Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 43 z 48 1 2 41 42 43 44 45 47 48
Dołączył: Sep 2011
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 111
no to overy wszystkim powchodzily:D brawo Villarreal ! remis im sie nalezal za ta gre

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
cala druzyna pedalsko grala dzis
Messi pewnie zle wkladki mial bo mu nie szlo dzis

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
no to gdyby nie pomyłki sedziów to Real właśnie dziś dogoniłby Barcelone w tabeli laugh laugh laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by heniutek
Originally Posted by huge
Originally Posted by huge
mam taki zaklad: ktora druzyna zdobedzie wiecej goli w 20 kolejce: real czy barcelona. na real jest kurs 1.7. biorac pod uwage ostatnia gre realu i barcelony oraz kontuzje tej drugiej to chyba jest dobry typ? no i villareal ostatnio ladnie ogralo gijon 3:0 wiec raczej maja dobre morale. stawiam, ze barcelona strzeli 2 gole a real minimum 3


dalem wam peffke z samego rana i to po dobrym kursie a wy sie czaicie na barcelone po 1.5 po polowie meczu :/ chociaz przesadzilem troche z tymi dwoma golami barcelony laugh


ta pewke to ja zapodalem w dziale PD

mozna sprawdzic


nie widzialem ale ok. wazne ze weszlo piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
REAL MISZCZ [Linked Image]

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Stasiu
no to villa - barca
brak gola@10

mini-cab jak Zdzisiu mówi to Święte... i jeszcze tysiaka masz na waciki wink

Było słuchać... smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by wojbest1987
Robben widzę, że na live ostro topisz wink

Przejechałem sie konkretnie teraz blush Nie sądziłem że tak zakończy się to spotkanie frown

puke


Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by taktoonZS
no to gdyby nie pomyłki sedziów to Real właśnie dziś dogoniłby Barcelone w tabeli laugh laugh laugh
idz sie kompromituj na forum Barcelony

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Stasiu piwo
krol dzisiejszego quazi


Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by taktoonZS
no to gdyby nie pomyłki sedziów to Real właśnie dziś dogoniłby Barcelone w tabeli laugh laugh laugh



wykurwiaj dupe umyc i spac bo od smrodu w glowie ci sie pojebalo

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by wojbest1987
Robben widzę, że na live ostro topisz wink

Przejechałem sie konkretnie teraz blush Nie sądziłem że tak zakończy się to spotkanie frown

puke
puke

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
jest gdzies zaklad, ze messi odejdzie po tym sezonie? jak nie zdobeda mistrzostwa i LM to barcelona go odda za te 100 baniek do city

Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
Originally Posted by huge
Originally Posted by heniutek
Originally Posted by huge
Originally Posted by huge
mam taki zaklad: ktora druzyna zdobedzie wiecej goli w 20 kolejce: real czy barcelona. na real jest kurs 1.7. biorac pod uwage ostatnia gre realu i barcelony oraz kontuzje tej drugiej to chyba jest dobry typ? no i villareal ostatnio ladnie ogralo gijon 3:0 wiec raczej maja dobre morale. stawiam, ze barcelona strzeli 2 gole a real minimum 3


dalem wam peffke z samego rana i to po dobrym kursie a wy sie czaicie na barcelone po 1.5 po polowie meczu :/ chociaz przesadzilem troche z tymi dwoma golami barcelony laugh


ta pewke to ja zapodalem w dziale PD

mozna sprawdzic


nie widzialem ale ok. wazne ze weszlo piwo


slusznie, widze, ze myslelismy podobnie

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by taktoonZS
no to gdyby nie pomyłki sedziów to Real właśnie dziś dogoniłby Barcelone w tabeli laugh laugh laugh
idz sie kompromituj na forum Barcelony



no pewnie mistrzu. Cała liga ustawiona pod madryckich hipokrytów z błaznem i śmieciem numer 1 mourinho na czele.Barcelona okradziona z punktów w 3 meczach a madrytowi sędziowie wygrywają.A ten skurwiel jeszcze raczy się na temat sedziów w mediach odzywac

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Originally Posted by mini-cab_driver
Originally Posted by Stasiu
Originally Posted by mini-cab_driver
dobra Panowie, potrzebuje na szybko z 400 zrobic ze 3000. Jakies pomysly?

Serbia - Dania XXXXXXXXX
Originally Posted by milano
powiedzial ze chce szybko smile
Originally Posted by Stasiu
no to villa - barca
brak gola@10



szok, w zyciu bym nie pomyslal...

Zdzisiu wczoraj pił z Guardiola i mialem pewne info grin

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by taktoonZS
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by taktoonZS
no to gdyby nie pomyłki sedziów to Real właśnie dziś dogoniłby Barcelone w tabeli laugh laugh laugh
idz sie kompromituj na forum Barcelony



no pewnie mistrzu. Cała liga ustawiona pod madryckich hipokrytów z błaznem i śmieciem numer 1 mourinho na czele.Barcelona okradziona z punktów w 3 meczach a madrytowi sędziowie wygrywają.A ten skurwiel jeszcze raczy się na temat sedziów w mediach odzywac


a pewnie nigdy na oczy nie widziales pomylki sedziowskiej na korzysc barcelony nie?

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Barcelona laugh laugh laugh

Originally Posted by taktoonZS
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by taktoonZS
no to gdyby nie pomyłki sedziów to Real właśnie dziś dogoniłby Barcelone w tabeli laugh laugh laugh
idz sie kompromituj na forum Barcelony



no pewnie mistrzu. Cała liga ustawiona pod madryckich hipokrytów z błaznem i śmieciem numer 1 mourinho na czele.Barcelona okradziona z punktów w 3 meczach a madrytowi sędziowie wygrywają.A ten skurwiel jeszcze raczy się na temat sedziów w mediach odzywac


Jasne nie potrafią wygrywać to już cała FARSA z ich sezonowymi kibicami szukają dna i konspiracji laugh
Komu w przyszłym sezonie będziesz kibicował ?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by pacyfista
Stasiu piwo
krol dzisiejszego quazi


a co zrobil?

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by taktoonZS
no to gdyby nie pomyłki sedziów to Real właśnie dziś dogoniłby Barcelone w tabeli laugh laugh laugh



wykurwiaj dupe umyc i spac bo od smrodu w glowie ci sie pojebalo

hagii błaźnie forumowy już mówiłem,zapnij wiązania i won póki śnieg leży,nie ma już komu zdjęć kraść wirtualny ludku bez życia ;d? jak można się tak ośmieszyć aby czyjeś zdjęcia wkleić i przedstawić je jako siebie?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Barca niech sie skupi juz na pucharze krola

ten mlody na lewej flance chlopak z Barcy klekajcie narody

Strona 43 z 48 1 2 41 42 43 44 45 47 48

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, latajaca_holenderka, rafal08, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,452 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1