sie robi to sie Wam odechce, a pot..."> sie robi to sie Wam odechce, a pot...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#517341 23/02/2006 17:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
nie jedzcie tego obrzydlistwa, zobaczcie z czego te <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> sie robi to sie Wam odechce, a potem na stary olej wrzucane bleee swinstwo

I moze jeszcze napiszesz ze maja duzo kalorii? Widzialas kiedys kalorie? Bo ja nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#517342 23/02/2006 17:29
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Ja 6 i koniec na tym bo znowu utyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#517343 23/02/2006 18:44
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
B
BD Offline
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
6 w zupelnosci mi wystarczy; btw. Koch robi dobre paczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#517344 23/02/2006 19:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
dziś był jakiś konkursik w jedzeniu pączków miedzy Bydzią a Poznaniem i chłopaki jedli tam po 30 pączków(możliwe ze pózniej wiecej,dalej nie oglądałem) ale rok temu koleś wciągnął 40 pączków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> czyli niby jakieś 8000 kalorii(około) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#517345 23/02/2006 20:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie zjadlem ani jednego

#517346 23/02/2006 20:10
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
zjadłem dwa

#517347 23/02/2006 20:12
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
6 w zupelnosci mi wystarczy; btw. Koch robi dobre paczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

heeheh widze ze kolega zachwala Szczecinskie firmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ja z Radissona - 5 sztuk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#517348 23/02/2006 20:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
jadę właśnie z piątym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale juz pękam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#517349 23/02/2006 20:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
Ja domowej roboty pączki zajadam aktualnie 6 do kakao świetnie smakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#517350 23/02/2006 20:52
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
nie jedzcie tego obrzydlistwa, zobaczcie z czego te <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> sie robi to sie Wam odechce, a potem na stary olej wrzucane bleee swinstwo

To opinia kobiety, która pali papierosy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Cudze chwalicie swego nie znacie chiałoby się powiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#517351 23/02/2006 21:10
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Quote
Quote
6 w zupelnosci mi wystarczy; btw. Koch robi dobre paczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

heeheh widze ze kolega zachwala Szczecinskie firmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ja z Radissona - 5 sztuk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
phi, w kerfurze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 10 sztuk za 4.99 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
zjadłem 3 sztuki tej trucizny, ale na basenie odpracowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
koch, źródło rozpusty totalnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#517352 23/02/2006 21:27
Dołączył: Dec 2005
Posty: 61
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 61
Quote
Quote
nie jedzcie tego obrzydlistwa, zobaczcie z czego te <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> sie robi to sie Wam odechce, a potem na stary olej wrzucane bleee swinstwo
to bardzo ciekawe tyle tylko ze moglbym zapytac co nie jest obrzydlistwem w dzisiejszych czasach?

tak czy inaczej dzis 2paczki zjedzone i wlasnie zabieram sie za kolejnego

nie masz pojecia o czym mówisz.
moi rodzice maja piekarnie - cukiernie i jakos tak nie robią więc po co osądzasz wszystkich ?

Ja narazie 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ile można ... cały rok jem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#517353 23/02/2006 21:40
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
malo pale od czasu do czasu to co innego

#517354 23/02/2006 21:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
malo pale od czasu do czasu to co innego
a Tłusty czwartek jest codziennie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wole zjeśc 5 tych obrzydliwcyh, smażonych na starym oleju pączków niż wypalić 2 fajki w tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#517355 23/02/2006 22:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
nie jedzcie tego obrzydlistwa, zobaczcie z czego te <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> sie robi to sie Wam odechce, a potem na stary olej wrzucane bleee swinstwo


Narobiłem sie troche w piekarni to wiem z czego to sie robi ... a myslałes o innych przysmakach ktorymi sie zajadasz z czego to sie robi ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
jak to sie mówi ... chłowiek jest zdolny do wszystkiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

ja dzis zjadełm 12 pączusiów .. i zrobiłem 12 przysiadów ... mysle ze sie spaliło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

PS: tłusty czwartek to nieoficjalny dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> .. Ci to dziś sie najedli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#517356 23/02/2006 22:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ja zadnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wolalem se kupona wyslac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#517357 23/02/2006 22:52
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
ja 4

#517358 23/02/2006 23:01
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
ja zjadlem dwa teraz jem trzeciego ale nie wiem czy zdaze go dzisiaj zjesc bo zaraz piatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zaliczycie? ;p

#517359 23/02/2006 23:13
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
0

#517360 23/02/2006 23:28
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
papieros i kawa to kultowa sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> paczki

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1