|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Tak, wg supportu promocja została przedłużona do końca stycznia.
P.S. Kurcze jak Manchester wygra pierwszą połowę to będę już miał ponad 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Mozna miec dwa konto w BTW z jednego IP moje i np. mojej matki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb]Gram w b&w od tygodnia i bardzo przypadł mi ten buk do gustu. Mnóstwo zakładów live, dobrze dopracowany i przyjemny dla oka interfejs, nienajgorsze kursy. Martwi mnie tylko jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Obróciłem już wpłatą i bonusem x 4 i z 30 wpłaconych zrobiło się 77. Jak myślicie kiedy mogę się spodziewać limitów? Chciałbym, żeby osoby, które takie limity dostały napisały jaki był stosunek ich wpłat do wygranych. Dzięki.
P.S. Z początku chciałem wykorzystać tylko ich ten bonus i wypłacić kasę, ale teraz chętnie zostałbym tu na dłużej[/qb] Bez przesady. Przy takim graniu limitów raczje nie dostaniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał konkurent: [qb] Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb]Gram w b&w od tygodnia i bardzo przypadł mi ten buk do gustu. Mnóstwo zakładów live, dobrze dopracowany i przyjemny dla oka interfejs, nienajgorsze kursy. Martwi mnie tylko jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Obróciłem już wpłatą i bonusem x 4 i z 30 wpłaconych zrobiło się 77. Jak myślicie kiedy mogę się spodziewać limitów? Chciałbym, żeby osoby, które takie limity dostały napisały jaki był stosunek ich wpłat do wygranych. Dzięki.
P.S. Z początku chciałem wykorzystać tylko ich ten bonus i wypłacić kasę, ale teraz chętnie zostałbym tu na dłużej[/qb] Bez przesady. Przy takim graniu limitów raczje nie dostaniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Oj nie wiem, nie wiem, słyszałem, że wystarczy wygrywać, nieważne za jaką kasę P.S. Chciałbym coś u nich przegrać, ale przy takich kursach po prostu się nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26 |
ja z tego 10 euro ktore dostalem za ankiete pomnozylem juz na 107 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wkoncu znalazlem jakies info o tym "kodzie" banku.. zaraz wyplacam :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb] Oryginalnie wysłał konkurent: [qb] Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb]Gram w b&w od tygodnia i bardzo przypadł mi ten buk do gustu. Mnóstwo zakładów live, dobrze dopracowany i przyjemny dla oka interfejs, nienajgorsze kursy. Martwi mnie tylko jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Obróciłem już wpłatą i bonusem x 4 i z 30 wpłaconych zrobiło się 77. Jak myślicie kiedy mogę się spodziewać limitów? Chciałbym, żeby osoby, które takie limity dostały napisały jaki był stosunek ich wpłat do wygranych. Dzięki.
P.S. Z początku chciałem wykorzystać tylko ich ten bonus i wypłacić kasę, ale teraz chętnie zostałbym tu na dłużej[/qb] Bez przesady. Przy takim graniu limitów raczje nie dostaniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Oj nie wiem, nie wiem, słyszałem, że wystarczy wygrywać, nieważne za jaką kasę P.S. Chciałbym coś u nich przegrać, ale przy takich kursach po prostu się nie da <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Z takiego grania codziennie limitu ci nie zrobia. Ja gralem okazje raz na tydzien po kilkaset euro i po 3 razie zrobili... 10 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26 |
e, napisalem do betandwin.. ten kod banku dotyczy niektorych zagranicznych bankow i jezeli wyplacamy kaske do polski wpisujemy 0 (zero)
SWIFT inteligo to BPKOPLPW Nazwa banku do wyplaty: PKO BP S.A. Adres do wyplaty: Al. Armii Ludowej 26 00-609 Warszawa
Numer konta wraz z iban: 50 10205558 numer konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Oryginalnie wysłał lucAio: [qb]Mozna miec dwa konto w BTW z jednego IP moje i np. mojej matki ?[/qb] można
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał nierja: [qb][QUOTE]Z takiego grania codziennie limitu ci nie zrobia. Ja gralem okazje raz na tydzien po kilkaset euro i po 3 razie zrobili... 10 euro[/qb] Nie bardzo rozumiem... to jak gram codziennie to moje szanse na limit zmniejszają się?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27 |
Nadal dodają równowartość do deozytu 30 E ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Oryginalnie wysłał ZONK81: [qb]Nadal dodają równowartość do deozytu 30 E ???[/qb] Tak daja do 30 stycznia. Ja mam pytanko czy musze sie zarejestrowac z linka czy jak wplace np. 30 euro to dostane te 30 euro gratis czy musze cos do nich napiszac jak ktos wie to prosilbym o odpowiedz.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
pytanie dotyczace wyplat. w zeszlym tygodniu wyplacalem 150$ z B&W. w pomocy dotyczacej wyplaty przeczytalem :
My ponosimy wszelkie opłaty związane z transakcjami naszego banku. Do Twojego rachunku nie doliczamy żadnych opłat związanych z przeprowadzanymi operacjami. Tylko Twój bank, ewentualnie bank trzeci mogą obciążyć Twoje konto opłatami związanymi z transakcjami.
ale dzis zajrzalem sobie do dzialu wyplat i co czytam?
Pragniemy zwrócić uwagę na to, że betandwin za wniesienie o wypłatę wygranej nie przejmuje kosztów transakcji (7,00 EUR plus opłaty bankowe oraz inne możliwe opłaty).
wiec jak to rozumiec? mam nadzieje, ze ta druga informacja tyczy sie drugiej wyplaty i dalszych, bo przy pierwszej wyplacie TEGO NIE BYŁO.
wiec jak to jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
Oryginalnie wysłał Gimlak: [qb]pytanie dotyczace wyplat. w zeszlym tygodniu wyplacalem 150$ z B&W. w pomocy dotyczacej wyplaty przeczytalem :
My ponosimy wszelkie opłaty związane z transakcjami naszego banku. Do Twojego rachunku nie doliczamy żadnych opłat związanych z przeprowadzanymi operacjami. Tylko Twój bank, ewentualnie bank trzeci mogą obciążyć Twoje konto opłatami związanymi z transakcjami.
ale dzis zajrzalem sobie do dzialu wyplat i co czytam?
Pragniemy zwrócić uwagę na to, że betandwin za wniesienie o wypłatę wygranej nie przejmuje kosztów transakcji (7,00 EUR plus opłaty bankowe oraz inne możliwe opłaty).
wiec jak to rozumiec? mam nadzieje, ze ta druga informacja tyczy sie drugiej wyplaty i dalszych, bo przy pierwszej wyplacie TEGO NIE BYŁO.
wiec jak to jest?[/qb] jedna wyplata w miesiacu za friko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27 |
Darmowa stawka na zakłady Tutaj wpisz swój Freebet kod składający się z 12 znaków. W każde pole wpisz 4 znaki i kliknij na "Wpłata". Jak taki kod można zdobyć ktoś może wie:)??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21 |
Jeżeli wpłacę do nich kasę w dolarach, to obowiązuje mnie ich promocja i dodadzą mi równowartość 30 euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał vasques: [qb]Jeżeli wpłacę do nich kasę w dolarach, to obowiązuje mnie ich promocja i dodadzą mi równowartość 30 euro?[/qb] W jakiej walucie wplacasz w takie dostaniesz rownowartosc depozytu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał nierja: [qb]Z takiego grania codziennie limitu ci nie zrobia. Ja gralem okazje raz na tydzien po kilkaset euro i po 3 razie zrobili... 10 euro[/qb] No nie wiem. Mają fatalnych oddsmakerów (dotyczy to głównie live bo nic innego u nich nie gram). Nie dość że obróciłem już dawno kasą i bonusem to mam na koncie 600% tego co wpłaciłem. Czy dostał ktoś limit grając za mniejsze sumy? (kilka-kilkadziesiąt euro) Czy dostał ktoś limit nie dokonawszy wcześniej żadnych wypłat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Gdzie w necie jest ten baner na ktroym moge sie zarejestrowac i dostac 30 euro.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Baner promocyjny na mojej priv stronce.Zapraszam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|