Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#515454 22/02/2006 11:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
czyli: po zalogowaniu odczytujemy wiadomość od pointbet z onfo o freebet na livebettingu po wybraniu zakładu klikamy na animowany żółty baner <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> reszta jw.

Bonus: Unibet
#515455 22/02/2006 11:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
zaklad musi byc wykorzystany przed zakonczeniem meczu , nie ma mozliwosci wymiany na gotowke , jezeli mecz zakonczy sie remisem lub porazka kasa zostaje stracona

#515456 22/02/2006 11:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
zaklad musi byc wykorzystany przed zakonczeniem meczu , nie ma mozliwosci wymiany na gotowke , jezeli mecz zakonczy sie remisem lub porazka kasa zostaje stracona
lol

#515457 22/02/2006 11:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
ej a o co Wam w ogole chodzi ktos szuka pomocy jak freebeta wykorzystac ?

#515458 22/02/2006 11:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
no przeciez macie tam jasno napisane darmowe zaklady tylko dla tych w trakcie ,zolty baner i kwota wam sama powinna wskoczyc - a jak banerka nie ma to sobie nie zagracie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#515459 22/02/2006 12:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
dobra niech ktos jeszcze raz podsumuje i dostanie tego free beta

#515460 22/02/2006 12:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
a to tu cos mozna dostac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


zaklad musi byc wykorzystany przed zakonczeniem meczu , nie ma mozliwosci wymiany na gotowke , jezeli mecz zakonczy sie remisem lub porazka kasa zostaje stracona

uyzcie freebeta :
nalezy wejsc w mecze live , poszukac mecze z zoltym banerem , kliknac , tam wyskoczy kwota za jaka mozemy zagrac jesli nie ma baneru nie ma mozliwosci zagrania

#515461 22/02/2006 12:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 98
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 98
Zetknąłem sie z dwoma rodzajami freebetów w Pointbet
1. Od pierwszego depozytu 5%. Po złożeniu depozytu użytkownik dostaje maila od Pointbetu, że przysługuje mu Free Bet na zakłady live. (np. jeśli wpłacimy 100 euro dostajemy 5Euro freebet).
Przy kliknięciu na kurs wyskakuje okienko zakładu i na dole jest banerek (jeśli chcemy wykorzystać Free Bet klikamy na ten banerek, w okienku pojawia się wtedy kwota przysługującego free-beta i zatwierdzamy zakład).
2. Freebety konkursowe(Free Bet Program For Top Tipster).
Zasada jest podobna tylko, że tu dostajemy Free Bet na zakłady piłki nożnej, ale bez livebettingu. Przy zakładach uprawnionych do Free Bet pojawia się obracające się złociste kółeczka.
Free Bety są jednorazowego użytku i tylko ewentualna wygrana dopisywana jest do konta gracza (stawka przepada). Każdy free-bet należy wykorzystać w określonym czasie.
Oto przykład FreeBet'a:
Free bet only can used for (może być użyto dla):
Sport : Soccer
League : (All)
Bet Type : (All)
Match : (All)

#515462 22/02/2006 12:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
po zalogowaniu odczytujemy wiadomość od pointbet z info o freebet. użyć możemy tylko na livebettingu. po wybraniu tam zakładu klikamy na animowany żółty baner. nie trzeba wpisywać stawki (free bet jest jednoznaczny). do konta dopisywana jest ewentualna wygrana bez kwoty freebeta. użyć możemy tylko raz na jeden zakład. po okreśłonym czasie free bet przepada.

#515463 22/02/2006 12:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Quote
Zetknąłem sie z dwoma rodzajami freebetów w Pointbet
1. Od pierwszego depozytu 5%. Po złożeniu depozytu użytkownik dostaje maila od Pointbetu, że przysługuje mu Free Bet na zakłady live. (np. jeśli wpłacimy 100 euro dostajemy 5Euro freebet).
Przy kliknięciu na kurs wyskakuje okienko zakładu i na dole jest banerek (jeśli chcemy wykorzystać Free Bet klikamy na ten banerek, w okienku pojawia się wtedy kwota przysługującego free-beta i zatwierdzamy zakład).
2. Freebety konkursowe(Free Bet Program For Top Tipster).
Zasada jest podobna tylko, że tu dostajemy Free Bet na zakłady piłki nożnej, ale bez livebettingu. Przy zakładach uprawnionych do Free Bet pojawia się obracające się złociste kółeczka.
Free Bety są jednorazowego użytku i tylko ewentualna wygrana dopisywana jest do konta gracza (stawka przepada). Każdy free-bet należy wykorzystać w określonym czasie.
Oto przykład FreeBet'a:
Free bet only can used for (może być użyto dla):
Sport : Soccer
League : (All)
Bet Type : (All)
Match : (All)

i o taka odpowiedz chodzilo!!!
chyba mam Twoje dane konta, w ciagu 2-3 dni 10$ Free Bet powinnien byc na koncie

#515464 23/02/2006 10:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
nie mam pomyslu na dzisiejsze pytanie....ktos ma pomysl?

#515465 23/02/2006 10:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
hmmm nikt nie chce Free beta?

#515466 23/02/2006 10:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Ja moge chciec ale chyba nie moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#515467 23/02/2006 10:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
chciec mozesz ale nie dostaniesz:), a wlasnie dostales juz na konto swojego?

#515468 23/02/2006 10:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
nikt sie nie zglasza....no ciekawe nikt nie chce Free Beta...

a moze tak...caly czas kazdy mowi ze kobiet brak na tym forum...wiec moze znjadzie sie jedna, ktora chce dostac Free Beta?

10$ Free Bet w Pointbet dla pierwszej kobiety, ktora sie zglosi no i jakos udowodni (mi) ze to nie podszywajacy sie facet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#515469 23/02/2006 12:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
komu free beta komu...bo ide do domu :0

#515470 23/02/2006 12:10
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
MI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#515471 23/02/2006 12:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
chaber avatar oki, ale chyba nie jestes kobieta?

#515472 23/02/2006 12:27
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
kazow ja bym chciał free beta :>

#515473 23/02/2006 12:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
mnie tez by sie przydal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111), 2,745 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1