|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
i wtedy jak czikago podejmowalo nafciarzy, Domel tez gral jedynke - pamietam, bo mialem o6.5 i uratowal mnie 5min major dla carcillo  kursy i okolicznosci sie zgadzaja w 100%  montreal by mi sie podobal, gdyby nie to, ze jest faworytem, chyba troche na wyrost - u siebie marne 8 wygranych w 23 meczach, do tego przeciwko capslom dzis prawie caly swiat, na kilometr zalatuje dwojeczka, ba jestem coraz blizszy dolozenia capsli, niech tylko jeszcze troche podskoczy kurs na ml, poki co @2.2 - co juz nie wyglada zle  poczekamy zobaczymy jak to sie rozwinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
oczywista oczywistoscia jest, ze jak goscie dostali 0-3 od NYI, a montreal posprzatal NYR 4-1, to kanadyjczycy dzis musza wygrac niestety, nie dla mnie  widze mecz na strasznym styku(caps jednym golem lub po OT), albo wysoka wygrana stolecznych  acz grajac dwojke, trzeba brac pod uwage, ze neuvirth jednym babolem moze polozyc wszystkie "analyzy", no chyba, ze jednak hunter wypusci vokouna - wtedy sypne na wash bez najmniejszego oporu  poki co neuvith "likely" ... czekamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
bitnap a jakie masz zdanie o meczu lawin? ml na panterki wg mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
nic Panowie, życzę powodzenia bo ja na nic się nie zdecyduje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
sliski mecz jak cholera, nie podejmuje sie typowania, ale pierwsza moja mysl byla ... pantery ml 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
oczywista oczywistoscia jest, ze jak goscie dostali 0-3 od NYI, a montreal posprzatal NYR 4-1, to kanadyjczycy dzis musza wygrac niestety, nie dla mnie  widze mecz na strasznym styku(caps jednym golem lub po OT), albo wysoka wygrana stolecznych  acz grajac dwojke, trzeba brac pod uwage, ze neuvirth jednym babolem moze polozyc wszystkie "analyzy", no chyba, ze jednak hunter wypusci vokouna - wtedy sypne na wash bez najmniejszego oporu  poki co neuvith "likely" ... czekamy Caps 2 razy z rzędu ograli Montreal na ich tafli, pora na przełamanie a kiedy jak nie teraz? Morale po ograniu Rangsów poszły do góry, do tego rezerwowy bramkarz w Capsach i na dodatek bez pomysłu na grę (ostatnio poniżej 20 strzałów w meczu. Anaheim i Montreal po win
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
kursy w meczu caps powinny byc odwrocone i tyle  canadiens ml po niecale @1.7 NIE, DZIEKUJE  wash juz po @2.25, czekamy dalej  byc moze poczekam na live, jakby montreal strzelil na 1-0, bylby kurs cud miod
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Rezerwowy bramakrz w Buffalo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Rezerwowy bramakrz w Buffalo? Nie ma potwierdzenia co do obsady jeszcze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
prawdopodobnie tak, tyle ze w przypadku buffalo ciezko powiedziec czy rezerwowy = gorszy od podstawowego
miller jest zenujacy, na moje oko enroth gorzej dzis bronic nie bedzie
miller 27/11-13-2 GAA 3.12 enroth 22/8-8-1 GAA 2.42
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
Hedo out,a ja pobrałem ORL.. teraz po 1.4 bym sie nie pakował..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
Chicago Blackhawks 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
jaka peffka z US Sports na noc  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
jaka peffka z US Sports na noc  ? denver 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
Hedo out,a ja pobrałem ORL.. teraz po 1.4 bym sie nie pakował.. Quentin Richardosn will start at SF in Turkoglu's place. J.J. Redick will start in Jason Richardson's place, as expected.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Towson - Odu over 109 NCAAB, dobrze, że wczoraj pograne, bo dziś spadki masakra  + Buffalo over na podobnych zasadach jak wczoraj Tampa, jeśli mają wygrać to nie 0-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
neuvirth i enroth potwierdzeni poczekam z capslami na live 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
dzis znowu duzo gry bo trzeba obrocic bonus  wczoraj 5-4, oby dzis nie bylo gorzej Nets -3 Magic -5.5 Pacers -5.5 Grizzlies -4 Portland ML @ 2.06 Philadelphia-Denver under 203.5 Minnesota + NYK + Celtics + OKC @ 2.01  no to gramy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Montreal ML Chicago -1,5 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|