|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
THW Kiel - Flensburg
[color:"green"] under 63.5 [/color] @1.85 BAW
Szczerze mówiąć b.zdziwiłem się gdy zobaczyłem tak wysoką linię...Owszem THW Kiel to drużyna niesamowicie ofensywna ,rzucająca najwięcej bramek w lidze...ale naprzeciw siebie będzie miała drużynę Flensburga!Team ,który w tym roku zdeecydowanie lepiej gra w obronie.Trenerzy i zawodnicy zdają sobie sprawę,że jeżeli chcą w tym meczu "ugrać" jakiekolwiek punkty to muszą się b.sprężyć w defensywie.Stawka tego spotkania jest niebagatelna,obie drużyny zajmują odpowiednio pierwsze i drugie miejsce , dlatego ten mecz , choć zostało do końca rozgrywek sporo kolejek , może zadecydować o Mistrzostwie Niemiec. Dla mnie osobiście w tym meczu nie padnie więcej niż 60 bramek.
Pozdrawiam palazzi
WYNIK : 37:31 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Last edited by palazzi; 29/04/2006 15:41.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,426
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,426 |
lemgo-flensburg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na lemgo 1,80
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
B&W,Bet24,Betway,centrebet-kurs 1.9.Flensy nikłe szanse na mistrza,Kiel 2 pkt przewagi,ale zaległy mecz własnie z Lemgo,które bezpieczne na 5 miejscu.HT Lemgo 2 w B&W
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Lemgo bez Kehrmanna, a Flensburg wciąż walczy, jak nie o mistrzostwo to o Lige Mistrzów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Lemgo w 1 połowie zagra na maxa,zeby jak najwięcej wytargować i popłynąć w drugiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Koncówka ligi,ciekawe mecze. HSG D/M Wetzlar 2.40 X 8.00 TV Großwallstadt 1.75 Gospodarze zagrożeni spadkiem, a raczej barażem.Grossy walczą o 6 miejsce i ew.wystepu w pucharze.Grają 2 druzyny najwiekszych sprzedawczyków w lidze,wiec 1x Wetzlar.Najwyższy kurs na 1 w betawinie-2.4,remis ok.11.5 unibet,expekt,nordicbet. Minden-Wilhelmy-zapowiada sie mecz walki,kurs na gosci 4 w unibecie kusi,jeszcze bardziej handi +.Linia u/o 57.5,w centrebecie 56.5-zapowiada się under. Melsungen-Kronau.Goście tez z szansami na 6 pozycję,co jak na beniaminka byloby sporym osiagnieciem.Kursy na Kronau 1.7-1.9.Jeszcze ew.handi na nordhorn i rozpis na remisy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
mozecie cos powiedziec o meczu Magdeburga z Hamburgiem? Czekam na jakies opinie. pozdrawaim
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Magdeburg jeszcze z szansami na vice-mistrza.Szykuja pakę na nastepny sezon.Kurs najwyzszy 1.25 chyba w nordicbecie.Chociaż bardzo nie lubię handi ujemnych,pokusiłbym sie o takowy -3.5 w nordicu-1.7 lub -4.5 np w unibecie-1.85.Hamburg ten sezon spory zawód.Dla mnie pewny win Magdeburga,ale nie gram tego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Dzisiaj m.in Lemgo-Kronau.Handi na gości +6.5 w betawinie godny uwagi-średnio +4.5-+5.5.Z innych meczy win Flensburga z Magdeburgiem wcale nie oczywiste.Na jutro jeszcze handi +3.5 Conkordia w b&w,ew.1x
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Na jutro handi +3.5 Frisch w sportingbecie-1.85,Kolding mistrzem w danii-kurs 2.4
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
GroSS-Frisch 32-32.5 z handi-fuks
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Obok Concordii(szkoda)wyleci z ligi najprawdopodobniej ktoś z 3-Pfulingen,Wetzlar,Duseldorf.Dzisiaj powtórzony mecz Kronau-Duseldorf-handi na gości +4.5-czemu nie?Nordic-1.9,lub handi +2.5 HT betawin(to gram) Z meczy sobota?niedziela myśle że warto zagrać under w betawinie 58.5-1.85 w meczu Wetzlar-Pfulingen,linia w nordicu 56.5.Na uwage zasługują kursy na Duseldorf i Minden-oba po2.1 w nordicu Nawoj
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123 |
Moją uwage w tej kolejce zwrócil tylko mecz Gummersbach - Magdeburg. Nie typuje handi dlatego jedyny sensowny kurs co do ryzyka to zwyciestwo gospodarzy. Argumentuje to swietna dyspozucja Gummersbachow na wlasnym parkiecie 13-1-1 Remis z Lemgo i porazka z Kiel to zaden wstyd bowiem obie druzyny sa na 1 i 2 miejscu jezeli chodzi o mecze wyjazdowe. Z drugiej strony sredni na wyjazdach Magdeburg 8-2-5. Jedyna wada mojego typu to bezposredni bilans meczy obu ekip ktory jest zdecydowanie na korzysc Mageburga... Z tymze wtedy byla inna sytuacja a kursy na Gummersach siegały 2.00-2.40
Co wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
A ja na to że dobry typ ale jednak dooze hendi z b&w na gospodarzy -0,5 i kurs juz wynosi 1,7. Dlatego że tak jak zauważyłes druzyna się zmieniła i niejest tą samą ze wcześniejszych meczy z Magdeburgiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
A i zapomniałem dodac Ty zreszta też niezwróciłes na to uwagi że ten mecz może byc decydującym o tym która z tych druzyn zagra w LM (1,2,3) a która w UEFA (4,5,6). Na 3 kolejki przed koncem sezonu trzeci Gummersbach ma nad czwartym Magdeburgiem tylko 3 pkt przewagi.Dlatego mysle że gospodarze zrobia wszystko by juz w tym meczu zapewnic sobie udział w LM tymbardziej że jak napisałes wyżej we własnej hali graja znakomicie.
[color:"blue"] [i] Hmm... Puchar Uefa w piłce ręcznej ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> każdemu się zdarza pomylić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oczywiście autorowi chodziło o Puchar EHF <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrowionka
Last edited by Gregorian; 19/05/2006 21:48.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
Źródłem mojej wypowiedzi o tym kto awansuje była ta [color:"red"]statystyka [/color] [ profesjonal.home.pl] . Ale zeczywiście mogłem się zastanowic nad tym czemu UEFA w ręcznej. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123 |
no ja wlasciwie zaczynalem swoja analize od tego jaka jest perspektywa obu druzyn co do wywalczenia miesjce w pucharach
ps kurs wynosi 1.70 na handi do polowy -0.5 badzmy dokladni jezeli chodzi o pieniadze ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Niestety,Minden nie zdołało urwac chociażby punktu Nordhorn.Wielka szkoda,bo przy moim zamilowaniu do remisów udałoby sie dzisiaj ustrzelic tercet(Niemcy +Dania) Jutro ciekawe 2 mecze-o spokojny byt a dla Grossów 0 6 miejsce. Duseldorf-Gross.Jeżeli wchodziłyby w grę wzgledy czysto sportowe,zdecydowanym faworytem goście.Ale nawet win gości prawdopodobnie nie zapewni im udziału w pucharze,gdyz bedzie im ciężko o 4 punkty w 33 i 34 kolejce,głównie w meczu z Lemgo.Nordhorn ma łatwieszych przeciwników i bilans bramkowy lepszy.(Chyba to decyduje przy równej ilości pkt?) Mam zagrany remis w tym meczu po b.wysokim kursie i chyba na tym poprzestanę ale jeszcze nie podjałem decyzji.1 mecz 30-24 Gross Wetzlar-pfulingen.Goście bedą gryżć parkiet,bo ew.win dawałby im szanse na ew.baraż.Ale Wetzlar tez nóz na gardle i u siebie raczej ze słabeuszami nie przegrywa.Najpewniejszy wydaje mi sie under 58.5 w tym meczu i ew.handi na gości.W 1 meczu było 35-26 Pfulingen
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717 |
Bardzo wazny mecz Wetzlar - Pfullingen. Hmm znawcy bundesligi wiedza co oznacza zespol Wetzlar, a mianowicie uklady i ukladziki. Jednak mysle ze dzisiaj nie ma co kalkulowac nie ma co ukladac, mysle ze gospodarze ten mecz musza, wygrac, tylko ile oni juz wczesniej meczow musieli wygrac a niespodziewanie je przegrywali albo remisowali. Tym razem jednak wal;ka toczy sie o utrzymanie i mysle ze Wetzlar ktore zajmuje 4 miejsce od konca majac tyle samo punktow co miejsce barzowe - 3 miejsce od konca. Druzyna Pfullingen zajmuje 2 miejsce od konca i jest na miejscu spadkowym, Wetzlar jesli mysli o uniknieciu brazay i spadku musi dzisiejsze spotkanie wygrac, do konca ligi pozostaly im 3 mecze. Kurs 1,35 na Wetzlar, mam nadzieje ze tym razem nie zawioda, choc kiedy obiecalem sobie ze nigdy wiecej na Wetzlar dzisiaj ta zasade zlamie i zagram.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Danie dnia Wetzlar-Pfulingen under 58.5 pieknie siadło. W dziwnym meczu Duseldorf pokonał Grossów,ale,niestety ,to grałem rekreacyjnie w dubelku z Wetzlar.Szkoda.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|