norbax powiem Ci że nie bardzo siedze w temacie ale na 99% beda jezdzic w drugiej lidze ten sport jest chory , 1.5mln zadluzenia zmieniaja nazwe klubu i jada dalej najlepsze to ze tylko murzyn jest splacony bo jego mechanikami sa synowie menadzera rkm rybnik
norbax powiem Ci że nie bardzo siedze w temacie ale na 99% beda jezdzic w drugiej lidze ten sport jest chory , 1.5mln zadluzenia zmieniaja nazwe klubu i jada dalej najlepsze to ze tylko murzyn jest splacony bo jego mechanikami sa synowie menadzera rkm rybnik
szkoda ekipy kiedys byłem na wyjezdzie w Rybniku fajne czasy PYSZNY,KLIMOWICZ,BEM ,SKUPIENIE to był sport i knajpa obok stadionu a tam ŻYWIEC
Ogląda ktoś Nishikori - Ebden? Jak to wygląda? Kei kończy mi kupon @3.37 i nie wiem czykontrować, bo jakoś w jedną stronę gładko leci 3. i 4. set...
ja oglądam od 3 seta. Wygląda to tak: Ebden serwis i tylko przebijanie piłki, zero kombinacyjnej gry a wyjścia do siatki to wstyd. Kei natomiast pudłuje niemiłosiernie UE goni(ło) UE. Teraz gra się na tyle uspokoiła, że Kei punktuje ale szanse dla mnie to 60:40 dla Kei
Ogląda ktoś Nishikori - Ebden? Jak to wygląda? Kei kończy mi kupon @3.37 i nie wiem czykontrować, bo jakoś w jedną stronę gładko leci 3. i 4. set...
ja oglądam od 3 seta. Wygląda to tak: Ebden serwis i tylko przebijanie piłki, zero kombinacyjnej gry a wyjścia do siatki to wstyd. Kei natomiast pudłuje niemiłosiernie UE goni(ło) UE. Teraz gra się na tyle uspokoiła, że Kei punktuje ale szanse dla mnie to 60:40 dla Kei