mam taki zaklad: ktora druzyna zdobedzie wiecej goli w 20 kolejce: real czy barcelona. na real jest kurs 1.7. biorac pod uwage ostatnia gre realu i barcelony oraz kontuzje tej drugiej to chyba jest dobry typ? no i villareal ostatnio ladnie ogralo gijon 3:0 wiec raczej maja dobre morale. stawiam, ze barcelona strzeli 2 gole a real minimum 3
dalem wam peffke z samego rana i to po dobrym kursie a wy sie czaicie na barcelone po 1.5 po polowie meczu :/ chociaz przesadzilem troche z tymi dwoma golami barcelony
mam taki zaklad: ktora druzyna zdobedzie wiecej goli w 20 kolejce: real czy barcelona. na real jest kurs 1.7. biorac pod uwage ostatnia gre realu i barcelony oraz kontuzje tej drugiej to chyba jest dobry typ? no i villareal ostatnio ladnie ogralo gijon 3:0 wiec raczej maja dobre morale. stawiam, ze barcelona strzeli 2 gole a real minimum 3
dalem wam peffke z samego rana i to po dobrym kursie a wy sie czaicie na barcelone po 1.5 po polowie meczu :/ chociaz przesadzilem troche z tymi dwoma golami barcelony
no to gdyby nie pomyłki sedziów to Real właśnie dziś dogoniłby Barcelone w tabeli
idz sie kompromituj na forum Barcelony
no pewnie mistrzu. Cała liga ustawiona pod madryckich hipokrytów z błaznem i śmieciem numer 1 mourinho na czele.Barcelona okradziona z punktów w 3 meczach a madrytowi sędziowie wygrywają.A ten skurwiel jeszcze raczy się na temat sedziów w mediach odzywac
no to gdyby nie pomyłki sedziów to Real właśnie dziś dogoniłby Barcelone w tabeli
idz sie kompromituj na forum Barcelony
no pewnie mistrzu. Cała liga ustawiona pod madryckich hipokrytów z błaznem i śmieciem numer 1 mourinho na czele.Barcelona okradziona z punktów w 3 meczach a madrytowi sędziowie wygrywają.A ten skurwiel jeszcze raczy się na temat sedziów w mediach odzywac
a pewnie nigdy na oczy nie widziales pomylki sedziowskiej na korzysc barcelony nie?
no to gdyby nie pomyłki sedziów to Real właśnie dziś dogoniłby Barcelone w tabeli
idz sie kompromituj na forum Barcelony
no pewnie mistrzu. Cała liga ustawiona pod madryckich hipokrytów z błaznem i śmieciem numer 1 mourinho na czele.Barcelona okradziona z punktów w 3 meczach a madrytowi sędziowie wygrywają.A ten skurwiel jeszcze raczy się na temat sedziów w mediach odzywac
Jasne nie potrafią wygrywać to już cała FARSA z ich sezonowymi kibicami szukają dna i konspiracji Komu w przyszłym sezonie będziesz kibicował ?
no to gdyby nie pomyłki sedziów to Real właśnie dziś dogoniłby Barcelone w tabeli
wykurwiaj dupe umyc i spac bo od smrodu w glowie ci sie pojebalo
hagii błaźnie forumowy już mówiłem,zapnij wiązania i won póki śnieg leży,nie ma już komu zdjęć kraść wirtualny ludku bez życia ;d? jak można się tak ośmieszyć aby czyjeś zdjęcia wkleić i przedstawić je jako siebie?