|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Valencia CF - FC Barcelona Handicap 2:0 1 1.42  slaby kurs trafiles Dobrze, że Ty zawsze na Barcelonie łupiesz kursy 5.0 i wyższe  widze ze zrozumiales swoje  mozna bylo ten typ trafic za 1.5 albo i wyzej koleszko 1.50 w poniedziałek już chciałem grać i tak wyszło, że dopiero przed meczem zagrałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Valencia CF - FC Barcelona Handicap 2:0 1 1.42  slaby kurs trafiles Dobrze, że Ty zawsze na Barcelonie łupiesz kursy 5.0 i wyższe  widze ze zrozumiales swoje  mozna bylo ten typ trafic za 1.5 albo i wyzej koleszko Nigdy nie będę Twoim koleszką więc wypad  To, że Ty nie potrafisz nic innego jak pisać podobne posty jak wyżej nie od dziś znane. A to, że pograł taki a nie inny kurs to jego sprawa - może jakiś bonus ma albo kij wie co ale Ty oczywiście musiałeś pokazać jaki z Ciebie kozak i co to za kursy ładujesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Valencia @6.0 peffka na dzisiaj bylo blisko zwlaszcza w 1 polowie  ale w drugiej juz tak rozowo nie bylo. tak czy siak wynik raczej sprawiedliwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
mam bilet na Arsenal vs Milan, ale cos czuje ze w pizde dostana w pierwszym meczu z 0-3 i nie bedzie mi sie chcialo isc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Sphinx jeszcze bedziez sie tlumaczyl trollom
ze zagrale za 1,42 a nie 1,5
wazne ze plus
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
poki co nie jest zle, kibice arsenalu zaplacza dopiero wtedy, jak robin van hood nie podpisze kontraktu  city mu 3 stowki rzuci od reki i zdaje sie ze persil ma juz dosc tego corocznego fajansu w tabeli 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Nigdy nie będę Twoim koleszką więc wypad  To, że Ty nie potrafisz nic innego jak pisać podobne posty jak wyżej nie od dziś znane. A to, że pograł taki a nie inny kurs to jego sprawa - może jakiś bonus ma albo kij wie co ale Ty oczywiście musiałeś pokazać jaki z Ciebie kozak i co to za kursy ładujesz.  tak tak jak pisalem dzisiaj, ze warto stawiac orduspor i valencia +2 to tez pisalem 'posty jak wyzej'. rece opadaja. pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Sfinks trzeba bylo powiedziec ze ujebales, by cie kazdy lubil, a Ty wyskakujesz ze jakiegos kursa trafiles..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Nigdy nie będę Twoim koleszką więc wypad  To, że Ty nie potrafisz nic innego jak pisać podobne posty jak wyżej nie od dziś znane. A to, że pograł taki a nie inny kurs to jego sprawa - może jakiś bonus ma albo kij wie co ale Ty oczywiście musiałeś pokazać jaki z Ciebie kozak i co to za kursy ładujesz.  tak tak jak pisalem dzisiaj, ze warto stawiac orduspor i valencia +2 to tez pisalem 'posty jak wyzej'. rece opadaja. pozdrawiam  Gratki za Ordu 1.3  Wiem wiem, całość ostatecznie ulokowałeś w -1.5 @1.9 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Valencia @6.0 peffka na dzisiaj bylo blisko zwlaszcza w 1 polowie  ale w drugiej juz tak rozowo nie bylo. tak czy siak wynik raczej sprawiedliwy No nie wnikam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Nigdy nie będę Twoim koleszką więc wypad  To, że Ty nie potrafisz nic innego jak pisać podobne posty jak wyżej nie od dziś znane. A to, że pograł taki a nie inny kurs to jego sprawa - może jakiś bonus ma albo kij wie co ale Ty oczywiście musiałeś pokazać jaki z Ciebie kozak i co to za kursy ładujesz.  tak tak jak pisalem dzisiaj, ze warto stawiac orduspor i valencia +2 to tez pisalem 'posty jak wyzej'. rece opadaja. pozdrawiam  Gratki za Ordu 1.3  Wiem wiem, całość ostatecznie ulokowałeś w -1.5 @1.9  widze, ze odpowiadasz na temat  mialo byc  ale nie moglem sie powstrzymac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Sfinks trzeba bylo powiedziec ze ujebales, by cie kazdy lubil, a Ty wyskakujesz ze jakiegos kursa trafiles.. Bym napisał, że ujebałem na bitnapa typie odnośnie gola w meczu Burn - Newc ale weszło po mizernym 1,75  Zjebany kurs, bo luzem można było i ponad 5 trafić więc kaszana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 493 |
Macie cos na odbicie sie z dolka? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Sfinks trzeba bylo powiedziec ze ujebales, by cie kazdy lubil, a Ty wyskakujesz ze jakiegos kursa trafiles.. Bym napisał, że ujebałem na bitnapa typie odnośnie gola w meczu Burn - Newc ale weszło po mizernym 1,75  Zjebany kurs, bo luzem można było i ponad 5 trafić więc kaszana. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
ja mialem tripla, barca/arsenal/napoli, peh ze nie weszedlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
widze, ze odpowiadasz na temat  mialo byc  ale nie moglem sie powstrzymac  Kiedyś może i ja nie będę mógł się powstrzymać i wówczas zobaczymy kto się będzie cieszył  Bez pozdrowień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Macie cos na odbicie sie z dolka?  ciepla herbata, kapcie na usb i jutiub
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Macie cos na odbicie sie z dolka?  [ Linked Image] i dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|