|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Oryginalnie wysłał xeo: [qb]Najprawdopodobnie, unieważnią zakład, a jak bedziesz się rzucał to zablokują Ci konto.
Apropos, działa Ci teraz BetandWin??????[/qb] Czyli rozumiem ze bedzie zwrot ??? Apropos b&w nie moge odpalic stronki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Tak, powinien być zwrot, no chyba, że akurat padnie wynik dla nich kożystny lub się nie połapią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Działa ta ich strona komuś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,300
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,300 |
strona b&w znowu nie dziala, wie ktos w co oni graja? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Ja nie mam tego problemu, wszystko działa i działało gdy pisałeś posta. Moze coś z twoim łaczem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 11 |
U mnie B&W nie dziala pewnie bylo duzo wygranych i nie wiedza co robic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
niom...ja też nieźle sie obłowiłem i nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
smutne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 141 |
co sie do ****y nędzy dzieje jak nie expekt to gamebookers jak nie gamebookers to betandwin nie działa co to się z tymi ****nymi bukami dzieje czy zna ktoś buka którego strony nie nawalają
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234 |
witam... Czy u kogoś działa betandwin.com?? Próbuje się zalogować... i dupa, strona nie chce się otworzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Może ktoś się orientuje co jest grane??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 11 |
Tak jak mowilem byl czarny weekend dla bukmacherow duzo zdarzen weszlo i moze cos im sie popieprzylo w programie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Własnie nie działa. Może temu co działa napisał by do nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13 |
Co sie dzieje z b&win?To jakas zasrana niepewna firma,wole unibet,moze wolno chodzi ale takich problemow jak z b&w nigdy nie mialem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243 |
Co jest z BAW od wczoraj nie dziala ile mozna czekac. Cos sie im w glowach po****lo!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 11 |
Juz po strachu B & W dziala mysle ze to ostatni raz takie numery nam robia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Siedźcie spokojnie... Wszystkiemu winny jest wirus MyDoom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W ten weekend problemy miały prawie wszystkie buki u których gram. Najpierw expekt, potem gamebookers, parbet, betfair (chociaż oni jak zwykle kulturalnie zapowiedzieli, że nie będą dostępni) a teraz betandlose
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2003
Posty: 19 |
Zna ktoś dokladnego odebiorce ktorego trzeba wpisac podczas przekazu bankowego do B&W.Bo moj bank sie caly czepia kto jest beneficjentem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878 |
Cześć mam pytanko, Aktualna jest ta promocja 30€=60€ w betandwin? Pewnie tak, ale nurtuje mnie jedna kwestia, zalozylem tam konto 4 miesiace temu, ale nic nie gralem, a teraz czytam ze ta promocja jest tylko dla nowo zarejestrowanych i nie wiem co zrobic?! Dalo by sie tak zrobic, ze otworzylbym konto na moja dziewczyne, a pozniej przeslal kase z mojej karty kredytowej, z mojego konta?! Dzieki za odpowiedz narka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał bartmis: [qb]Cześć mam pytanko, Aktualna jest ta promocja 30€=60€ w betandwin? Pewnie tak, ale nurtuje mnie jedna kwestia, zalozylem tam konto 4 miesiace temu, ale nic nie gralem, a teraz czytam ze ta promocja jest tylko dla nowo zarejestrowanych i nie wiem co zrobic?! Dalo by sie tak zrobic, ze otworzylbym konto na moja dziewczyne, a pozniej przeslal kase z mojej karty kredytowej, z mojego konta?! Dzieki za odpowiedz narka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Promocja jest dla tych, którzy zarejestrowali się 13 października zeszłego roku lub później. Natomiast nie mam pewności czy jeszcze trwa, można do nich wysłać maila z zapytaniem. Mi dwa tygodnie temu mówili, że została przedłużona do 31 stycznia.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|