Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
i wtedy jak czikago podejmowalo nafciarzy, Domel tez gral jedynke - pamietam, bo mialem o6.5 i uratowal mnie 5min major dla carcillo grin

kursy i okolicznosci sie zgadzaja w 100% wink


montreal by mi sie podobal, gdyby nie to, ze jest faworytem, chyba troche na wyrost - u siebie marne 8 wygranych w 23 meczach, do tego przeciwko capslom dzis prawie caly swiat, na kilometr zalatuje dwojeczka, ba jestem coraz blizszy dolozenia capsli, niech tylko jeszcze troche podskoczy kurs na ml, poki co @2.2 - co juz nie wyglada zle wink poczekamy zobaczymy jak to sie rozwinie

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
oczywista oczywistoscia jest, ze jak goscie dostali 0-3 od NYI, a montreal posprzatal NYR 4-1, to kanadyjczycy dzis musza wygrac

niestety, nie dla mnie wink

widze mecz na strasznym styku(caps jednym golem lub po OT), albo wysoka wygrana stolecznych wink

acz grajac dwojke, trzeba brac pod uwage, ze neuvirth jednym babolem moze polozyc wszystkie "analyzy", no chyba, ze jednak hunter wypusci vokouna - wtedy sypne na wash bez najmniejszego oporu wink

poki co neuvith "likely" ... czekamy

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
bitnap a jakie masz zdanie o meczu lawin? ml na panterki wg mnie.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Paul dzis w LAC obecny?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
nic Panowie, życzę powodzenia bo ja na nic się nie zdecyduje piwo

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
sliski mecz jak cholera, nie podejmuje sie typowania, ale pierwsza moja mysl byla ... pantery ml wink

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by bitnap
oczywista oczywistoscia jest, ze jak goscie dostali 0-3 od NYI, a montreal posprzatal NYR 4-1, to kanadyjczycy dzis musza wygrac

niestety, nie dla mnie wink

widze mecz na strasznym styku(caps jednym golem lub po OT), albo wysoka wygrana stolecznych wink

acz grajac dwojke, trzeba brac pod uwage, ze neuvirth jednym babolem moze polozyc wszystkie "analyzy", no chyba, ze jednak hunter wypusci vokouna - wtedy sypne na wash bez najmniejszego oporu wink

poki co neuvith "likely" ... czekamy

Caps 2 razy z rzędu ograli Montreal na ich tafli, pora na przełamanie a kiedy jak nie teraz? Morale po ograniu Rangsów poszły do góry, do tego rezerwowy bramkarz w Capsach i na dodatek bez pomysłu na grę (ostatnio poniżej 20 strzałów w meczu.

Anaheim i Montreal po win

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
kursy w meczu caps powinny byc odwrocone i tyle wink

canadiens ml po niecale @1.7 NIE, DZIEKUJE wink

wash juz po @2.25, czekamy dalej wink

byc moze poczekam na live, jakby montreal strzelil na 1-0, bylby kurs cud miod

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Rezerwowy bramakrz w Buffalo?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Domel
Rezerwowy bramakrz w Buffalo?
Nie ma potwierdzenia co do obsady jeszcze.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
prawdopodobnie tak, tyle ze w przypadku buffalo ciezko powiedziec czy rezerwowy = gorszy od podstawowego

miller jest zenujacy, na moje oko enroth gorzej dzis bronic nie bedzie

miller 27/11-13-2 GAA 3.12
enroth 22/8-8-1 GAA 2.42

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Hedo out,a ja pobrałem ORL.. teraz po 1.4 bym sie nie pakował..

Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Chicago Blackhawks boks

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
jaka peffka z US Sports na noc tongue ?

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Originally Posted by wojbest1987
jaka peffka z US Sports na noc tongue ?
denver wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
Originally Posted by mirasPL
Hedo out,a ja pobrałem ORL.. teraz po 1.4 bym sie nie pakował..

Quentin Richardosn will start at SF in Turkoglu's place. J.J. Redick will start in Jason Richardson's place, as expected.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Towson - Odu over 109 NCAAB, dobrze, że wczoraj pograne, bo dziś spadki masakra blush

+ Buffalo over na podobnych zasadach jak wczoraj Tampa, jeśli mają wygrać to nie 0-1 smile


Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
neuvirth i enroth potwierdzeni

poczekam z capslami na live wink

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by BartasPT
dzis znowu duzo gry bo trzeba obrocic bonus smirk

wczoraj 5-4, oby dzis nie bylo gorzej

Nets -3
Magic -5.5
Pacers -5.5
Grizzlies -4
Portland ML @ 2.06
Philadelphia-Denver under 203.5
Minnesota + NYK + Celtics + OKC @ 2.01

boks kosz boks kosz boks


no to gramy boks

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Montreal ML

Chicago -1,5

ooo

Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, poozon), 2,548 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,214
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1