Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 29 1 2 8 9 10 11 12 28 29
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by kfjatek
D.Kiev boks
Grają coś? Postrzelają wink ?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
zobaczycie ze Rasiak bedzie mial zajebista wiosne i pojedzie na ME tongue

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Uve87
spala nie spala ... wiekszego syfu i tak nie zagraja niz Ci z zagranicy

Piech
Jankowski
Wozniak
Zyro

prawda taka jest Lewy i dalej nic potem Grosicki i kompletnie nic laugh
Rudneva brac i mamy najlepsza parę napadziorów na euro grin

Lewy
Brożek
Jankowski/Piech

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
chyba ME bezdomnych

Dołączył: Jul 2011
Posty: 783
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 783
Dynamo K zdobędzie następną bramkę. 2,30 Bet365 boks

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Platini
Originally Posted by kfjatek
D.Kiev boks
Grają coś? Postrzelają wink ?
http://www8.livetv.ru/webplayer2.ph...d=105587&lid=32824&ci=5&si=1

spróbuj, ja nie mam

pograłem po kursie i statystykach..

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Uve87
spala nie spala ... wiekszego syfu i tak nie zagraja niz Ci z zagranicy

Piech
Jankowski
Wozniak
Zyro

prawda taka jest Lewy i dalej nic potem Grosicki i kompletnie nic laugh
Rudneva brac i mamy najlepsza parę napadziorów na euro grin

Rudniewski podanie do lewandowskiego i bramka smile

Piech on juz pokazal z Bosnia B co potrafi temu panu dziękujemy Out
Jankowski tez nic wielkiego nie pokazal , ale oprocz Piecha z niego cos moze bedzie

Zyro pierw to niech wywalczy miejsce w Legi , ale z niego pociecha bedzie za jakis czas

i do tego Kucharczyk jeszcze

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Witam wszystkich

Czy ta @#$%^ mucha juz latała dookoła stadionu czy dopiero bedzie latać ?

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Uve87
zobaczycie ze Rasiak bedzie mial zajebista wiosne i pojedzie na ME tongue

taaa Smuda weźmie Rasialdo razem z Frankiem i wtedy naj..my wszystkim boks laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
druzyne mamy dobra tylko nie ma chemii

trener zagubiony ,odporny na wiedze
nie wiem czy u mnie prowadzilby zespol 4 ligowy
prezes ,kazdy wie zerowe poparcie plus prostak

i tak dotrwamy do euro nie ma co sie oszukiwac ostatnia
impreza za naszego zycia

zycze powodzenia ale ja nie czuje tam i u siebie chemii

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
A tak na powaznie serio pisze, taki Joker w kadrze na koncowki to to

smile


Frankowski panowie , on caly czas jest z kadra bo jest trenerem napastników , wie jaki jest system gry , podejrzewam ze to tajna bron i skuteczna by byla naprawde

L)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Napoleon daj sobie siana z Frankowskim
szacun dla chlopaka

ale na dzien dzisiejszy, moze sobie zagrac przeciwko Mongolii albo Zairowi a nie na euro

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
szybciej wybierze Niedzielana badz Saganowskiego na takiego jokera grin

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
w tej rundzie Rasiak wciągnie nosem tą całą liste wymienionych napastników z naszej ligi smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by pacyfista
druzyne mamy dobra tylko nie ma chemii

trener zagubiony ,odporny na wiedze
nie wiem czy u mnie prowadzilby zespol 4 ligowy
prezes ,kazdy wie zerowe poparcie plus prostak

i tak dotrwamy do euro nie ma co sie oszukiwac ostatnia
impreza za naszego zycia

zycze powodzenia ale ja nie czuje tam i u siebie chemii

Wiesz zawsze byłem fanem Smudy od bodajże drugiego meczu w Widzewie - przegranego z Lechem. Przykro mi patrzeć jak facet odjechał od tego za co w Łodzi na rękach był noszony

Kiedyś był genialnym motywatorem , przewodnikiem stada za którym zawodnicy w ogień by skoczyli i to tacy z charakterami - a teraz ? Franz ogarnij się chłopie , spójrz w lustro i zrób rachunek sumienia

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by pacyfista
Napoleon daj sobie siana z Frankowskim
szacun dla chlopaka

ale na dzien dzisiejszy, moze sobie zagrac przeciwko Mongolii albo Zairowi a nie na euro

Ale Frankowskiego jako Jokera przy braku Napastnikow , bralbym w ciemno serio

na końcówki bym go moze wpuszczał i bym sie raczej nie zawiódł , wiem ze to troche takie szalone ale kto nie ryzykoje ten nie wygrywa tongue

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Uve87
szybciej wybierze Niedzielana badz Saganowskiego na takiego jokera grin

Franek jest ulubieńcem Smudy , także wszystko możliwe - haha . Mam olbrzymi szacunek dla Tomka Frankowskiego ale nie te lata i nie te progi

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
Originally Posted by Napoleon
Originally Posted by pacyfista
Napoleon daj sobie siana z Frankowskim
szacun dla chlopaka

ale na dzien dzisiejszy, moze sobie zagrac przeciwko Mongolii albo Zairowi a nie na euro

Ale Frankowskiego jako Jokera przy braku Napastnikow , bralbym w ciemno serio

na końcówki bym go moze wpuszczał i bym sie raczej nie zawiódł , wiem ze to troche takie szalone ale kto nie ryzykoje ten nie wygrywa tongue
uje się nie kreskuje

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
klemi nie zwracam uwagi, jestem skupiony na stu rzeczach naraz smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Napoleon
Originally Posted by pacyfista
Napoleon daj sobie siana z Frankowskim
szacun dla chlopaka

ale na dzien dzisiejszy, moze sobie zagrac przeciwko Mongolii albo Zairowi a nie na euro

Ale Frankowskiego jako Jokera przy braku Napastnikow , bralbym w ciemno serio

kazdy ma ma prawo miec swoje zdanie
ja jezeli Rasiak bedzie mial forme to wole Grzeska
przy zlym wyniku moze odegrac glowa ,stworzyc tym sytuacje bramkowe

na końcówki bym go moze wpuszczał i bym sie raczej nie zawiódł , wiem ze to troche takie szalone ale kto nie ryzykoje ten nie wygrywa tongue

Strona 10 z 29 1 2 8 9 10 11 12 28 29

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker), 1,145 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,549
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1