Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#51904 15/01/2004 17:10
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kontynuacja dawnego wątku.

Bonus: Unibet
#51905 15/01/2004 22:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Moglby mi ktos podac zasady dotyczace wyplaty tego bonusa 30 euro, bo przeczytalem wczesniejszy temat i niestety nie znalazlem tego przejrzyscie napisanego :rolleyes:
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#51906 15/01/2004 23:36
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
G
member
member
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
Witam!
Przy rejestracji na www.betandwin.de [betandwin.de] po zaznaczeniu miejsca zamieszkania - Polski, automatycznie jestem przekierowany do dalszej rejestracji na www.betandwin.com [betandwin.com] (u nich juz mam konto)A podobno to 2 rozne firmy i mozna miec konta u obu jednoczesnie... Tylko jak to zrobic? Prosze o pomoc

#51907 16/01/2004 00:40
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Oryginalnie wysłał Lokus:
[qb]Moglby mi ktos podac zasady dotyczace wyplaty tego bonusa 30 euro, bo przeczytalem wczesniejszy temat i niestety nie znalazlem tego przejrzyscie napisanego :rolleyes:
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Zeby wypłacic bonus musisz 3 razy nim obrócić i raz swoim depozytem w nie dłuższym okresie jak 2 miesiace po 31.01.2004, czyli mówiac inaczej jeżeli wpłaciłeś 30 euro dostałes 30 bonusu musisz zagrac za 120 euro, czyli 120 zakładów po 1e, 10 po 12e, czy 2 po 60e jak chcesz. pozdr.

#51908 16/01/2004 12:43
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
No to juz sam nie wiem, są te maksymalne limity na stawki, czy ich nie ma?
I jeszcze mam jedno pytanie jak trzeba wpłacać do B&W i wypłacać od nich pieniądze, żeby nie płacić jakis chorych opłat?

#51909 16/01/2004 17:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Próbowałem dzisiaj wplacic kase do BetandWin kartą mBanku ale niestety nie udało mi sie.
Czy mbank zablokował swoje ekarty do robienia transakcji w sieci ?
Udalo sie komus wplacic do B&win kase tą karta ?
prosze o info
pozdr

#51910 16/01/2004 18:27
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Kilka dni temu wpłacałem e-kartą do B&W i bez żadnych problemów.

#51911 16/01/2004 18:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
ja wplacilem ekarta dzien przed sylwkiem bez zadnego problemu.

#51912 16/01/2004 18:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 22
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 22
Inspirator mialem to samo
nie moglem wplacic ekarta dlatego zalozylem konto w neteller i pzrelalem kase z tamtat tam nie bylo juz problemow z ekarta

czaja

#51913 17/01/2004 23:31
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Kurcze zapomniałem jaka jest moja odpowiedż osobista. Jest niezbędna do wypłacenia kasy. Miał ktoś podobny problem?, czy jak napiszę do supportu to mi ją przyślą na maila?

#51914 18/01/2004 00:26
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
O
member
member
O Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 101
Quote
Oryginalnie wysłał kaban:
[qb]Kurcze zapomniałem jaka jest moja odpowiedż osobista. Jest niezbędna do wypłacenia kasy. Miał ktoś podobny problem?, czy jak napiszę do supportu to mi ją przyślą na maila?[/qb]
Ja mialem,podasz swoje dane i ci przysla

#51915 18/01/2004 01:57
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
G
member
member
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 120
Quote
Oryginalnie wysłał grzechuu:
[qb]Witam!
Przy rejestracji na www.betandwin.de [betandwin.de] po zaznaczeniu miejsca zamieszkania - Polski, automatycznie jestem przekierowany do dalszej rejestracji na www.betandwin.com [betandwin.com] (u nich juz mam konto)A podobno to 2 rozne firmy i mozna miec konta u obu jednoczesnie... Tylko jak to zrobic? Prosze o pomoc[/qb]
Ponawiam pytanie

#51916 18/01/2004 03:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
Quote
Oryginalnie wysłał kaban:
[qb]Kurcze zapomniałem jaka jest moja odpowiedż osobista. Jest niezbędna do wypłacenia kasy. Miał ktoś podobny problem?, czy jak napiszę do supportu to mi ją przyślą na maila?[/qb]
pij wiecej lecytyny

#51917 20/01/2004 00:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Witam

Dostałem kiedyś maila z ankietą od BetandWin. Wypełniłem, zapomniałem a tu dziś niespodzianka!

Dostałem za tę ankietę od nich w prezencie 10 Euro na konto.

Całkiem sympatycznie, nie?

#51918 20/01/2004 01:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam !

Zdziwiłem się bardzo po Twoim poście. Jestem w ciagłym kontakcie z supportem betandwin i z dzisiejszych informacji wynika, że wyniki ankiety zostaną ogłoszone dopiero 21.01.2004 roku, czyli w środe. Wtedy też zostanie nagrodzonych 100 pierwszych wypełniających.
dziwne, że Ciebie obsłużyli poza kolejnością ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dostałeś jakiegoś maila od nich, że byłeś w owej pierwszej setce ???

Pozdro

#51919 20/01/2004 12:41
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
Ja też dzisiaj dostałem od nich maila i kod na 10 E za wypełnienie ankiety. Z tego co wiem to Betandwin zatrudnił marketing managera na teren Polski i chyba cos zaczynają walczyć o klientów z Polski.

#51920 20/01/2004 13:15
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Ja też dostałem od B&W maila z kodem do darmowych 10 euro za wypełnienie ankiety. To bardzo miłe z ich strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mail przyszedł wczoraj o 17:48.
Może w środę będą losować te większe nagrody?

#51921 20/01/2004 13:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam ponownie !

No to już nie wiem jak to jest. Support co innego mówi a co innego robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Trudno sie mówi ...
A tak przy okazji, znacie dokładne czasy wypełniania swoich ankiet ??? (dzień i godzina).
Pozdrawiam

#51922 21/01/2004 00:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Czy promocyjne 30 euro dotyczy tylko nowych lientów czy mogą wpłacać np ci co mają puste konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#51923 21/01/2004 01:20
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
również dostałem te 10 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: moze sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1