|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
dobra jestem z Wami! Portland over 103.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
jedynie czego sie boje to 4 kwarty bo jak bedzie wysoka przewaga to wyjda rezerwy i bedzie a) radosny basket  b) kalectwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
LA Kings  zwycieska bramka na 0.6 sekundy przed końcem Doughty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ja pobralem w dublu dallas ml/o5.5 @4.94, ribeiro dostaje wsparcie powracajacych benna i morrowa, czyli spory zastrzyk dla ofensywy stars(dallas full sklad) kaczorki oddadza dzis za ten wczorajszy prezent od sedziow  jak sobie przypomne ten "goaltender interference" przy golu na 2-3 to mnie cofa, kojot nawet nie dotknal hillera  komentatorzy byli rownie zdumieni co ja, ale nazwali to dyplomatyczniej ... "very bad call"  reasumujac, dubel, stawka lekka, bo dzis odpoczywam od nhl  ducks-stars 2-4 [ Linked Image] bylem blisko, 2-6  benn gol i 2 asysty - wiedzialem, ze z marszu narobi balaganu  ducks dzis w trabala Domel  lece ale moze jeszcze wroce  Mam do nich zaufanie, komuś z nas nie wejde ale życze powodzenia  przydalo sie  dzis a wlasciwie jutro fajne spotkania, mam juz w glowie plan gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
a ja gram Miami za wszystko  przykre za taki kurs zostać w skarpetach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
Spurs za druga polowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
ducks dzis w trabala Domel  lece ale moze jeszcze wroce  Graty  1-0 dla Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
portland over 105  grubo bedzie pewnie to samo co z miami   nocka i tak na duzy PLUS gdyby nie  wywalona na pseudo druzyne z miami byloby jeszcze piekniej  portland 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Tampa i Devils 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
ja pier..  niedługo to żeby zobaczyć mecze to trzeba bedzie lecieć do USA
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
mam nadzieje, ze zrobia to co z adthe.net - blokneli stronke, to tamci dalej "walcza", tyle, ze juz na adthenet.tv
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
edmonton-chicago o5.5 @1.93 ... najgrubszy becik dzisiaj, w dotychczasowych spotkaniach strzelali jak opetani, nie widze przeszkod, zeby dzis tego nie powtorzyc, ofensywa jastrzabkow w komplecie, nafciarze bez nugenta, ale reszta zwarta i gotowa, widze jakies 3-5 phila ml/tampa ml @2.96 ... lotnicy 3 porazki z rzedu na wlasnej tafli, giroux bez gola od 12 spotkan, jagr od 9, nashville w 15 ost. spotkaniach zanotowalo ... 2 porazki(5 wygranych z rzedu, w tym 3 wyjazdowe) ... szukamy klasycznego przelamania / tampa, bo u siebie, winnipeg zdaje sie dalej dosc powaznie oslabione, acz dzis szykuja sie pierwsze powroty, co nie zmienia faktu, ze ofensywa tampy powinna dzis posprzatac przyjezdnych, swoja droga: ("In six career appearances against the 'Jets', Garon has a 5-0-0 record with a 0.92 GAA, .968 SV% and three shutouts.") minnesota ml @2.28 ... minny ma sie coraz lepiej, lada moment wroci koivu, treningi wznowili i latandresse i bouchard, 2 wygrane z rzedu przerwane idiotyczna wpadka z nashville(3 gole w 3min., ostatni 20sek. przed koncem meczu), tydzien temu zasluzenie przywiezli z colorado 2pkt i wg mnie dzis znowu wygraja dallas ml @2.82 ... czy szarki graja tak dobrze, zeby na dallas wystawiac taki kurs? odpowiedz jest prosta, mecz b2b, ale po wczorajszym ulaniu kaczorkow gwiazdy jada do paszczy rekina w bojowych nastrojach, full roster + mimo wszystko rozczarowujace swoja gra rekiny = lekka proba na przyjezdnych [ Linked Image][ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
ja dla odmiany dzisiaj pogram grubiej Boston Bruins, i do tego lżej na Tampe 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Pedzacy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
co myslicie o dublu portland,atlanta @2.6???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
predators z lindbackiem w bramce, phila dzis na luzie 3-4 bramki(a moze i wiecej), przy tej firance bryzgalov to scisla czolowka
dokladamy dla zabawy: boston-1.5/tampa-1.5/phila-1.5 @18.9
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|