Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 21 1 2 14 15 16 17 18 20 21
#515170 01/03/2006 14:23
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
jak mozna postawic u nich zakład kombinacyjny,np 2z5?

Bonus: Unibet
#515171 01/03/2006 14:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
nie zwracaja zadnej kasy za nietrafione zaklady, to nie jest freebet jakby byl to by to wyraznie napsiali

#515172 01/03/2006 14:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Quote
Quote
Jest jeszcze druga, kto wpłaci 150 zł dostanie drugie 150 (tak więc nie maksymalnie 100 zł bonusu ale 150). Dokładnie tak jak promocja za zapisanie.

dupa jas....:) wplacilem 150 i dostalem tylko 100

Ja wpłaciłem 200 i zadzwoniłem dlatego, że mi się pojawiło 150 bonusu i spytałem się czy wszystko jest OK. Nie był tym zdziwiony i od razu przyszło mi na myśl i mówie mu - a to podobnie tak jak z tą promocją za zapisanie? - powiedział, że tak. Ci co więcej wpłacą będą mieli ten "maly prezent". Także troche mnie dziwi, że Ty nie dostałeś.

#515173 01/03/2006 14:52
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
Quote
Quote
Quote
Jest jeszcze druga, kto wpłaci 150 zł dostanie drugie 150 (tak więc nie maksymalnie 100 zł bonusu ale 150). Dokładnie tak jak promocja za zapisanie.

dupa jas....:) wplacilem 150 i dostalem tylko 100

Ja wpłaciłem 200 i zadzwoniłem dlatego, że mi się pojawiło 150 bonusu i spytałem się czy wszystko jest OK. Nie był tym zdziwiony i od razu przyszło mi na myśl i mówie mu - a to podobnie tak jak z tą promocją za zapisanie? - powiedział, że tak. Ci co więcej wpłacą będą mieli ten "maly prezent". Także troche mnie dziwi, że Ty nie dostałeś.

Nie rozumiem. Miales juz wczesniej zalozone konto w bet24?? Dostales bonus za rejestrację czy bonus 100+100??

#515174 01/03/2006 14:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Dostałem bonus 100+100 (ten przewidziany na dzisiaj od 14 do 20) który okazał się bonusem 150+150. Tak miałem konto zarejestrowane wcześniej (również korzystałem z bonusu za zapisanie 150+150).

#515175 01/03/2006 15:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
EJ jak wplaciłem teraz kartą o 16 , 100 zł to kiedy mi podwoją?

#515176 01/03/2006 15:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
po kilku minutach

#515177 01/03/2006 15:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Domin a co to za promocja z tym zwrotem , zagram sobie na np na grecje 1 i wejdzie to mi dopiszą i tak 100 zwrotu? czy jak!

#515178 01/03/2006 15:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
tam gdzie powinny być dane banku do wpłaty przelewm nie mam nic tylko:

Bank information
CLIENTBANKINFO



jakiś błąd...

i jak ja mam wpłacić kasę...

mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> i co tu zrobic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#515179 01/03/2006 15:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
dane do banku sa na głównej stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dane polskiego konta :
Nordea Bank Polska
53 1440 1101 0000 0000 0412 8559 właściciel konta :
Nordic Betting Ltd. ,
Tigne Street , Sliema , Malta.
W tytule przelewu prosimy wpisać tylko swoją nazwę użytkownika w BET24 !

#515180 01/03/2006 15:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Domin a co to za promocja z tym zwrotem , zagram sobie na np na grecje 1 i wejdzie to mi dopiszą i tak 100 zwrotu? czy jak!

Juz to było wałkowane. Nie ma zadnych zwrotów. Po prostu B24 nie pobiera marży na tych spotkaniach i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#515181 01/03/2006 15:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Quote
Quote
Domin a co to za promocja z tym zwrotem , zagram sobie na np na grecje 1 i wejdzie to mi dopiszą i tak 100 zwrotu? czy jak!

Juz to było wałkowane. Nie ma zadnych zwrotów. Po prostu B24 nie pobiera marży na tych spotkaniach i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale ja tego nie rozumiem , więc wytłumacz mu na chłopski rozum

#515182 01/03/2006 15:29
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
hmm a jesli nie mam tam konta i zaloze teraz i wplace karta/przelewem (skan) 250PLN to dostane 150 za zalozenie konta i 100 za dzisiejsza promocje? robil ktos tak juz? za 250-500PLN jako polaczenie 2 promocji?

#515183 01/03/2006 15:30
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
a ponieważ nie pobiera marzy to z duzym prawdopodobienstwem mozna stwierdzic ze maja najlepszy kurs w sieci a wiec dla przykladu: na mecz x na 1 maja kurs 2.5 a inny buk ma 2.4 Stawiacz 100$ jak siadzie to wygrywasz 250$ a w drugim buku wygrywasz jesli siądzie tylko 240$ więc 10 $ na czysto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#515184 01/03/2006 15:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Wczoraj zalozylem konto u nich, wplacilem 150PLN i dostalem drugie 150 bonusa. Dzisiaj wplacielme dodatkowo 100zl, jednak poki co nie dostalem tego bunsa 100zl. Czekam juz dwie godziny. Napisalem do supportu, ale poki co cisza.
Wogole ten ich support, to porazka. Srednio czekam ok 10 godzin na odpowiedz!!!

#515185 01/03/2006 15:56
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
QRDE co to za lewy buk.... Zleciłem wpłate przelewem w niedziele i jeszcze nie ma kasy na koncie !! Co to za kpiny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#515186 01/03/2006 16:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Wczoraj zalozylem konto u nich, wplacilem 150PLN i dostalem drugie 150 bonusa. Dzisiaj wplacielme dodatkowo 100zl, jednak poki co nie dostalem tego bunsa 100zl. Czekam juz dwie godziny. Napisalem do supportu, ale poki co cisza.
Wogole ten ich support, to porazka. Srednio czekam ok 10 godzin na odpowiedz!!!

Co sie tak wszyscy niecierpliwicie z tymi 100zl bonusu? Jak napisali ze dadza bonus to dadza i juz:) A jak chcecie zagrac od razu za 200 zl to trzeba bylo tyle wplacic, byscie mieli pewne. Trzeba sie cieszyc ze buk oferuje promocje za promocja a nie narzekac. Pokazcie mi innego buka ktory tak mnie sponsoruje przez ostatnie tygodnie, jak BET24?

#515187 01/03/2006 16:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
A na maile odpisuje, tak jak pisza, do godziny czasu, no chyba ze ktos ma konto na wp.pl to wtedy porazka. A w dni promocyjne, jak dzis, nie dziwota, ze wolniej wszystko u nich funkcjonuje.

#515188 01/03/2006 16:09
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Wczoraj zalozylem konto u nich, wplacilem 150PLN i dostalem drugie 150 bonusa. Dzisiaj wplacielme dodatkowo 100zl, jednak poki co nie dostalem tego bunsa 100zl. Czekam juz dwie godziny. Napisalem do supportu, ale poki co cisza.
Wogole ten ich support, to porazka. Srednio czekam ok 10 godzin na odpowiedz!!!
no ok zalozyles i wplaciles wczoraj 150. Ale ja bym TERAZ zalozyl. Czy ktos dzis zalozyl i wplacil >250PLN i dostal dwa bonusy za 1 depozyt?

#515189 01/03/2006 16:10
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
A na maile odpisuje, tak jak pisza, do godziny czasu, no chyba ze ktos ma konto na wp.pl to wtedy porazka. A w dni promocyjne, jak dzis, nie dziwota, ze wolniej wszystko u nich funkcjonuje.
napisałem 2 maile do nich o 14 i ani widu ani słychu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Strona 16 z 21 1 2 14 15 16 17 18 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, poozon), 1,487 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,863
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1