Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 33 1 2 11 12 13 14 15 32 33
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
nie ma za duzo baboli nie ma Lisicy

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Szpara zwalnia rękę przy BP, lipa

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
patrząc na staty 3 setówek...to trzeci set formalność.
Szpara jest mistrzynią 3-ch setów

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Pier
patrząc na staty 3 setówek...to trzeci set formalność.
Szpara jest mistrzynią 3-ch setów
eee tam, po prostu Marysia robi trochę mniej błędów i to wystarczyło, 6:2 w trzeci i po zabawie cool

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
under 9,5 gema 3set @2.05 boks

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Originally Posted by Pier
patrząc na staty 3 setówek...to trzeci set formalność.
Szpara jest mistrzynią 3-ch setów

laugh szczególnie w szlemach

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
35/2011 WTA U.S. Open (USA) Hard Flavia Pennetta Maria Sharapova 6-3 3-6 6-4
21/2010 WTA French Open (FRA) Clay Justine Henin Maria Sharapova 6-2 3-6 6-3 Third
3/2010 WTA Australian Open (AUS) Hard Maria Kirilenko Maria Sharapova 7-6(4) 3-6 6-4
35/2009 WTA U.S. Open (USA) Hard Melanie Oudin Maria Sharapova 3-6 6-4 7-5
25/2009 WTA Wimbledon (GBR) Grass Gisela Dulko Maria Sharapova 6-2 3-6 6-4

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Sabelius
Originally Posted by Pier
patrząc na staty 3 setówek...to trzeci set formalność.
Szpara jest mistrzynią 3-ch setów

laugh szczególnie w szlemach

fakt, zawężając do szlemów to już tak pięknie nie jest smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Sabelius
35/2011 WTA U.S. Open (USA) Hard Flavia Pennetta Maria Sharapova 6-3 3-6 6-4
21/2010 WTA French Open (FRA) Clay Justine Henin Maria Sharapova 6-2 3-6 6-3 Third
3/2010 WTA Australian Open (AUS) Hard Maria Kirilenko Maria Sharapova 7-6(4) 3-6 6-4
35/2009 WTA U.S. Open (USA) Hard Melanie Oudin Maria Sharapova 3-6 6-4 7-5
25/2009 WTA Wimbledon (GBR) Grass Gisela Dulko Maria Sharapova 6-2 3-6 6-4

lat 2009 i 2010 to nawet nie bierz pod uwagę, przecież ona po kontuzji, rok 2011 jest miarodajny

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Bp są miarodajne grin

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
over 26,5 gema u Kangura wygląda bardzo rozsądnie hmm , jest w formie, jest u siebie, na pewno powalczy o jak najlepszy wynik, nie chce mi się wierzyć żeby Nole miażdżył go po 6:1 w każdym secie Klejton to zbyt doświadczony zawodnik cool

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
relatywnie szybki gem Lisicy i pora na kolejne męczarnie Marii przy serwisie wink

Lisica @ 3.0 poszła ...

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Fresh'n'Funky
relatywnie szybki gem Lisicy i pora na kolejne męczarnie Marii przy serwisie wink

Lisica @ 3.0 poszła ...
loteriada ooo oglądam to spotkanie i nic nie umiem wywnioskować laugh

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Podobnie uważam. 60-40 szanse na korzyść Szarapowej.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Originally Posted by Azazel
over 26,5 gema u Kangura wygląda bardzo rozsądnie hmm , jest w formie, jest u siebie, na pewno powalczy o jak najlepszy wynik, nie chce mi się wierzyć żeby Nole miażdżył go po 6:1 w każdym secie Klejton to zbyt doświadczony zawodnik cool

Kangur po zwycięstwo boks boks boks

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Originally Posted by Kukis
Originally Posted by Azazel
over 26,5 gema u Kangura wygląda bardzo rozsądnie hmm , jest w formie, jest u siebie, na pewno powalczy o jak najlepszy wynik, nie chce mi się wierzyć żeby Nole miażdżył go po 6:1 w każdym secie Klejton to zbyt doświadczony zawodnik cool

Kangur po zwycięstwo boks boks boks

Szaleju się napiłeś ??? laugh

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Kukis
Originally Posted by Azazel
over 26,5 gema u Kangura wygląda bardzo rozsądnie hmm , jest w formie, jest u siebie, na pewno powalczy o jak najlepszy wynik, nie chce mi się wierzyć żeby Nole miażdżył go po 6:1 w każdym secie Klejton to zbyt doświadczony zawodnik cool

Kangur po zwycięstwo boks boks boks
na wygraną to szans nie ma, bo Nole za dobry w wymianach, gdyby to był taki Tsonga to już była by inna inszość cool

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Kukis
Originally Posted by Azazel
over 26,5 gema u Kangura wygląda bardzo rozsądnie hmm , jest w formie, jest u siebie, na pewno powalczy o jak najlepszy wynik, nie chce mi się wierzyć żeby Nole miażdżył go po 6:1 w każdym secie Klejton to zbyt doświadczony zawodnik cool

Kangur po zwycięstwo boks boks boks

jakby z takim pusiakiem przegrał na szlemie, to by była sensacja roku smile

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Originally Posted by Azazel
Originally Posted by Kukis
Originally Posted by Azazel
over 26,5 gema u Kangura wygląda bardzo rozsądnie hmm , jest w formie, jest u siebie, na pewno powalczy o jak najlepszy wynik, nie chce mi się wierzyć żeby Nole miażdżył go po 6:1 w każdym secie Klejton to zbyt doświadczony zawodnik cool

Kangur po zwycięstwo boks boks boks
na wygraną to szans nie ma, bo Nole za dobry w wymianach, gdyby to był taki Tsonga to już była by inna inszość cool

Z Tsongą to by nawet Przysiężny wygrał tongue laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Pier
Originally Posted by Kukis
Originally Posted by Azazel
over 26,5 gema u Kangura wygląda bardzo rozsądnie hmm , jest w formie, jest u siebie, na pewno powalczy o jak najlepszy wynik, nie chce mi się wierzyć żeby Nole miażdżył go po 6:1 w każdym secie Klejton to zbyt doświadczony zawodnik cool

Kangur po zwycięstwo boks boks boks

jakby z takim pusiakiem przegrał na szlemie, to by była sensacja roku smile

nie zadnym pusiakiem tylko bylym numerem jeden.. chocby za to troche szacunku mu sie nalezy smile

Strona 13 z 33 1 2 11 12 13 14 15 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, forty, 11kera11), 655 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1