|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
dobry wieczór  jakbyście obstawiali Bautista - Sijsling ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
dobry wieczór  jakbyście obstawiali Bautista - Sijsling ? przed postawieniem na sijslinga powstrzmuje mnie tylko ich ostatnio mecz. Bo forma po stronie sijslinga
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
dobry wieczór  jakbyście obstawiali Bautista - Sijsling ? przed postawieniem na sijslinga powstrzmuje mnie tylko ich ostatnio mecz. Bo forma po stronie sijslinga myślę podobnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
kirilienko ruska szmata  sprzedala  no i po 2-0  Ogarnij głowe nie no, powiedz ze od stanu *5-4 nagle Sorana zaczela grac jak Djokovic  a ile ue i df zrobila ruska  nie ważne jak zaczęła grać, szacunek do zawodniczek/zawodników być powinien, a jak go nie masz to przynajmniej go nie wyrażaj na forum. Jeszcze nie raz jedna czy druga zarobi dla Ciebie kapuste za co mam miec do niej szacunek  ze jest zawodowa tenisistka ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
dobry wieczór  jakbyście obstawiali Bautista - Sijsling ? przed postawieniem na sijslinga powstrzmuje mnie tylko ich ostatnio mecz. Bo forma po stronie sijslinga myślę podobnie. Bautista dał kilka BP Brandsowi, mecz mógł potoczyć się w drugą strone. A Sijsling dobrze trzyma serwis, Bautista złamał tylko 2 razy Brandsa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
dobry wieczór  jakbyście obstawiali Bautista - Sijsling ? przed postawieniem na sijslinga powstrzmuje mnie tylko ich ostatnio mecz. Bo forma po stronie sijslinga myślę podobnie. Bautista dał kilka BP Brandsowi, mecz mógł potoczyć się w drugą strone. A Sijsling dobrze trzyma serwis, Bautista złamał tylko 2 razy Brandsa. tylko albo az  Brandsa atutem jest serwis
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
tylko albo az  Brandsa atutem jest serwis Tylko że ja chłopa nie ogarnę do końca swojego życia. Z jego głową bywa różnie, może mieć dzień konia a później robić df.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
za co mam miec do niej szacunek  ze jest zawodowa tenisistka ??  Inaczej, a dlaczego masz ją wyzywać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
widze rumunka narobila nadzieji niepotrzebnie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
widze rumunka narobila nadzieji niepotrzebnie.... zvracam honor run z 0-30 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
za co mam miec do niej szacunek  ze jest zawodowa tenisistka ??  Inaczej, a dlaczego masz ją wyzywać? bo oddala seta  inaczej tego nie nazwe  przynajmniej ja tak to widze dlatego wyzywam  nie chodzi o to ze wtopilem kase, nie pierwszy ani ostatni raz, jakby przegrala normalnie po walce rozumiem ale nie w taki sposob 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
za co mam miec do niej szacunek  ze jest zawodowa tenisistka ??  Inaczej, a dlaczego masz ją wyzywać? bo oddala seta  inaczej tego nie nazwe  przynajmniej ja tak to widze dlatego wyzywam  nie chodzi o to ze wtopilem kase, nie pierwszy ani ostatni raz, jakby przegrala normalnie po walce rozumiem ale nie w taki sposob  mi wczoraj mecz ooddal nishikori 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Gra ktoś Federera z Wawrinką w deblu ? 1,42 kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
za co mam miec do niej szacunek  ze jest zawodowa tenisistka ??  Inaczej, a dlaczego masz ją wyzywać? bo oddala seta  inaczej tego nie nazwe  przynajmniej ja tak to widze dlatego wyzywam  nie chodzi o to ze wtopilem kase, nie pierwszy ani ostatni raz, jakby przegrala normalnie po walce rozumiem ale nie w taki sposob  mi wczoraj mecz ooddal nishikori  nazwij jak chcesz , Ivo go zjadl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 974 |
Witam pobiera ktoś dziś Klarę czy nie ma większych szans?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161 |
Witam pobiera ktoś dziś Klarę czy nie ma większych szans? Pobralem na miejscowa. A z debli Davisa na Niemcow. Kurs 2.0 a maja w plecy 0-2 wiec ambitnie powinni powalczyc na 1-2 0-3 bedzie wstyd
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
jednak oddala  po co bylo czekac godzine przed kompem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Witam pobiera ktoś dziś Klarę czy nie ma większych szans? Pobralem na miejscowa. A z debli Davisa na Niemcow. Kurs 2.0 a maja w plecy 0-2 wiec ambitnie powinni powalczyc na 1-2 0-3 bedzie wstyd wedlug mnie Argentynczycy  clay, haas i peczna forma nie blyszcza  chyba koliber bylby lepszy do debla z peczna niz dziadzia Tom
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161 |
Witam pobiera ktoś dziś Klarę czy nie ma większych szans? Pobralem na miejscowa. A z debli Davisa na Niemcow. Kurs 2.0 a maja w plecy 0-2 wiec ambitnie powinni powalczyc na 1-2 0-3 bedzie wstyd wedlug mnie Argentynczycy  clay, haas i peczna forma nie blyszcza  chyba koliber bylby lepszy do debla z peczna niz dziadzia Tom Zgadza sie tylko ten wynik po pierwszym dniu nie jest pewny za Argentyna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Ciekawe czy ruscy zepna poslady
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|