Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
THW Kiel - Flensburg

[color:"green"] under 63.5 [/color] @1.85 BAW

Szczerze mówiąć b.zdziwiłem się gdy zobaczyłem tak wysoką linię...Owszem THW Kiel to drużyna niesamowicie ofensywna ,rzucająca najwięcej bramek w lidze...ale naprzeciw siebie będzie miała drużynę Flensburga!Team ,który w tym roku zdeecydowanie lepiej gra w obronie.Trenerzy i zawodnicy zdają sobie sprawę,że jeżeli chcą w tym meczu "ugrać" jakiekolwiek punkty to muszą się b.sprężyć w defensywie.Stawka tego spotkania jest niebagatelna,obie drużyny zajmują odpowiednio pierwsze i drugie miejsce , dlatego ten mecz , choć zostało do końca rozgrywek sporo kolejek , może zadecydować o Mistrzostwie Niemiec.
Dla mnie osobiście w tym meczu nie padnie więcej niż 60 bramek.

Pozdrawiam
palazzi

WYNIK : 37:31 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Last edited by palazzi; 29/04/2006 15:41.
Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,426
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,426
lemgo-flensburg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na lemgo 1,80

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
B&W,Bet24,Betway,centrebet-kurs 1.9.Flensy nikłe szanse na mistrza,Kiel 2 pkt przewagi,ale zaległy mecz własnie z Lemgo,które bezpieczne na 5 miejscu.HT Lemgo 2 w B&W

Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Lemgo bez Kehrmanna, a Flensburg wciąż walczy, jak nie o mistrzostwo to o Lige Mistrzów.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Lemgo w 1 połowie zagra na maxa,zeby jak najwięcej wytargować i popłynąć w drugiej.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Koncówka ligi,ciekawe mecze.
HSG D/M Wetzlar 2.40
X 8.00
TV Großwallstadt 1.75
Gospodarze zagrożeni spadkiem, a raczej barażem.Grossy walczą o 6 miejsce i ew.wystepu w pucharze.Grają 2 druzyny najwiekszych sprzedawczyków w lidze,wiec 1x Wetzlar.Najwyższy kurs na 1 w betawinie-2.4,remis ok.11.5 unibet,expekt,nordicbet.
Minden-Wilhelmy-zapowiada sie mecz walki,kurs na gosci 4 w unibecie kusi,jeszcze bardziej handi +.Linia u/o 57.5,w centrebecie 56.5-zapowiada się under.
Melsungen-Kronau.Goście tez z szansami na 6 pozycję,co jak na beniaminka byloby sporym osiagnieciem.Kursy na Kronau 1.7-1.9.Jeszcze ew.handi na nordhorn i rozpis na remisy

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
mozecie cos powiedziec o meczu Magdeburga z Hamburgiem? Czekam na jakies opinie. pozdrawaim

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Magdeburg jeszcze z szansami na vice-mistrza.Szykuja pakę na nastepny sezon.Kurs najwyzszy 1.25 chyba w nordicbecie.Chociaż bardzo nie lubię handi ujemnych,pokusiłbym sie o takowy -3.5 w nordicu-1.7 lub -4.5 np w unibecie-1.85.Hamburg ten sezon spory zawód.Dla mnie pewny win Magdeburga,ale nie gram tego.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Dzisiaj m.in Lemgo-Kronau.Handi na gości +6.5 w betawinie godny uwagi-średnio +4.5-+5.5.Z innych meczy win Flensburga z Magdeburgiem wcale nie oczywiste.Na jutro jeszcze handi +3.5 Conkordia w b&w,ew.1x

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Na jutro handi +3.5 Frisch w sportingbecie-1.85,Kolding mistrzem w danii-kurs 2.4

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
GroSS-Frisch 32-32.5 z handi-fuks

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Obok Concordii(szkoda)wyleci z ligi najprawdopodobniej ktoś z 3-Pfulingen,Wetzlar,Duseldorf.Dzisiaj powtórzony mecz Kronau-Duseldorf-handi na gości +4.5-czemu nie?Nordic-1.9,lub handi +2.5 HT betawin(to gram)
Z meczy sobota?niedziela myśle że warto zagrać under w betawinie 58.5-1.85 w meczu Wetzlar-Pfulingen,linia w nordicu 56.5.Na uwage zasługują kursy na Duseldorf i Minden-oba po2.1 w nordicu
Nawoj

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
Moją uwage w tej kolejce zwrócil tylko mecz Gummersbach - Magdeburg. Nie typuje handi dlatego jedyny sensowny kurs co do ryzyka to zwyciestwo gospodarzy. Argumentuje to swietna dyspozucja Gummersbachow na wlasnym parkiecie 13-1-1 Remis z Lemgo i porazka z Kiel to zaden wstyd bowiem obie druzyny sa na 1 i 2 miejscu jezeli chodzi o mecze wyjazdowe. Z drugiej strony sredni na wyjazdach Magdeburg 8-2-5. Jedyna wada mojego typu to bezposredni bilans meczy obu ekip ktory jest zdecydowanie na korzysc Mageburga... Z tymze wtedy byla inna sytuacja a kursy na Gummersach siegały 2.00-2.40

Co wy na to?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
A ja na to że dobry typ ale jednak dooze hendi z b&w na gospodarzy -0,5 i kurs juz wynosi 1,7.
Dlatego że tak jak zauważyłes druzyna się zmieniła i niejest tą samą ze wcześniejszych meczy z Magdeburgiem

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
A i zapomniałem dodac Ty zreszta też niezwróciłes na to uwagi że ten mecz może byc decydującym o tym która z tych druzyn zagra w LM (1,2,3) a która w UEFA (4,5,6). Na 3 kolejki przed koncem sezonu trzeci Gummersbach ma nad czwartym Magdeburgiem tylko 3 pkt przewagi.Dlatego mysle że gospodarze zrobia wszystko by juz w tym meczu zapewnic sobie udział w LM tymbardziej że jak napisałes wyżej we własnej hali graja znakomicie.

[color:"blue"] [i] Hmm... Puchar Uefa w piłce ręcznej ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> każdemu się zdarza pomylić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oczywiście autorowi chodziło o Puchar EHF <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrowionka

Last edited by Gregorian; 19/05/2006 21:48.
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Źródłem mojej wypowiedzi o tym kto awansuje była ta [color:"red"]statystyka [/color] [profesjonal.home.pl] .
Ale zeczywiście mogłem się zastanowic nad tym czemu UEFA w ręcznej. Pozdro

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
no ja wlasciwie zaczynalem swoja analize od tego jaka jest perspektywa obu druzyn co do wywalczenia miesjce w pucharach

ps kurs wynosi 1.70 na handi do polowy -0.5 badzmy dokladni jezeli chodzi o pieniadze ;-)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Niestety,Minden nie zdołało urwac chociażby punktu Nordhorn.Wielka szkoda,bo przy moim zamilowaniu do remisów udałoby sie dzisiaj ustrzelic tercet(Niemcy +Dania)
Jutro ciekawe 2 mecze-o spokojny byt a dla Grossów 0 6 miejsce.
Duseldorf-Gross.Jeżeli wchodziłyby w grę wzgledy czysto sportowe,zdecydowanym faworytem goście.Ale nawet win gości prawdopodobnie nie zapewni im udziału w pucharze,gdyz bedzie im ciężko o 4 punkty w 33 i 34 kolejce,głównie w meczu z Lemgo.Nordhorn ma łatwieszych przeciwników i bilans bramkowy lepszy.(Chyba to decyduje przy równej ilości pkt?)
Mam zagrany remis w tym meczu po b.wysokim kursie i chyba na tym poprzestanę ale jeszcze nie podjałem decyzji.1 mecz 30-24 Gross
Wetzlar-pfulingen.Goście bedą gryżć parkiet,bo ew.win dawałby im szanse na ew.baraż.Ale Wetzlar tez nóz na gardle i u siebie raczej ze słabeuszami nie przegrywa.Najpewniejszy wydaje mi sie under 58.5 w tym meczu i ew.handi na gości.W 1 meczu było 35-26 Pfulingen

Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
Bardzo wazny mecz Wetzlar - Pfullingen. Hmm znawcy bundesligi wiedza co oznacza zespol Wetzlar, a mianowicie uklady i ukladziki. Jednak mysle ze dzisiaj nie ma co kalkulowac nie ma co ukladac, mysle ze gospodarze ten mecz musza, wygrac, tylko ile oni juz wczesniej meczow musieli wygrac a niespodziewanie je przegrywali albo remisowali. Tym razem jednak wal;ka toczy sie o utrzymanie i mysle ze Wetzlar ktore zajmuje 4 miejsce od konca majac tyle samo punktow co miejsce barzowe - 3 miejsce od konca. Druzyna Pfullingen zajmuje 2 miejsce od konca i jest na miejscu spadkowym, Wetzlar jesli mysli o uniknieciu brazay i spadku musi dzisiejsze spotkanie wygrac, do konca ligi pozostaly im 3 mecze. Kurs 1,35 na Wetzlar, mam nadzieje ze tym razem nie zawioda, choc kiedy obiecalem sobie ze nigdy wiecej na Wetzlar dzisiaj ta zasade zlamie i zagram.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Danie dnia Wetzlar-Pfulingen under 58.5 pieknie siadło.
W dziwnym meczu Duseldorf pokonał Grossów,ale,niestety ,to grałem rekreacyjnie w dubelku z Wetzlar.Szkoda.

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, $-man, bukma, poozon), 2,335 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1