"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 21 1 2 6 7 8 9 10 20 21
#515010 25/02/2006 18:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
jak ktos ma zbedne vouchery w euro to chetnie przyjme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#515011 25/02/2006 18:23
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
Quote
Trzeba do nich pisac , mi wysłali 3 vouchery w euro i dopiero za 4 razem dostałem w PLN.

mi wysłali 2 i niestety nie dokonaly zwrotu a przeciez jak dostajemy kody voucherow to nie pisze czy sa w euro czy pln.
swiadczy to o coraz to mniejszym stopniu profesjonalizmu bet24.
wyslalem prosbe o zwrot za 2-gi mecz piszac oczywiscie ze za wczorajszy nie uzyskalem jeszcze zwrotu pomimo 2 kodow za vouchery. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#515012 25/02/2006 22:31
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
ja do nich napisałem i po około 5 godz doliczyli mi kase już normalnie w PLN

#515013 25/02/2006 22:45
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
Te vouchery trzeba obrócić 3 razy przed wypłatą czy nie????

#515014 25/02/2006 22:46
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
Ktore?
100zl ktore wygrales w jakies kampanii lub od kogos kupiles to tak a te 40 zl to jest poprostu zwrot

#515015 26/02/2006 00:03
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
wysłałem na live@bet24.com
i sobota została "wrócona" w PLN na koncie
Nie bardzo wiem o co chodzi z tymi bonami(?).
Dla FreeBet-ów 5x40 miały byc zwroty a nie bony.

#515016 26/02/2006 00:10
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No ja kilka godzin temu po otrzymaniu kilku 5 niedziałających kodów wreszcie dostałem zwrot 40 PLN za piątkowy hokej (dopisali mi manualnie).

Za to dzisiaj już nie muszę się upominac o zwrot - najpierw zaraz po strzeleniu gola na 1:0 poszedł zakład na "No goal" (czyli, że nie będzie już więcej bramek) po kursie @5.50 a potem ok. 70-75 minuty wieczornego spotkania zakłąd na zwycięstwo Barcy po kursie @3.14 i mogę śmiało świętować razem z nimi.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#515017 26/02/2006 10:53
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
wyplacal ktos karta?wszystko w porzadku????

#515018 26/02/2006 11:03
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1
Quote
wyplacal ktos karta?wszystko w porzadku????

ja wyplacalem.wszystko ok.zaufany bukmacher.

#515019 26/02/2006 11:06
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
Jak najbardziej. Kasa idzie kilka dni, ale zawsze dochodzi. No i te nieszczesne blokady na Inteligo...

#515020 26/02/2006 11:23
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
czy supprot odpowiada w niedziele?:)

#515021 26/02/2006 11:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Działają ale czy odpowiadają - z tym może być różnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#515022 26/02/2006 11:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
O co chodzi z tymi blokadami w inteligo???

#515023 26/02/2006 12:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Quote
O co chodzi z tymi blokadami w inteligo???

Blokuja srodki na miesiąc.

#515024 26/02/2006 13:13
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Też macie problemy z odpowiedziami na maile? U mnie cisza, mam nadzieje, że kiedyś jednak się odezwą, bo chciałem założyć u nich konto bez karty i musze czekać na odpowiedź :/

#515025 26/02/2006 13:18
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Quote
Też macie problemy z odpowiedziami na maile? U mnie cisza, mam nadzieje, że kiedyś jednak się odezwą, bo chciałem założyć u nich konto bez karty i musze czekać na odpowiedź :/
po weekendzie powinno byc lepiej bo teraz to oni maja niezla jazde w zwiazku z promocja i mase maili dostaja

#515026 26/02/2006 13:32
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
Ktos wie czy jesli w meczu promocyjnym (Szwecja-Finlandia) wygralem, to moge sprobowac grac kolejny raz i liczyc w razie wtopy na zwrot stawki ?

#515027 26/02/2006 13:40
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
możesz

#515028 26/02/2006 13:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Bzdura!

1 mecz = 1 freebet

Wygrywasz to kasa jest Twoja, przegrywasz to dostajesz zwrot stawki.

#515029 26/02/2006 14:14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
Jak grasz za 40zł i wygrywasz to nie liczą jako freebeta tylko jako zwykłą wygraną. Wiem bo tak grałem wczoraj i wszystko mi doliczali!!!!!

Strona 8 z 21 1 2 6 7 8 9 10 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, aker, rafal08, burbon, JelineK, Lukasz111), 2,332 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1