|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Osobiście zastanawiam się nad Philą w dublu z Chicago .. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Blackhawks over 5,5 Tampony Bruins -1,5 Flyersom to ja dzis nie ufam a w szczegolnosci tej ruskiej cipce w bramce. Po co sie silic na ten typ jak sa inne lepsze Hawks LAC I to wszystko na dzis. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Z kosza właśnie dubelek LAC + Hawks widzi mi się jak najbardziej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Jeszcze na pierwszy rzut oka Valparaiso z NCAA mi sie widzi ale musze poszperac troche i wtedy zdecyduje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
edmonton-chicago o5.5 @1.93 ... najgrubszy becik dzisiaj, w dotychczasowych spotkaniach strzelali jak opetani, nie widze przeszkod, zeby dzis tego nie powtorzyc, ofensywa jastrzabkow w komplecie, nafciarze bez nugenta, ale reszta zwarta i gotowa, widze jakies 3-5 phila ml/tampa ml @2.96 ... lotnicy 3 porazki z rzedu na wlasnej tafli, giroux bez gola od 12 spotkan, jagr od 9, nashville w 15 ost. spotkaniach zanotowalo ... 2 porazki(5 wygranych z rzedu, w tym 3 wyjazdowe) ... szukamy klasycznego przelamania / tampa, bo u siebie, winnipeg zdaje sie dalej dosc powaznie oslabione, acz dzis szykuja sie pierwsze powroty, co nie zmienia faktu, ze ofensywa tampy powinna dzis posprzatac przyjezdnych, swoja droga: ("In six career appearances against the 'Jets', Garon has a 5-0-0 record with a 0.92 GAA, .968 SV% and three shutouts.") minnesota ml @2.28 ... minny ma sie coraz lepiej, lada moment wroci koivu, treningi wznowili i latandresse i bouchard, 2 wygrane z rzedu przerwane idiotyczna wpadka z nashville(3 gole w 3min., ostatni 20sek. przed koncem meczu), tydzien temu zasluzenie przywiezli z colorado 2pkt i wg mnie dzis znowu wygraja dallas ml @2.82 ... czy szarki graja tak dobrze, zeby na dallas wystawiac taki kurs? odpowiedz jest prosta, mecz b2b, ale po wczorajszym ulaniu kaczorkow gwiazdy jada do paszczy rekina w bojowych nastrojach, full roster + mimo wszystko rozczarowujace swoja gra rekiny = lekka proba na przyjezdnych [ Linked Image][ Linked Image] dokladamy dla zabawy: boston-1.5/tampa-1.5/phila-1.5 @18.9 + phila-nashville o5.5 @2.04 ... bryzgalov(18-10 2.92 GAA) - lindback(2-5 2.65 GAA), musowe strzelanie, bo 2 firany dzis wystapia - nie wiem czemu dopiero teraz o tym pomyslalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ssaczu jak mysle o ostatnich wynikach nashville to pierwsza mysl jaka mi przychodzi do glowy to pekka rinne, ktory im wyciagnal niejeden mecz dzis nash nie ma wsparcia z tylu co dla mnie rownoznaczne jest z tym ze phila urasta w moich oczach do rangi bardzo mocnego faworyta  do tego znaki na niebie i ziemi wskazuja ze postrzelaja i to zdrowo ... wiec overek pograny grubiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Dziś niech moc spoczywa w C.Paul - over 20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
a ja chyba pobiore znowu over punktowy Rose  Wczoraj grał tylko 2 kwarty, więc moc będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Clippers + Spurs + Atlanta + Bulls 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
LAC + Hawks + Phila (Ml)  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
dobra jednak dzisiaj tylko dwa typki, bo o 7 trzeba wstac ATL Hawks @ 1.55 CHI Bulls @ 1.60 @2.49Wraca Deng więc nie powinni kaleczyć tak jak wczoraj. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ja bym w Flyers się nie ładował, Lindback firana nie firana, ale cała drużyna jest w formie, to może i on się dostosuje, zresztą Bryzgalow na pewno nie będzie utrudniał strzelania bramek Predatorom. Hawks, Spurs, Bruins, Tampa coś trzeba wybrać, a może i nawet wszystko pójdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Tylko jak spojrzeć na wyniki Predators to w ostatnim czasie rywale im dopisywali
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
zamiast tv rozszerzenie eu wpiszcie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Phila ML
Tampa
Vancouver ML
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Dubelek Phila ML + Tampa i wchodzi jak palec w cipe. Jest ze mną mój talizman Megan Fox także izzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Dubelek Phila ML + Tampa i wchodzi jak palec w cipe. Jest ze mną mój talizman Megan Fox także izzi  a później palec natrafia na przeszkodę - błonę, w postaci Jets lub Predators
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Atlanta +2,5 Clippers +3,5 2,01 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Tampa + Boston + Rose over 25,5 0,4\10
Hawks + Bulls + SJS under +Edmonton over + Flyers 0,4\10
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|