|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
czyli: po zalogowaniu odczytujemy wiadomość od pointbet z onfo o freebet na livebettingu po wybraniu zakładu klikamy na animowany żółty baner <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> reszta jw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
zaklad musi byc wykorzystany przed zakonczeniem meczu , nie ma mozliwosci wymiany na gotowke , jezeli mecz zakonczy sie remisem lub porazka kasa zostaje stracona
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
zaklad musi byc wykorzystany przed zakonczeniem meczu , nie ma mozliwosci wymiany na gotowke , jezeli mecz zakonczy sie remisem lub porazka kasa zostaje stracona lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
ej a o co Wam w ogole chodzi ktos szuka pomocy jak freebeta wykorzystac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
no przeciez macie tam jasno napisane darmowe zaklady tylko dla tych w trakcie ,zolty baner i kwota wam sama powinna wskoczyc - a jak banerka nie ma to sobie nie zagracie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
dobra niech ktos jeszcze raz podsumuje i dostanie tego free beta
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
a to tu cos mozna dostac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zaklad musi byc wykorzystany przed zakonczeniem meczu , nie ma mozliwosci wymiany na gotowke , jezeli mecz zakonczy sie remisem lub porazka kasa zostaje stracona
uyzcie freebeta : nalezy wejsc w mecze live , poszukac mecze z zoltym banerem , kliknac , tam wyskoczy kwota za jaka mozemy zagrac jesli nie ma baneru nie ma mozliwosci zagrania
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 98 |
Zetknąłem sie z dwoma rodzajami freebetów w Pointbet 1. Od pierwszego depozytu 5%. Po złożeniu depozytu użytkownik dostaje maila od Pointbetu, że przysługuje mu Free Bet na zakłady live. (np. jeśli wpłacimy 100 euro dostajemy 5Euro freebet). Przy kliknięciu na kurs wyskakuje okienko zakładu i na dole jest banerek (jeśli chcemy wykorzystać Free Bet klikamy na ten banerek, w okienku pojawia się wtedy kwota przysługującego free-beta i zatwierdzamy zakład). 2. Freebety konkursowe(Free Bet Program For Top Tipster). Zasada jest podobna tylko, że tu dostajemy Free Bet na zakłady piłki nożnej, ale bez livebettingu. Przy zakładach uprawnionych do Free Bet pojawia się obracające się złociste kółeczka. Free Bety są jednorazowego użytku i tylko ewentualna wygrana dopisywana jest do konta gracza (stawka przepada). Każdy free-bet należy wykorzystać w określonym czasie. Oto przykład FreeBet'a: Free bet only can used for (może być użyto dla): Sport : Soccer League : (All) Bet Type : (All) Match : (All)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
po zalogowaniu odczytujemy wiadomość od pointbet z info o freebet. użyć możemy tylko na livebettingu. po wybraniu tam zakładu klikamy na animowany żółty baner. nie trzeba wpisywać stawki (free bet jest jednoznaczny). do konta dopisywana jest ewentualna wygrana bez kwoty freebeta. użyć możemy tylko raz na jeden zakład. po okreśłonym czasie free bet przepada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Zetknąłem sie z dwoma rodzajami freebetów w Pointbet 1. Od pierwszego depozytu 5%. Po złożeniu depozytu użytkownik dostaje maila od Pointbetu, że przysługuje mu Free Bet na zakłady live. (np. jeśli wpłacimy 100 euro dostajemy 5Euro freebet). Przy kliknięciu na kurs wyskakuje okienko zakładu i na dole jest banerek (jeśli chcemy wykorzystać Free Bet klikamy na ten banerek, w okienku pojawia się wtedy kwota przysługującego free-beta i zatwierdzamy zakład). 2. Freebety konkursowe(Free Bet Program For Top Tipster). Zasada jest podobna tylko, że tu dostajemy Free Bet na zakłady piłki nożnej, ale bez livebettingu. Przy zakładach uprawnionych do Free Bet pojawia się obracające się złociste kółeczka. Free Bety są jednorazowego użytku i tylko ewentualna wygrana dopisywana jest do konta gracza (stawka przepada). Każdy free-bet należy wykorzystać w określonym czasie. Oto przykład FreeBet'a: Free bet only can used for (może być użyto dla): Sport : Soccer League : (All) Bet Type : (All) Match : (All) i o taka odpowiedz chodzilo!!! chyba mam Twoje dane konta, w ciagu 2-3 dni 10$ Free Bet powinnien byc na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
nie mam pomyslu na dzisiejsze pytanie....ktos ma pomysl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
hmmm nikt nie chce Free beta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Ja moge chciec ale chyba nie moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
chciec mozesz ale nie dostaniesz:), a wlasnie dostales juz na konto swojego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
nikt sie nie zglasza....no ciekawe nikt nie chce Free Beta...
a moze tak...caly czas kazdy mowi ze kobiet brak na tym forum...wiec moze znjadzie sie jedna, ktora chce dostac Free Beta?
10$ Free Bet w Pointbet dla pierwszej kobiety, ktora sie zglosi no i jakos udowodni (mi) ze to nie podszywajacy sie facet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
komu free beta komu...bo ide do domu :0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
MI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
chaber avatar oki, ale chyba nie jestes kobieta?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
kazow ja bym chciał free beta :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
mnie tez by sie przydal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|