|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
to jeszcze raz Phau over 10,5 gema 2 set @2.55 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
onet  Numer jeden światowego tenisa, Serb Novak Djoković, po najlepszym wielkoszlemowym finale w historii tenisa, pokonał Hiszpana Rafaela Nadala 5:7, 6:4, 6:2, 6:7 (5-7), 7:5. Serb obronił tytuł wywalczony w Australian Open przed rokiem, potwierdził, że jest najlepszym aktualnie tenisistą świata. Trochę ich fantazja poniosła. Rafa-Roger na Wimbie to było meczysko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
sunie nowak ma pierwsza klasa chyba nie widziałeś Mirki  wyglad sie nie liczy, najwazniejszy jest charakter 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,582 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,582 Likes: 10 |
swój człowiek 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Azarenka zadowolona, zarobila picza tyle samo a sie zbytnio nie zmeczyla turniejem. Rownouprawnienie kurwa...  o ile mnie pamiec nie myli, bo sam to wklejalem to Kvitova dostala wiecej kasy za Istambul niz Fedex za Londyn. Doszlo do tego ze faceci sa dyskryminowani Fed 1.630.000 $ Kvitka 1.750.000 $ i to jest pieprzona parodia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
ale trzeba przyznac ze sie nadal zbliza do novaka to juz nie jest taka przepasc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
onet  Nadal też ma fajną (nową?) laseczkę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
Szkoda że już koniec... teraz trochę przerwy to w ramach relaksu hagii nas zabiere na narty 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Smiejecie sie z tej Mirki a nie jest wcale taka zla. Jak widac nadaje sie na zone i matke. A podniecacie sie tymi blond lachonami, ktore im sluza tylko do puswania bo co sezon inna w boxie siedzi. Rafito bierze RG, Fed Wimbledon, USO ruda pałka i bedzie sprawiedliwie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
hagii na snowboard raczej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
czy ta laluchna w boksie Nadala to jego nowa kobitka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
taktoonZS poki co to Ty napinke robisz  A w zyciu prywatnym pizda jestes i chetnie bym Ci zajebal jak jaja masz Wypierdalać do piaskownicy RAFA MISTRZ!  kolejna swieza pizda, olowki naoszcz, a nie wpierdalasz sie w nie swoje sprawy. 'naoszcz'  idź na deche z ziomkami pośmigać póki zima trzyma.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Azarenka zadowolona, zarobila picza tyle samo a sie zbytnio nie zmeczyla turniejem. Rownouprawnienie kurwa...  o ile mnie pamiec nie myli, bo sam to wklejalem to Kvitova dostala wiecej kasy za Istambul niz Fedex za Londyn. Doszlo do tego ze faceci sa dyskryminowani Fed 1.630.000 $ Kvitka 1.750.000 $ i to jest pieprzona parodia  a jak do tego sie doda kontrakty od sponsorow to taka szparka mimo ze dawno nie wygrala jakiegos szlema zgarnia najwiecej kasy ze wszystkich sportowcow bo jest ladna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
pipki zawsze rzadzily swiatem tylko nam sie wydaje ze to my
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,582 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,582 Likes: 10 |
a pamiętacie taką panią kurnikovą? Talentu zero ale kasy krocie zarabiała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
a pamiętacie taką panią kurnikovą? Talentu zero ale kasy krocie zarabiała  co ty pierdolisz jak zero talentu swietne plakaty miala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
a pamiętacie taką panią kurnikovą? Talentu zero ale kasy krocie zarabiała  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
a pamiętacie taką panią kurnikovą? Talentu zero ale kasy krocie zarabiała  co ty pierdolisz jak zero talentu swietne plakaty miala  no i pamieciowe waliles, do dzis nadgarstek zajechany
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
a pamiętacie taką panią kurnikovą? Talentu zero ale kasy krocie zarabiała  co ty pierdolisz jak zero talentu swietne plakaty miala  no i pamieciowe waliles, do dzis nadgarstek zajechany o fak snowboard mnie jedzie zaraz wrzuci jakas fote z kurnikowa 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|