Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#51944 25/01/2004 21:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Tak, wg supportu promocja została przedłużona do końca stycznia.

P.S. Kurcze jak Manchester wygra pierwszą połowę to będę już miał ponad 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#51945 25/01/2004 22:19
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Mozna miec dwa konto w BTW z jednego IP moje i np. mojej matki ?

#51946 25/01/2004 22:22
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Gram w b&w od tygodnia i bardzo przypadł mi ten buk do gustu. Mnóstwo zakładów live, dobrze dopracowany i przyjemny dla oka interfejs, nienajgorsze kursy. Martwi mnie tylko jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Obróciłem już wpłatą i bonusem x 4 i z 30 wpłaconych zrobiło się 77. Jak myślicie kiedy mogę się spodziewać limitów? Chciałbym, żeby osoby, które takie limity dostały napisały jaki był stosunek ich wpłat do wygranych. Dzięki.

P.S. Z początku chciałem wykorzystać tylko ich ten bonus i wypłacić kasę, ale teraz chętnie zostałbym tu na dłużej[/qb]
Bez przesady. Przy takim graniu limitów raczje nie dostaniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#51947 25/01/2004 22:30
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Gram w b&w od tygodnia i bardzo przypadł mi ten buk do gustu. Mnóstwo zakładów live, dobrze dopracowany i przyjemny dla oka interfejs, nienajgorsze kursy. Martwi mnie tylko jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Obróciłem już wpłatą i bonusem x 4 i z 30 wpłaconych zrobiło się 77. Jak myślicie kiedy mogę się spodziewać limitów? Chciałbym, żeby osoby, które takie limity dostały napisały jaki był stosunek ich wpłat do wygranych. Dzięki.

P.S. Z początku chciałem wykorzystać tylko ich ten bonus i wypłacić kasę, ale teraz chętnie zostałbym tu na dłużej[/qb]
Bez przesady. Przy takim graniu limitów raczje nie dostaniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Oj nie wiem, nie wiem, słyszałem, że wystarczy wygrywać, nieważne za jaką kasę

P.S. Chciałbym coś u nich przegrać, ale przy takich kursach po prostu się nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#51948 25/01/2004 22:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812

#51949 26/01/2004 13:16
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
ja z tego 10 euro ktore dostalem za ankiete pomnozylem juz na 107 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wkoncu znalazlem jakies info o tym "kodzie" banku.. zaraz wyplacam :zobacz:

#51950 26/01/2004 16:20
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Gram w b&w od tygodnia i bardzo przypadł mi ten buk do gustu. Mnóstwo zakładów live, dobrze dopracowany i przyjemny dla oka interfejs, nienajgorsze kursy. Martwi mnie tylko jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Obróciłem już wpłatą i bonusem x 4 i z 30 wpłaconych zrobiło się 77. Jak myślicie kiedy mogę się spodziewać limitów? Chciałbym, żeby osoby, które takie limity dostały napisały jaki był stosunek ich wpłat do wygranych. Dzięki.

P.S. Z początku chciałem wykorzystać tylko ich ten bonus i wypłacić kasę, ale teraz chętnie zostałbym tu na dłużej[/qb]
Bez przesady. Przy takim graniu limitów raczje nie dostaniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Oj nie wiem, nie wiem, słyszałem, że wystarczy wygrywać, nieważne za jaką kasę

P.S. Chciałbym coś u nich przegrać, ale przy takich kursach po prostu się nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Z takiego grania codziennie limitu ci nie zrobia. Ja gralem okazje raz na tydzien po kilkaset euro i po 3 razie zrobili... 10 euro

#51951 26/01/2004 19:43
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
e, napisalem do betandwin.. ten kod banku dotyczy niektorych zagranicznych bankow i jezeli wyplacamy kaske do polski wpisujemy 0 (zero)

SWIFT inteligo to BPKOPLPW
Nazwa banku do wyplaty: PKO BP S.A.
Adres do wyplaty: Al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa


Numer konta wraz z iban: 50 10205558 numer konta

#51952 26/01/2004 19:45
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Oryginalnie wysłał lucAio:
[qb]Mozna miec dwa konto w BTW z jednego IP moje i np. mojej matki ?[/qb]
można

#51953 26/01/2004 20:02
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał nierja:
[qb][QUOTE]Z takiego grania codziennie limitu ci nie zrobia. Ja gralem okazje raz na tydzien po kilkaset euro i po 3 razie zrobili... 10 euro[/qb]
Nie bardzo rozumiem... to jak gram codziennie to moje szanse na limit zmniejszają się?

#51954 26/01/2004 21:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
Nadal dodają równowartość do deozytu 30 E ???

#51955 27/01/2004 01:14
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Oryginalnie wysłał ZONK81:
[qb]Nadal dodają równowartość do deozytu 30 E ???[/qb]
Tak daja do 30 stycznia. Ja mam pytanko czy musze sie zarejestrowac z linka czy jak wplace np. 30 euro to dostane te 30 euro gratis czy musze cos do nich napiszac jak ktos wie to prosilbym o odpowiedz.

#51956 27/01/2004 03:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
pytanie dotyczace wyplat. w zeszlym tygodniu wyplacalem 150$ z B&W. w pomocy dotyczacej wyplaty przeczytalem :

My ponosimy wszelkie opłaty związane z transakcjami naszego banku. Do Twojego rachunku nie doliczamy żadnych opłat związanych z przeprowadzanymi operacjami. Tylko Twój bank, ewentualnie bank trzeci mogą obciążyć Twoje konto opłatami związanymi z transakcjami.

ale dzis zajrzalem sobie do dzialu wyplat i co czytam?

Pragniemy zwrócić uwagę na to, że betandwin za wniesienie o wypłatę wygranej nie przejmuje kosztów transakcji (7,00 EUR plus opłaty bankowe oraz inne możliwe opłaty).

wiec jak to rozumiec? mam nadzieje, ze ta druga informacja tyczy sie drugiej wyplaty i dalszych, bo przy pierwszej wyplacie TEGO NIE BYŁO.

wiec jak to jest?

#51957 27/01/2004 04:28
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał Gimlak:
[qb]pytanie dotyczace wyplat. w zeszlym tygodniu wyplacalem 150$ z B&W. w pomocy dotyczacej wyplaty przeczytalem :

My ponosimy wszelkie opłaty związane z transakcjami naszego banku. Do Twojego rachunku nie doliczamy żadnych opłat związanych z przeprowadzanymi operacjami. Tylko Twój bank, ewentualnie bank trzeci mogą obciążyć Twoje konto opłatami związanymi z transakcjami.

ale dzis zajrzalem sobie do dzialu wyplat i co czytam?

Pragniemy zwrócić uwagę na to, że betandwin za wniesienie o wypłatę wygranej nie przejmuje kosztów transakcji (7,00 EUR plus opłaty bankowe oraz inne możliwe opłaty).

wiec jak to rozumiec? mam nadzieje, ze ta druga informacja tyczy sie drugiej wyplaty i dalszych, bo przy pierwszej wyplacie TEGO NIE BYŁO.

wiec jak to jest?[/qb]
jedna wyplata w miesiacu za friko

#51958 27/01/2004 14:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
Darmowa stawka na zakłady



Tutaj wpisz swój Freebet kod składający się z 12 znaków. W każde pole wpisz 4 znaki i kliknij na "Wpłata".


Jak taki kod można zdobyć ktoś może wie:)??

#51959 27/01/2004 14:44
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
Jeżeli wpłacę do nich kasę w dolarach, to obowiązuje mnie ich promocja i dodadzą mi równowartość 30 euro?

#51960 27/01/2004 14:54
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał vasques:
[qb]Jeżeli wpłacę do nich kasę w dolarach, to obowiązuje mnie ich promocja i dodadzą mi równowartość 30 euro?[/qb]
W jakiej walucie wplacasz w takie dostaniesz rownowartosc depozytu.

#51961 27/01/2004 20:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał nierja:
[qb]Z takiego grania codziennie limitu ci nie zrobia. Ja gralem okazje raz na tydzien po kilkaset euro i po 3 razie zrobili... 10 euro[/qb]
No nie wiem. Mają fatalnych oddsmakerów (dotyczy to głównie live bo nic innego u nich nie gram). Nie dość że obróciłem już dawno kasą i bonusem to mam na koncie 600% tego co wpłaciłem. Czy dostał ktoś limit grając za mniejsze sumy? (kilka-kilkadziesiąt euro) Czy dostał ktoś limit nie dokonawszy wcześniej żadnych wypłat?

#51962 28/01/2004 00:03
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Gdzie w necie jest ten baner na ktroym moge sie zarejestrowac i dostac 30 euro.

#51963 28/01/2004 00:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Baner promocyjny na mojej priv stronce.Zapraszam.

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1