|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kontynuacja dawnego wątku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Moglby mi ktos podac zasady dotyczace wyplaty tego bonusa 30 euro, bo przeczytalem wczesniejszy temat i niestety nie znalazlem tego przejrzyscie napisanego :rolleyes: pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120 |
Witam! Przy rejestracji na www.betandwin.de [ betandwin.de] po zaznaczeniu miejsca zamieszkania - Polski, automatycznie jestem przekierowany do dalszej rejestracji na www.betandwin.com [ betandwin.com] (u nich juz mam konto)A podobno to 2 rozne firmy i mozna miec konta u obu jednoczesnie... Tylko jak to zrobic? Prosze o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Oryginalnie wysłał Lokus: [qb]Moglby mi ktos podac zasady dotyczace wyplaty tego bonusa 30 euro, bo przeczytalem wczesniejszy temat i niestety nie znalazlem tego przejrzyscie napisanego :rolleyes: pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Zeby wypłacic bonus musisz 3 razy nim obrócić i raz swoim depozytem w nie dłuższym okresie jak 2 miesiace po 31.01.2004, czyli mówiac inaczej jeżeli wpłaciłeś 30 euro dostałes 30 bonusu musisz zagrac za 120 euro, czyli 120 zakładów po 1e, 10 po 12e, czy 2 po 60e jak chcesz. pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
No to juz sam nie wiem, są te maksymalne limity na stawki, czy ich nie ma? I jeszcze mam jedno pytanie jak trzeba wpłacać do B&W i wypłacać od nich pieniądze, żeby nie płacić jakis chorych opłat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Próbowałem dzisiaj wplacic kase do BetandWin kartą mBanku ale niestety nie udało mi sie. Czy mbank zablokował swoje ekarty do robienia transakcji w sieci ? Udalo sie komus wplacic do B&win kase tą karta ? prosze o info pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Kilka dni temu wpłacałem e-kartą do B&W i bez żadnych problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
ja wplacilem ekarta dzien przed sylwkiem bez zadnego problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 22 |
Inspirator mialem to samo nie moglem wplacic ekarta dlatego zalozylem konto w neteller i pzrelalem kase z tamtat tam nie bylo juz problemow z ekarta
czaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Kurcze zapomniałem jaka jest moja odpowiedż osobista. Jest niezbędna do wypłacenia kasy. Miał ktoś podobny problem?, czy jak napiszę do supportu to mi ją przyślą na maila?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101 |
Oryginalnie wysłał kaban: [qb]Kurcze zapomniałem jaka jest moja odpowiedż osobista. Jest niezbędna do wypłacenia kasy. Miał ktoś podobny problem?, czy jak napiszę do supportu to mi ją przyślą na maila?[/qb] Ja mialem,podasz swoje dane i ci przysla
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120 |
Oryginalnie wysłał grzechuu: [qb]Witam! Przy rejestracji na www.betandwin.de [ betandwin.de] po zaznaczeniu miejsca zamieszkania - Polski, automatycznie jestem przekierowany do dalszej rejestracji na www.betandwin.com [ betandwin.com] (u nich juz mam konto)A podobno to 2 rozne firmy i mozna miec konta u obu jednoczesnie... Tylko jak to zrobic? Prosze o pomoc[/qb] Ponawiam pytanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105 |
Oryginalnie wysłał kaban: [qb]Kurcze zapomniałem jaka jest moja odpowiedż osobista. Jest niezbędna do wypłacenia kasy. Miał ktoś podobny problem?, czy jak napiszę do supportu to mi ją przyślą na maila?[/qb] pij wiecej lecytyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Witam
Dostałem kiedyś maila z ankietą od BetandWin. Wypełniłem, zapomniałem a tu dziś niespodzianka!
Dostałem za tę ankietę od nich w prezencie 10 Euro na konto.
Całkiem sympatycznie, nie?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam !
Zdziwiłem się bardzo po Twoim poście. Jestem w ciagłym kontakcie z supportem betandwin i z dzisiejszych informacji wynika, że wyniki ankiety zostaną ogłoszone dopiero 21.01.2004 roku, czyli w środe. Wtedy też zostanie nagrodzonych 100 pierwszych wypełniających. dziwne, że Ciebie obsłużyli poza kolejnością ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dostałeś jakiegoś maila od nich, że byłeś w owej pierwszej setce ???
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50 |
Ja też dzisiaj dostałem od nich maila i kod na 10 E za wypełnienie ankiety. Z tego co wiem to Betandwin zatrudnił marketing managera na teren Polski i chyba cos zaczynają walczyć o klientów z Polski.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Ja też dostałem od B&W maila z kodem do darmowych 10 euro za wypełnienie ankiety. To bardzo miłe z ich strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mail przyszedł wczoraj o 17:48. Może w środę będą losować te większe nagrody?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam ponownie !
No to już nie wiem jak to jest. Support co innego mówi a co innego robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Trudno sie mówi ... A tak przy okazji, znacie dokładne czasy wypełniania swoich ankiet ??? (dzień i godzina). Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Czy promocyjne 30 euro dotyczy tylko nowych lientów czy mogą wpłacać np ci co mają puste konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189 |
również dostałem te 10 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: moze sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka