzadku???? ja wyplacalem.wszystko ok.zaufany bukmacher.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95 |
Jak najbardziej. Kasa idzie kilka dni, ale zawsze dochodzi. No i te nieszczesne blokady na Inteligo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
czy supprot odpowiada w niedziele?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Działają ale czy odpowiadają - z tym może być różnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124 |
O co chodzi z tymi blokadami w inteligo???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
O co chodzi z tymi blokadami w inteligo??? Blokuja srodki na miesiąc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Też macie problemy z odpowiedziami na maile? U mnie cisza, mam nadzieje, że kiedyś jednak się odezwą, bo chciałem założyć u nich konto bez karty i musze czekać na odpowiedź :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
Też macie problemy z odpowiedziami na maile? U mnie cisza, mam nadzieje, że kiedyś jednak się odezwą, bo chciałem założyć u nich konto bez karty i musze czekać na odpowiedź :/ po weekendzie powinno byc lepiej bo teraz to oni maja niezla jazde w zwiazku z promocja i mase maili dostaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95 |
Ktos wie czy jesli w meczu promocyjnym (Szwecja-Finlandia) wygralem, to moge sprobowac grac kolejny raz i liczyc w razie wtopy na zwrot stawki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Bzdura!
1 mecz = 1 freebet
Wygrywasz to kasa jest Twoja, przegrywasz to dostajesz zwrot stawki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124 |
Jak grasz za 40zł i wygrywasz to nie liczą jako freebeta tylko jako zwykłą wygraną. Wiem bo tak grałem wczoraj i wszystko mi doliczali!!!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka