Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 54 z 69 1 2 52 53 54 55 56 68 69
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Nie odniosłeś się Goget do techniki uderzeń Kvitovej, bo moim zdaniem to jest istota dyskusji, której chyba nie rozumie Vendetta.

Ogólnie polemizowałbym dalej nad pewnymi aspektami, ale już z szacunku do Ciebie nie będę drążył smile

Marzy mi się finał Aza - Kvitova, ostatnio często spotykają się w finałach, gdzie góruje Czeszka. Ogólnie ja jej klasy nie podważałem, dyskusja toczyła się na temat techniki.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by młody gniewny
Nie odniosłeś się Goget do techniki uderzeń Kvitovej, bo moim zdaniem to jest istota dyskusji, której chyba nie rozumie Vendetta.

Ogólnie polemizowałbym dalej nad pewnymi aspektami, ale już z szacunku do Ciebie nie będę drążył smile

Marzy mi się finał Aza - Kvitova, ostatnio często spotykają się w finałach, gdzie góruje Czeszka. Ogólnie ja jej klasy nie podważałem, dyskusja toczyła się na temat techniki.

bardziej tego ze Kvitka to kompletna zawodniczka (czyt. nie ma slabych stron) tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Jak sie nie oniosl do techniki?
przeciez napisał o technice zagran Kvitowej,wiekszym arsenale uderzen jakie posiada Czeszka, plus o tym ze potrafi zagrac trudna pilke pod siatką smile A te wlasnie elemtny gry skladają sie na to ze mamy do czynienia z kompletnym zawdonikiem a wtym przypadku zawodniczką
Kvitova potrafi zachowac sie przy siatce i jak wiadomo swietnie gra z lini koncowej. Dobrze operuje fb jak i bh nadajac uderzeniom kiedy trzeba topsinu a kiedy nei trzeba gra płasko.
Potrafi zagrac stopwoleja itp. itd. co azarence jest zupelnie obce smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja sobie zdaje sprawe ze Kwvitova to nie jest Henin czy Hingis ale przy obecnym trendzie i stronie w która idzie tenis* szczegolnei tenis kobiecy) mysle, ze nazywajac Czeszke zawodniczka kompletna na tyle Azarenki i innych tego typu nie robie bledu smile

Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
laugh Pseudo znawca Leszek Sidor smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
o widzisz, jednak można z Nami dyskutować wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
jesli ktos sie wypowiada tak jak Goget to czemu nie?
Skoro Wy na moje argumenty odpisywaliscie ze chyba sobie kpie itd itp. i sobie wtórwaliscie w wypisywaniu bredni to wybacz smile

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by Vendetta
ja sobie zdaje sprawe ze Kwvitova to nie jest Henin czy Hingis ale przy obecnym trendzie i stronie w która idzie tenis* szczegolnei tenis kobiecy) mysle, ze nazywajac Czeszke zawodniczka kompletna na tyle Azarenki i innych tego typu nie robie bledu smile

Jesli chcesz porownywac Kvitke do zawodniczek co sa obecnie w tourze to napisanie ze jest ona kompletna zawodniczka nie byloby klamstwem, poziom WTA jest jaki jest frown jak Jankovic,Safina czy Wozniacki potrafily byc nr.1 w rankingu to ja nie mam pytan tongue

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Drizzd91
bardziej tego ze Kvitka to kompletna zawodniczka (czyt. nie ma slabych stron) tongue

Ona musi być w odpowiedniej formie, żeby jej tenis funkcjonował, ale to w sumie typowe u hard hitterek. Jeszcze jest problem z selekcją uderzeń czasem, gdzie precyzja nie idzie w parze z siłą. Aza czy Wozniacki mają ten plus, że poniżej pewnego poziomu nie schodzą, dlatego potrafią ciułać regularnie punkty za ćwierćfinały i półfinały.

Kvitke bronią wyniki. W ubiegłym roku wygrała trzy duże turnieje na różnych nawierzchniach (cegła, trawa, hala). Aza na razie tylko na betonie straszy i musi liczyć, że rywalki z Topu będą wyrzucać. Kvitka jak ma dzień konia to dzieli i rządzi na korcie. Tu też warunki fizyczne robią swoje.

Krecik nie twierdzę, że Aza nic przy siatce nie potrafi, ale Kvitka jednak bogatszy repertuar i na większym ryzyku grany. Do Agi oczywiście się nie umywają obie grin

Kompletna zawodniczka to była Henin, a nie te dzisiejsze małolaty smile

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Drizzd91
Originally Posted by Vendetta
ja sobie zdaje sprawe ze Kwvitova to nie jest Henin czy Hingis ale przy obecnym trendzie i stronie w która idzie tenis* szczegolnei tenis kobiecy) mysle, ze nazywajac Czeszke zawodniczka kompletna na tyle Azarenki i innych tego typu nie robie bledu smile

Jesli chcesz porownywac Kvitke do zawodniczek co sa obecnie w tourze to napisanie ze jest ona kompletna zawodniczka nie byloby klamstwem, poziom WTA jest jaki jest frown jak Jankovic,Safina czy Wozniacki potrafily byc nr.1 w rankingu to ja nie mam pytan tongue

kiedyś musi trafić się czarna owca, na szczęście żegnamy już Caro z 1 miejsca mam nadzieję że na dobre

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by młody gniewny
Marzy mi się finał Aza - Kvitova, ostatnio często spotykają się w finałach, gdzie góruje Czeszka. Ogólnie ja jej klasy nie podważałem, dyskusja toczyła się na temat techniki.
to Ci się chyba wymarzy, bo niby kto miałby stanąć na ich drodze?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Ten jej kwik na koniec to gorsze niż Azarenka i Szarapowa razem wzięte.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
co ten amerykański cymbał Russell robi ?!!

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by młody gniewny
Marzy mi się finał Aza - Kvitova, ostatnio często spotykają się w finałach, gdzie góruje Czeszka. Ogólnie ja jej klasy nie podważałem, dyskusja toczyła się na temat techniki.
to Ci się chyba wymarzy, bo niby kto miałby stanąć na ich drodze?
Kim star

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
gawron jedziesz z leszczem grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Originally Posted by Fresh'n'Funky
co ten amerykański cymbał Russell robi ?!!

Na poczatku meczu był medical, więc może to.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Sergio1
Originally Posted by Fresh'n'Funky
co ten amerykański cymbał Russell robi ?!!

Na poczatku meczu był medical, więc może to.


To Gawron podobno brał blush

Dołączył: Jan 2008
Posty: 312
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 312
Originally Posted by Sergio1
Originally Posted by Fresh'n'Funky
co ten amerykański cymbał Russell robi ?!!

Na poczatku meczu był medical, więc może to.

Rzcej nie to. Mecz można obstawiać na bet365 na żywo, jeszcze 10 min temu kurs na Gawrona był bardzo wysoki, więc chyba wiadomo o co chodzi smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by Sergio1
Originally Posted by Fresh'n'Funky
co ten amerykański cymbał Russell robi ?!!

Na poczatku meczu był medical, więc może to.


To Gawron podobno brał blush

To widocznie dopiero teraz mu pomaga laugh

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
mógłby ktoś napisać parę słów o meczu Nadala z Berdysiem w kontekście występu Hiszpana? w pracy śledziłem tylko livescore, po cyferkach średnio to wyglądało grin

widziałem mecz Tomka z Cyganem i grał bardzo średnio (za wyjątkiem serwisu), z drugiej strony Fed ani z Potro, ani z Tomikiem nic specjalnego nie pokazał

kursy nieco dziwne

Strona 54 z 69 1 2 52 53 54 55 56 68 69

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, alfa, latajaca_holenderka, forty, JelineK, Sensei), 1,175 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,729
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1