|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
jak mozna postawic u nich zakład kombinacyjny,np 2z5?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
nie zwracaja zadnej kasy za nietrafione zaklady, to nie jest freebet jakby byl to by to wyraznie napsiali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Jest jeszcze druga, kto wpłaci 150 zł dostanie drugie 150 (tak więc nie maksymalnie 100 zł bonusu ale 150). Dokładnie tak jak promocja za zapisanie. dupa jas....:) wplacilem 150 i dostalem tylko 100 Ja wpłaciłem 200 i zadzwoniłem dlatego, że mi się pojawiło 150 bonusu i spytałem się czy wszystko jest OK. Nie był tym zdziwiony i od razu przyszło mi na myśl i mówie mu - a to podobnie tak jak z tą promocją za zapisanie? - powiedział, że tak. Ci co więcej wpłacą będą mieli ten "maly prezent". Także troche mnie dziwi, że Ty nie dostałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336 |
Jest jeszcze druga, kto wpłaci 150 zł dostanie drugie 150 (tak więc nie maksymalnie 100 zł bonusu ale 150). Dokładnie tak jak promocja za zapisanie. dupa jas....:) wplacilem 150 i dostalem tylko 100 Ja wpłaciłem 200 i zadzwoniłem dlatego, że mi się pojawiło 150 bonusu i spytałem się czy wszystko jest OK. Nie był tym zdziwiony i od razu przyszło mi na myśl i mówie mu - a to podobnie tak jak z tą promocją za zapisanie? - powiedział, że tak. Ci co więcej wpłacą będą mieli ten "maly prezent". Także troche mnie dziwi, że Ty nie dostałeś. Nie rozumiem. Miales juz wczesniej zalozone konto w bet24?? Dostales bonus za rejestrację czy bonus 100+100??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Dostałem bonus 100+100 (ten przewidziany na dzisiaj od 14 do 20) który okazał się bonusem 150+150. Tak miałem konto zarejestrowane wcześniej (również korzystałem z bonusu za zapisanie 150+150).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
EJ jak wplaciłem teraz kartą o 16 , 100 zł to kiedy mi podwoją?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Domin a co to za promocja z tym zwrotem , zagram sobie na np na grecje 1 i wejdzie to mi dopiszą i tak 100 zwrotu? czy jak!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
tam gdzie powinny być dane banku do wpłaty przelewm nie mam nic tylko:
Bank information CLIENTBANKINFO
jakiś błąd...
i jak ja mam wpłacić kasę... mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> i co tu zrobic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
dane do banku sa na głównej stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dane polskiego konta : Nordea Bank Polska 53 1440 1101 0000 0000 0412 8559 właściciel konta : Nordic Betting Ltd. , Tigne Street , Sliema , Malta. W tytule przelewu prosimy wpisać tylko swoją nazwę użytkownika w BET24 !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Domin a co to za promocja z tym zwrotem , zagram sobie na np na grecje 1 i wejdzie to mi dopiszą i tak 100 zwrotu? czy jak! Juz to było wałkowane. Nie ma zadnych zwrotów. Po prostu B24 nie pobiera marży na tych spotkaniach i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Domin a co to za promocja z tym zwrotem , zagram sobie na np na grecje 1 i wejdzie to mi dopiszą i tak 100 zwrotu? czy jak! Juz to było wałkowane. Nie ma zadnych zwrotów. Po prostu B24 nie pobiera marży na tych spotkaniach i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale ja tego nie rozumiem , więc wytłumacz mu na chłopski rozum
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
hmm a jesli nie mam tam konta i zaloze teraz i wplace karta/przelewem (skan) 250PLN to dostane 150 za zalozenie konta i 100 za dzisiejsza promocje? robil ktos tak juz? za 250-500PLN jako polaczenie 2 promocji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
a ponieważ nie pobiera marzy to z duzym prawdopodobienstwem mozna stwierdzic ze maja najlepszy kurs w sieci a wiec dla przykladu: na mecz x na 1 maja kurs 2.5 a inny buk ma 2.4 Stawiacz 100$ jak siadzie to wygrywasz 250$ a w drugim buku wygrywasz jesli siądzie tylko 240$ więc 10 $ na czysto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Wczoraj zalozylem konto u nich, wplacilem 150PLN i dostalem drugie 150 bonusa. Dzisiaj wplacielme dodatkowo 100zl, jednak poki co nie dostalem tego bunsa 100zl. Czekam juz dwie godziny. Napisalem do supportu, ale poki co cisza. Wogole ten ich support, to porazka. Srednio czekam ok 10 godzin na odpowiedz!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
QRDE co to za lewy buk.... Zleciłem wpłate przelewem w niedziele i jeszcze nie ma kasy na koncie !! Co to za kpiny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Wczoraj zalozylem konto u nich, wplacilem 150PLN i dostalem drugie 150 bonusa. Dzisiaj wplacielme dodatkowo 100zl, jednak poki co nie dostalem tego bunsa 100zl. Czekam juz dwie godziny. Napisalem do supportu, ale poki co cisza. Wogole ten ich support, to porazka. Srednio czekam ok 10 godzin na odpowiedz!!! Co sie tak wszyscy niecierpliwicie z tymi 100zl bonusu? Jak napisali ze dadza bonus to dadza i juz:) A jak chcecie zagrac od razu za 200 zl to trzeba bylo tyle wplacic, byscie mieli pewne. Trzeba sie cieszyc ze buk oferuje promocje za promocja a nie narzekac. Pokazcie mi innego buka ktory tak mnie sponsoruje przez ostatnie tygodnie, jak BET24?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
A na maile odpisuje, tak jak pisza, do godziny czasu, no chyba ze ktos ma konto na wp.pl to wtedy porazka. A w dni promocyjne, jak dzis, nie dziwota, ze wolniej wszystko u nich funkcjonuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Wczoraj zalozylem konto u nich, wplacilem 150PLN i dostalem drugie 150 bonusa. Dzisiaj wplacielme dodatkowo 100zl, jednak poki co nie dostalem tego bunsa 100zl. Czekam juz dwie godziny. Napisalem do supportu, ale poki co cisza. Wogole ten ich support, to porazka. Srednio czekam ok 10 godzin na odpowiedz!!! no ok zalozyles i wplaciles wczoraj 150. Ale ja bym TERAZ zalozyl. Czy ktos dzis zalozyl i wplacil >250PLN i dostal dwa bonusy za 1 depozyt?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
A na maile odpisuje, tak jak pisza, do godziny czasu, no chyba ze ktos ma konto na wp.pl to wtedy porazka. A w dni promocyjne, jak dzis, nie dziwota, ze wolniej wszystko u nich funkcjonuje. napisałem 2 maile do nich o 14 i ani widu ani słychu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|