|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
nie jedzcie tego obrzydlistwa, zobaczcie z czego te <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> sie robi to sie Wam odechce, a potem na stary olej wrzucane bleee swinstwo I moze jeszcze napiszesz ze maja duzo kalorii? Widzialas kiedys kalorie? Bo ja nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Ja 6 i koniec na tym bo znowu utyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163 |
6 w zupelnosci mi wystarczy; btw. Koch robi dobre paczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
dziś był jakiś konkursik w jedzeniu pączków miedzy Bydzią a Poznaniem i chłopaki jedli tam po 30 pączków(możliwe ze pózniej wiecej,dalej nie oglądałem) ale rok temu koleś wciągnął 40 pączków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> czyli niby jakieś 8000 kalorii(około) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
6 w zupelnosci mi wystarczy; btw. Koch robi dobre paczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> heeheh widze ze kolega zachwala Szczecinskie firmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja z Radissona - 5 sztuk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
jadę właśnie z piątym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale juz pękam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
Ja domowej roboty pączki zajadam aktualnie 6 do kakao świetnie smakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
nie jedzcie tego obrzydlistwa, zobaczcie z czego te <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> sie robi to sie Wam odechce, a potem na stary olej wrzucane bleee swinstwo To opinia kobiety, która pali papierosy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Cudze chwalicie swego nie znacie chiałoby się powiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
6 w zupelnosci mi wystarczy; btw. Koch robi dobre paczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> heeheh widze ze kolega zachwala Szczecinskie firmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja z Radissona - 5 sztuk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> phi, w kerfurze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 10 sztuk za 4.99 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zjadłem 3 sztuki tej trucizny, ale na basenie odpracowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> koch, źródło rozpusty totalnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 61 |
nie jedzcie tego obrzydlistwa, zobaczcie z czego te <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> sie robi to sie Wam odechce, a potem na stary olej wrzucane bleee swinstwo to bardzo ciekawe tyle tylko ze moglbym zapytac co nie jest obrzydlistwem w dzisiejszych czasach? tak czy inaczej dzis 2paczki zjedzone i wlasnie zabieram sie za kolejnego nie masz pojecia o czym mówisz. moi rodzice maja piekarnie - cukiernie i jakos tak nie robią więc po co osądzasz wszystkich ? Ja narazie 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ile można ... cały rok jem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199 |
malo pale od czasu do czasu to co innego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
malo pale od czasu do czasu to co innego a Tłusty czwartek jest codziennie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wole zjeśc 5 tych obrzydliwcyh, smażonych na starym oleju pączków niż wypalić 2 fajki w tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
nie jedzcie tego obrzydlistwa, zobaczcie z czego te <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> sie robi to sie Wam odechce, a potem na stary olej wrzucane bleee swinstwo Narobiłem sie troche w piekarni to wiem z czego to sie robi ... a myslałes o innych przysmakach ktorymi sie zajadasz z czego to sie robi ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak to sie mówi ... chłowiek jest zdolny do wszystkiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ja dzis zjadełm 12 pączusiów .. i zrobiłem 12 przysiadów ... mysle ze sie spaliło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> PS: tłusty czwartek to nieoficjalny dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> .. Ci to dziś sie najedli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
ja zadnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wolalem se kupona wyslac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
ja zjadlem dwa teraz jem trzeciego ale nie wiem czy zdaze go dzisiaj zjesc bo zaraz piatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zaliczycie? ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199 |
papieros i kawa to kultowa sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> paczki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|