|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
D.Kiev  Grają coś? Postrzelają  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
zobaczycie ze Rasiak bedzie mial zajebista wiosne i pojedzie na ME 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
spala nie spala ... wiekszego syfu i tak nie zagraja niz Ci z zagranicy Piech Jankowski Wozniak Zyro prawda taka jest Lewy i dalej nic potem Grosicki i kompletnie nic  Rudneva brac i mamy najlepsza parę napadziorów na euro  Lewy Brożek Jankowski/Piech
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 783 |
Dynamo K zdobędzie następną bramkę. 2,30 Bet365 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
spala nie spala ... wiekszego syfu i tak nie zagraja niz Ci z zagranicy Piech Jankowski Wozniak Zyro prawda taka jest Lewy i dalej nic potem Grosicki i kompletnie nic  Rudneva brac i mamy najlepsza parę napadziorów na euro  Rudniewski podanie do lewandowskiego i bramka  Piech on juz pokazal z Bosnia B co potrafi temu panu dziękujemy Out Jankowski tez nic wielkiego nie pokazal , ale oprocz Piecha z niego cos moze bedzie Zyro pierw to niech wywalczy miejsce w Legi , ale z niego pociecha bedzie za jakis czas i do tego Kucharczyk jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Witam wszystkich
Czy ta @#$%^ mucha juz latała dookoła stadionu czy dopiero bedzie latać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
zobaczycie ze Rasiak bedzie mial zajebista wiosne i pojedzie na ME  taaa Smuda weźmie Rasialdo razem z Frankiem i wtedy naj..my wszystkim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
druzyne mamy dobra tylko nie ma chemii
trener zagubiony ,odporny na wiedze nie wiem czy u mnie prowadzilby zespol 4 ligowy prezes ,kazdy wie zerowe poparcie plus prostak
i tak dotrwamy do euro nie ma co sie oszukiwac ostatnia impreza za naszego zycia
zycze powodzenia ale ja nie czuje tam i u siebie chemii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
A tak na powaznie serio pisze, taki Joker w kadrze na koncowki to to  Frankowski panowie , on caly czas jest z kadra bo jest trenerem napastników , wie jaki jest system gry , podejrzewam ze to tajna bron i skuteczna by byla naprawde L)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Napoleon daj sobie siana z Frankowskim szacun dla chlopaka
ale na dzien dzisiejszy, moze sobie zagrac przeciwko Mongolii albo Zairowi a nie na euro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
szybciej wybierze Niedzielana badz Saganowskiego na takiego jokera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
w tej rundzie Rasiak wciągnie nosem tą całą liste wymienionych napastników z naszej ligi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
druzyne mamy dobra tylko nie ma chemii
trener zagubiony ,odporny na wiedze nie wiem czy u mnie prowadzilby zespol 4 ligowy prezes ,kazdy wie zerowe poparcie plus prostak
i tak dotrwamy do euro nie ma co sie oszukiwac ostatnia impreza za naszego zycia
zycze powodzenia ale ja nie czuje tam i u siebie chemii Wiesz zawsze byłem fanem Smudy od bodajże drugiego meczu w Widzewie - przegranego z Lechem. Przykro mi patrzeć jak facet odjechał od tego za co w Łodzi na rękach był noszony Kiedyś był genialnym motywatorem , przewodnikiem stada za którym zawodnicy w ogień by skoczyli i to tacy z charakterami - a teraz ? Franz ogarnij się chłopie , spójrz w lustro i zrób rachunek sumienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Napoleon daj sobie siana z Frankowskim szacun dla chlopaka
ale na dzien dzisiejszy, moze sobie zagrac przeciwko Mongolii albo Zairowi a nie na euro Ale Frankowskiego jako Jokera przy braku Napastnikow , bralbym w ciemno serio na końcówki bym go moze wpuszczał i bym sie raczej nie zawiódł , wiem ze to troche takie szalone ale kto nie ryzykoje ten nie wygrywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
szybciej wybierze Niedzielana badz Saganowskiego na takiego jokera  Franek jest ulubieńcem Smudy , także wszystko możliwe - haha . Mam olbrzymi szacunek dla Tomka Frankowskiego ale nie te lata i nie te progi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
Napoleon daj sobie siana z Frankowskim szacun dla chlopaka
ale na dzien dzisiejszy, moze sobie zagrac przeciwko Mongolii albo Zairowi a nie na euro Ale Frankowskiego jako Jokera przy braku Napastnikow , bralbym w ciemno serio na końcówki bym go moze wpuszczał i bym sie raczej nie zawiódł , wiem ze to troche takie szalone ale kto nie ryzykoje ten nie wygrywa  uje się nie kreskuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
klemi nie zwracam uwagi, jestem skupiony na stu rzeczach naraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Napoleon daj sobie siana z Frankowskim szacun dla chlopaka
ale na dzien dzisiejszy, moze sobie zagrac przeciwko Mongolii albo Zairowi a nie na euro Ale Frankowskiego jako Jokera przy braku Napastnikow , bralbym w ciemno serio kazdy ma ma prawo miec swoje zdanie ja jezeli Rasiak bedzie mial forme to wole Grzeska przy zlym wyniku moze odegrac glowa ,stworzyc tym sytuacje bramkowe na końcówki bym go moze wpuszczał i bym sie raczej nie zawiódł , wiem ze to troche takie szalone ale kto nie ryzykoje ten nie wygrywa 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|