|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 140 |
z allegro to żaden oczywiście. najlepiej spytaj na tym forum http://forumkomputerowe.pl/dobrze doradzą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
a co za roznica ze sklepu czy z allegro ? przeciez to sklepy sie oglaszaja na allegro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
firma jak firma, ogolnie dell czy hp to to samo
ale masz potrzebe na matryce 17? jezeli bedzie lezal tylko w domu to ok, wiekszy ekran jest fajny
ale jezeli chodzi o transport, to mniej praktyczny i troche ciezki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
firma jak firma, ogolnie dell czy hp to to samo
ale masz potrzebe na matryce 17? jezeli bedzie lezal tylko w domu to ok, wiekszy ekran jest fajny
ale jezeli chodzi o transport, to mniej praktyczny i troche ciezki waga 3kg, wiekszosc czasu bedzie mi sluzyl jako stacjonarny, z tego co wyczytalem to HP to padaka zeby nie brac hp..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
poszukaj laptopa na allegro od "x-komp"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
poszukaj laptopa na allegro od "x-komp" x-kom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ps. nie pracuję w tej firmie ani nic  sam kuopwałem od nich laptopa, ceny mają super jak na to co oferują, polecam,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
tylko ja chce matryce 17 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
ten x-cor lipa nie daje zadnego windowsa do zestawu.. ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
firma jak firma, ogolnie dell czy hp to to samo
ale masz potrzebe na matryce 17? jezeli bedzie lezal tylko w domu to ok, wiekszy ekran jest fajny
ale jezeli chodzi o transport, to mniej praktyczny i troche ciezki Koles jak sie nie znasz to odpusc sobie ten temat, jak mozesz porownywac HP z Dellem i wrzucic obie firmy do jednego worka? przeciez obie firmy dzieli ogromna przepasc, pracuje w salonie komputerowym i wiem jak to wyglada. Od momentu kiedy HP zostal przejety przez innego wlasciciela nie ma dnia aby ktos do salonu nie przyszedl z HP, albo strzelaja matryce, albo problemy z przegrzewaniem albo problemu z portami masakra. Ja osobiscie polecam albo Lenovo albo Asusa, co do Asusa wiadomo laptopy drozsze ale warto doplacic troszke wiecej a z daleko trzymac sie od Acer-ow, HP i Samsungow czyli od firm ktore masowo mozna spotkac w salonach T-Mobile, Orange czy Plus a dlaczego ? bo to najwieksze badziewie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
zalezy do czego chcesz tego laptopa, bo jesli tylko do uzytkowania standardowego to wydaje mi sie ze wydawanie 3.000 tys to o wiele wiele za duzo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
okej zamowilem tego dell 17  sponsorem laptopa jest buk więc wole dac wiecej za laptopa niz potem i tak to przegrac ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Simons ale pierd***** glupoty, powielasz niepradziwe opinie ludzi ktorzy przejchali sie na jednym modelu. Zreszta na forum tutaj byla juz nie jedna dyskusja na temat marek komputerow. Prawda jest taka, ze jesli kupisz komputer i Ci sie cos spierdzieli bedziesz tak samo uogolnial i twierdzil ze nie warto wiecej kupowac produktow danej marki.
jesli chodzi o czesci takie jak matryce ktore wymieniles to wszystko to jeden chu*, firmy zaopatruja sie u tych samych producentow, kompy roznia sie jakoscia wykonczenia, ich spasowaniem i materialami.
i z tego wzgledu sa marki krotych bym unikal, ale zeby mowic ze matryca sie pierdzieli, HDD albo plyta glowna to tu juz bym byl bardziej oszczedy w slowach.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|