|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Manchester Utd puknie dzisiaj słabą Chelsi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
ajax tne was  cos Ty kurwa za avatar walnął. kretyn.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Manchester Utd puknie dzisiaj słabą Chelsi  Lampard bedzie gral?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 208
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2011
Posty: 208 |
ktoś wie czy hansa miała karnego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Rangers ha ha ha  POZDROWIENIA Z MANDARYNKOWA;p a tak na poważnie odejści Jelavića do Evertonu bylo najgłupszym zagraniem w tym sezonie znienawidzonego Allyego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
hehe 3-2 w genoi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
ktoś wie czy hansa miała karnego ? Nie miala
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Lazio 2222222222222222222 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Manchester Utd puknie dzisiaj słabą Chelsi  Lampard bedzie gral? nie wiadomo chyba jeszcze  Andre Villas-Boas nie może skorzystać z usług Ramiresa, Johna Obi Mikela, Johna Terry'ego i Ashleya Cole'a. Pod znakiem zapytania stoi także występ Franka Lamparda. Szansę debiutu otrzyma prawdopodobnie Gary Cahill.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
ktoś wie czy hansa miała karnego ? Nie miala Jak byl to sorry  Bo na buku ani na futbol24 nic nie pisze 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Manchester Utd puknie dzisiaj słabą Chelsi  Lampard bedzie gral? Lampard za duzo ostatnio nie wnosil do gry CFC, gorzej wygladaja absencje 2 filarow obrony Cola i Terrego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Manchester Utd puknie dzisiaj słabą Chelsi  Lampard bedzie gral? nie wiadomo chyba jeszcze  Andre Villas-Boas nie może skorzystać z usług Ramiresa, Johna Obi Mikela, Johna Terry'ego i Ashleya Cole'a. Pod znakiem zapytania stoi także występ Franka Lamparda. Szansę debiutu otrzyma prawdopodobnie Gary Cahill. a i jeszcze Drogby przeciez nie ma. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
ale nie ma co zapominac ze MU w tym sezonie tez lubi odwalac lipe, grac piach, np odpadniecie z LM  w tym meczu wg mnie moze wydarzyc sie wszystko, latwa wygrana chelsra a moze latwa wygrana MU, a moze byc 3-3 nawet, oby bylo widowisko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Stasiu nie posilkuj sie anglia.goal.pl ...
albo przynajmniej sprawdzaj tez inne zrodla jesli chodzi o sklady
to taka moja ogolna rada, niekoniecznie do tego meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Piach to gra Chelsea. Wiadomo wszystko w takim meczu możliwe, ale ja gram na MU przy takich osłabieniach Chelsea. Dziura w obronie, brak ataku. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Manchester Utd puknie dzisiaj słabą Chelsi  Lampard bedzie gral? nie wiadomo chyba jeszcze  Andre Villas-Boas nie może skorzystać z usług Ramiresa, Johna Obi Mikela, Johna Terry'ego i Ashleya Cole'a. Pod znakiem zapytania stoi także występ Franka Lamparda. Szansę debiutu otrzyma prawdopodobnie Gary Cahill. Menedżer Manchesteru United Alex Ferguson po raz kolejny nie będzie mógł skorzystać z kilku swoich zawodników. Na boisku zabraknie Andersa Lindegaarda, Phila Jonesa, Andersona, Michaela Owena, Darrena Fletchera i Nemanji Vidicia. Szkocki szkoleniowiec ma natomiast nadzieję, że w pełni gotowi do gry będą Wayne Rooney, Nani, Tom Cleverley i Ashley Young, którzy ostatnio również borykali się z problemami zdrowotnymi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Newcastle 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Manchester Utd puknie dzisiaj słabą Chelsi  Lampard bedzie gral? nie wiadomo chyba jeszcze  Andre Villas-Boas nie może skorzystać z usług Ramiresa, Johna Obi Mikela, Johna Terry'ego i Ashleya Cole'a. Pod znakiem zapytania stoi także występ Franka Lamparda. Szansę debiutu otrzyma prawdopodobnie Gary Cahill. a i jeszcze Drogby przeciez nie ma.  Kalou też 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Newcastle wygra, prawdopodobnie 1:0 Fiorentina remis, Chelsea remis
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|