|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ode mnie dzisiaj: Aluprof  Aluprof (-1,5)  Tours  Tours (-1,5)  Noliko  Stroitel Minsk  Stroitel Minsk +1,5  Partizan (+2,5)   Brawo  Trza bylo spisac eh  my pleasure  mega szacun Korver oby tak dalej, życze samych wysokich wygranych:) Robisz naprawdę mega robotę:) Jutro widzę że jakieś pozostałości pucharów zostały, coś sie wybierze:) dzisiaj tak jak mówisz, bieda. Zatem tylko jeden bet: AEK Ateny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
a co mowisz o monzie i roeselare na wyjazdach? bedzie im sie chcialo grac w tych turniejach niższej rangi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a co mowisz o monzie i roeselare na wyjazdach? bedzie im sie chcialo grac w tych turniejach niższej rangi? Sam sobie odpowiedziałeś, jak im się będzie chciało grać to izi.  A czy im się będzie chciało to trochę wróżenie z fusów, aczkolwiek nie widać żadnych oznak, by mieli odpuścić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
wydaje mi się że dobrym betem jest dzisiaj dwojka u kobiet(Niemcy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a mi się wydaje, że Dresdner będzie zmęczone, wczoraj grały w LM z Fenerbahce i teraz bardziej żyją Pucharami, niż rozgrywkami ligowymi.  Plus do tego 3 zawodniczki wypadły ze składu i dowołali juniorkę na przyjęcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Taa, bo Skrze potrzebne wyrzucic w bloto 250tys ojro dla Cevu + na organizacje  A tym bardziej, ze niepewna sytuacja ze sponsorem. Cev leci w uja z kasa to nie dziwota, ze nie ma chetnych... A jednak nie docenilem ich. Ale gdzie szukac jeleni jak nie u nas?  "Czołowe zespoły tegorocznej Ligi Mistrzów po raz kolejny zawitają do Łodzi. Organizatorem Final Four wybrana została PGE Skra Bełchatów. To już trzeci raz, jak władze CEV przyznają tę okoliczność mistrzom naszego kraju."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884 |
czy ktoś się orientuje czy unibet wystawia oferty na Puchar CEV Women?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Taa, bo Skrze potrzebne wyrzucic w bloto 250tys ojro dla Cevu + na organizacje  A tym bardziej, ze niepewna sytuacja ze sponsorem. Cev leci w uja z kasa to nie dziwota, ze nie ma chetnych... A jednak nie docenilem ich. Ale gdzie szukac jeleni jak nie u nas?  "Czołowe zespoły tegorocznej Ligi Mistrzów po raz kolejny zawitają do Łodzi. Organizatorem Final Four wybrana została PGE Skra Bełchatów. To już trzeci raz, jak władze CEV przyznają tę okoliczność mistrzom naszego kraju." to co bukujemy bilety i maly zjazd siatkarski?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
Korver warto AEK pograć dziś ? Jak myślisz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
to ja musze rodzicow poprosic zeby mi kieszonkowe zwiekszyli bo F4 w Lodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Korver warto AEK pograć dziś ? Jak myślisz ? przecież to jedyny jego typ na dziś, popatrz kila postów wcześniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ahh tak wlasnie myslalem ze Busto sprawi opor dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
to ja musze rodzicow poprosic zeby mi kieszonkowe zwiekszyli bo F4 w Lodzi Mi już dawać nie chcą, za stary jestem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Korver warto AEK pograć dziś ? Jak myślisz ? przecież to jedyny jego typ na dziś, popatrz kila postów wcześniej  Karavę -1,5 seta jeszcze dograłem, ale to mniejszy kaliber 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
nazwę Liga Mistrzów zmienia na Lige Bełchatowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
moze im obiecali ze tym razem wygraja:)
ale jak sie chwalic beda...wygrywac nie wygrywamy...ale za to jak organizujemy:)
anyway milo bedzie spojrzec na mecze na zywo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Galata o135 moze cos z tego bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
moze im obiecali ze tym razem wygraja:)
ale jak sie chwalic beda...wygrywac nie wygrywamy...ale za to jak organizujemy:)
anyway milo bedzie spojrzec na mecze na zywo Może znowu do FF awansuje przypadkowo drużyna pokroju ACH Bled i znów będzie można się chełpić zaszczytnym 3. miejscem w LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
pobrałem ten AEK od Ciebie, Korver i wygląda całkiem nieźle, póki co...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|