|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
tak przy okazji zapytam ...
Co się dzieję z ... ??
a) Cilic'em
b) Soderlingiem
? a) dochodzi do siebie po kontuzji kolana b) mononukleoza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Z taki drewnem w 3 setach ją pier...ale poplynalem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
tak przy okazji zapytam ...
Co się dzieję z ... ??
a) Cilic'em
b) Soderlingiem
? Cilic jakas kontuzja na poczatku roku zlapana, Soda jest po mononukleozie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
jak oceniacie King - Hantuchova Daniela ? h2h 0-6 , ciekawie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Nishikori taki łatwy wpierdol, zero walki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ta lista jest bardzo ruchoma bo kolejne zawodniczki z MD się wykruszaja teraz nr #1 jest Cirstea w Q ale jak ktos sie wycofa automatycznie jest w MD  z kwalifikantek które jeszcze grają Barthel,King, Mirza (ta już przegrała i jedzie do doha
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Ta lista jest bardzo ruchoma bo kolejne zawodniczki z MD się wykruszaja teraz nr #1 jest Cirstea w Q ale jak ktos sie wycofa automatycznie jest w MD  z kwalifikantek które jeszcze grają Barthel,King, Mirza (ta już przegrała i jedzie do doha a Craybas
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Ta lista jest bardzo ruchoma bo kolejne zawodniczki z MD się wykruszaja teraz nr #1 jest Cirstea w Q ale jak ktos sie wycofa automatycznie jest w MD  z kwalifikantek które jeszcze grają Barthel,King, Mirza (ta już przegrała i jedzie do doha Może to celowe zagranie buków, Mirza jak jedzie to jutro nawet na kort nie wyjdą.Barthel dziś myślę że wygra, powinno jej zależeć na wygraniu tego turnieju i na punktach bo w tym roku od początku w formie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Nishkori kurwa nawet nie powalczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Róznica między Barhel a King jest taka. Że Monie bardziej pyli się grać dalej w Paryżu niż zaczynać od zera w Doha. Natomaist King gra w słabo punktowanym turnieju i formę ma taka zeby spokojnie wejśc przez kwale do MD w Doha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Craybas też ale ona jest out of forrm kompletnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
Róznica między Barhel a King jest taka. Że Monie bardziej pyli się grać dalej w Paryżu niż zaczynać od zera w Doha. Natomaist King gra w słabo punktowanym turnieju i formę ma taka zeby spokojnie wejśc przez kwale do MD w Doha walka o polfinal (mecz z Daniela) jest (chyba) wazniejsza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
Nishkori kurwa nawet nie powalczy soeda za niego to zrobil
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Nishkori kurwa nawet nie powalczy soeda za niego to zrobil Jebie mnie Soeda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Róznica między Barhel a King jest taka. Że Monie bardziej pyli się grać dalej w Paryżu niż zaczynać od zera w Doha. Natomaist King gra w słabo punktowanym turnieju i formę ma taka zeby spokojnie wejśc przez kwale do MD w Doha walka o polfinal (mecz z Daniela) jest (chyba) wazniejsza Za przejście kwali i 1r dostanie więcej punktów niż za ćwieć finał, a przejśc 2 rund ma wiecej p niz za ten półfinał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
Róznica między Barhel a King jest taka. Że Monie bardziej pyli się grać dalej w Paryżu niż zaczynać od zera w Doha. Natomaist King gra w słabo punktowanym turnieju i formę ma taka zeby spokojnie wejśc przez kwale do MD w Doha a Daniela nie gra w Doha?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Daniela jest w MD to sobie zagra 1r w środę jak dojdzie do finału
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Rosyjska tenisistka Alisa Klejbenowa właśnie wygrała najważniejszy mecz w życiu. 22-latka pokonała nowotwór i teraz nosi się z zamiarem powrotu na tenisowy kort. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
Tamarine bum na sucho 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
Róznica między Barhel a King jest taka. Że Monie bardziej pyli się grać dalej w Paryżu niż zaczynać od zera w Doha. Natomaist King gra w słabo punktowanym turnieju i formę ma taka zeby spokojnie wejśc przez kwale do MD w Doha walka o polfinal (mecz z Daniela) jest (chyba) wazniejsza Za przejście kwali i 1r dostanie więcej punktów niż za ćwieć finał, a przejśc 2 rund ma wiecej p niz za ten półfinał  nie zawsze punkty najwazniejsze, prestiz (potencjalna szansa wygrania turnieju) mimo wszystko, kwale zaczynaja sie jutro(chyba) wiec powodzenia jesli ma tam dotrzec
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|