|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Nie odniosłeś się Goget do techniki uderzeń Kvitovej, bo moim zdaniem to jest istota dyskusji, której chyba nie rozumie Vendetta. Ogólnie polemizowałbym dalej nad pewnymi aspektami, ale już z szacunku do Ciebie nie będę drążył  Marzy mi się finał Aza - Kvitova, ostatnio często spotykają się w finałach, gdzie góruje Czeszka. Ogólnie ja jej klasy nie podważałem, dyskusja toczyła się na temat techniki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Nie odniosłeś się Goget do techniki uderzeń Kvitovej, bo moim zdaniem to jest istota dyskusji, której chyba nie rozumie Vendetta. Ogólnie polemizowałbym dalej nad pewnymi aspektami, ale już z szacunku do Ciebie nie będę drążył  Marzy mi się finał Aza - Kvitova, ostatnio często spotykają się w finałach, gdzie góruje Czeszka. Ogólnie ja jej klasy nie podważałem, dyskusja toczyła się na temat techniki. bardziej tego ze Kvitka to kompletna zawodniczka (czyt. nie ma slabych stron) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Jak sie nie oniosl do techniki? przeciez napisał o technice zagran Kvitowej,wiekszym arsenale uderzen jakie posiada Czeszka, plus o tym ze potrafi zagrac trudna pilke pod siatką  A te wlasnie elemtny gry skladają sie na to ze mamy do czynienia z kompletnym zawdonikiem a wtym przypadku zawodniczką Kvitova potrafi zachowac sie przy siatce i jak wiadomo swietnie gra z lini koncowej. Dobrze operuje fb jak i bh nadajac uderzeniom kiedy trzeba topsinu a kiedy nei trzeba gra płasko. Potrafi zagrac stopwoleja itp. itd. co azarence jest zupelnie obce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ja sobie zdaje sprawe ze Kwvitova to nie jest Henin czy Hingis ale przy obecnym trendzie i stronie w która idzie tenis* szczegolnei tenis kobiecy) mysle, ze nazywajac Czeszke zawodniczka kompletna na tyle Azarenki i innych tego typu nie robie bledu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576 |
 Pseudo znawca Leszek Sidor 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
o widzisz, jednak można z Nami dyskutować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
jesli ktos sie wypowiada tak jak Goget to czemu nie? Skoro Wy na moje argumenty odpisywaliscie ze chyba sobie kpie itd itp. i sobie wtórwaliscie w wypisywaniu bredni to wybacz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
ja sobie zdaje sprawe ze Kwvitova to nie jest Henin czy Hingis ale przy obecnym trendzie i stronie w która idzie tenis* szczegolnei tenis kobiecy) mysle, ze nazywajac Czeszke zawodniczka kompletna na tyle Azarenki i innych tego typu nie robie bledu  Jesli chcesz porownywac Kvitke do zawodniczek co sa obecnie w tourze to napisanie ze jest ona kompletna zawodniczka nie byloby klamstwem, poziom WTA jest jaki jest  jak Jankovic,Safina czy Wozniacki potrafily byc nr.1 w rankingu to ja nie mam pytan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
bardziej tego ze Kvitka to kompletna zawodniczka (czyt. nie ma slabych stron)  Ona musi być w odpowiedniej formie, żeby jej tenis funkcjonował, ale to w sumie typowe u hard hitterek. Jeszcze jest problem z selekcją uderzeń czasem, gdzie precyzja nie idzie w parze z siłą. Aza czy Wozniacki mają ten plus, że poniżej pewnego poziomu nie schodzą, dlatego potrafią ciułać regularnie punkty za ćwierćfinały i półfinały. Kvitke bronią wyniki. W ubiegłym roku wygrała trzy duże turnieje na różnych nawierzchniach (cegła, trawa, hala). Aza na razie tylko na betonie straszy i musi liczyć, że rywalki z Topu będą wyrzucać. Kvitka jak ma dzień konia to dzieli i rządzi na korcie. Tu też warunki fizyczne robią swoje. Krecik nie twierdzę, że Aza nic przy siatce nie potrafi, ale Kvitka jednak bogatszy repertuar i na większym ryzyku grany. Do Agi oczywiście się nie umywają obie Kompletna zawodniczka to była Henin, a nie te dzisiejsze małolaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
ja sobie zdaje sprawe ze Kwvitova to nie jest Henin czy Hingis ale przy obecnym trendzie i stronie w która idzie tenis* szczegolnei tenis kobiecy) mysle, ze nazywajac Czeszke zawodniczka kompletna na tyle Azarenki i innych tego typu nie robie bledu  Jesli chcesz porownywac Kvitke do zawodniczek co sa obecnie w tourze to napisanie ze jest ona kompletna zawodniczka nie byloby klamstwem, poziom WTA jest jaki jest  jak Jankovic,Safina czy Wozniacki potrafily byc nr.1 w rankingu to ja nie mam pytan  kiedyś musi trafić się czarna owca, na szczęście żegnamy już Caro z 1 miejsca mam nadzieję że na dobre
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Marzy mi się finał Aza - Kvitova, ostatnio często spotykają się w finałach, gdzie góruje Czeszka. Ogólnie ja jej klasy nie podważałem, dyskusja toczyła się na temat techniki. to Ci się chyba wymarzy, bo niby kto miałby stanąć na ich drodze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Ten jej kwik na koniec to gorsze niż Azarenka i Szarapowa razem wzięte.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
co ten amerykański cymbał Russell robi ?!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Marzy mi się finał Aza - Kvitova, ostatnio często spotykają się w finałach, gdzie góruje Czeszka. Ogólnie ja jej klasy nie podważałem, dyskusja toczyła się na temat techniki. to Ci się chyba wymarzy, bo niby kto miałby stanąć na ich drodze? Kim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
gawron jedziesz z leszczem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
co ten amerykański cymbał Russell robi ?!! Na poczatku meczu był medical, więc może to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
co ten amerykański cymbał Russell robi ?!! Na poczatku meczu był medical, więc może to. To Gawron podobno brał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2008
Posty: 312 |
co ten amerykański cymbał Russell robi ?!! Na poczatku meczu był medical, więc może to. Rzcej nie to. Mecz można obstawiać na bet365 na żywo, jeszcze 10 min temu kurs na Gawrona był bardzo wysoki, więc chyba wiadomo o co chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
co ten amerykański cymbał Russell robi ?!! Na poczatku meczu był medical, więc może to. To Gawron podobno brał  To widocznie dopiero teraz mu pomaga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
mógłby ktoś napisać parę słów o meczu Nadala z Berdysiem w kontekście występu Hiszpana? w pracy śledziłem tylko livescore, po cyferkach średnio to wyglądało widziałem mecz Tomka z Cyganem i grał bardzo średnio (za wyjątkiem serwisu), z drugiej strony Fed ani z Potro, ani z Tomikiem nic specjalnego nie pokazał kursy nieco dziwne
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|