Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Politechnika_WaWa
ciekawe a strona Rennes 35 Volley pokazuje 3:2 dla Rennes

No właśnie widzę, a komenty o wygranej Ajaccio zniknęły...

Na livesporcie też wskoczyło 3-2 dla Rennes.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 541
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 541
Poczekam do oficjalnego wyniku na stronie ligi smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Eh ci bajeranci z Francji tongue laugh

No to szacun dla Rennes, zawodnicy muszą być na skraju wyczerpania po serii tak morderczych spotkań.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Politechnika_WaWa
Poczekam do oficjalnego wyniku na stronie ligi smile

No pewnie, ale to można czekać i czekać...

A co grałeś?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
ja dzis zagrałem Rome i teraz płacze w poduszke hehe w 2 secie prowadzili 24-20 zeby przegrac do 27 ;p szkoda bo zamykali kupon ;/

Dołączył: Jun 2011
Posty: 541
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 541
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Politechnika_WaWa
Poczekam do oficjalnego wyniku na stronie ligi smile

No pewnie, ale to można czekać i czekać...

A co grałeś?

i +1.5seta i win Ajaccio smile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
u Jarzyny piszą, że przegrali 2-3

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
na bet 365 Rennes 3-2...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
No tak, jakiś leszcz na fanpage'u Rennes się wyrwał z komentarzem lub TB miał taki przebieg, że przed czasem zaksięgowali zwycięstwo a tu zonk. tongue

Bo po tamtym komentarzu nie pozostał ślad.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
ja nie grałem

ale Korver +1,5 Ci siedzi, to chyba najważniejsze smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Leyton
hehe to ja po 2.20 na win zagrałem laugh

dzięki za beta piwo

coś na jutro już zapatrywałeś?

Na jutro nic nie mam, ogólnie sceptycznie podchodze do weekendów po decydujących meczach pucharowych.

Stąd tak zapewne pozostanie.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by wojbest1987
ja nie grałem

ale Korver +1,5 Ci siedzi, to chyba najważniejsze smile

No tak, ale już apetyt na jackpota się pojawił grin

Ważne, że do przodu.

Pozdro.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
na jutro z Italii moim zdaniem:

Piacenza - Latina = 1 & over
Piacka u sibie ma 3 winy z rzędu i to nie z byle kim Macerata i Monzą a te drużyny nawet na wyjazdach są groźne. Z tego co mi wiadomo, nie ma żadnych kontuzji w Coprze i zawodnicy są w pełni sił na niedzielne spotkanie. Jeżeli chodzi o wyjazdowe mecze Latiny to na 8 meczy aż 6 to porażki, widać że wyjazdowe mecze nie idą im najlepiej w tej niechlubnej klasyfikacji słabsza jest tylko Ravenna. Prym w dr gości wiedzie "nasz" K.Jarosz ale sam on meczu z Piacką nie wygra stąd moje przypuszczenie żę Piacka wygra.

Monza - Verona = 1
Gospodarze rozegrali w tym tygodniu pojedynek pucharowy, w którym za bardzo się nie spocili i pewnie wygrali 3-0. Na własnym parkiecie pod wodzą doświadczonego trenera grają jak z nut, ale czasami zdaje im się zafałszować ;p 7 zwycięstw na 9 pojedynków w domu to bardzo dobry wynik. W ostatnich 5 meczach u siebie polegli tylko z Trento. Czuję, żę Monza wygra ale może być cięzko wygrać za 3p.

Jeżeli ktoś chce mnie wyprowadzić z błędu proszę o komentarz. Powodzonka

Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
Originally Posted by rosalinho
na jutro z Italii moim zdaniem:

Piacenza - Latina = 1 & over
Piacka u sibie ma 3 winy z rzędu i to nie z byle kim Macerata i Monzą a te drużyny nawet na wyjazdach są groźne. Z tego co mi wiadomo, nie ma żadnych kontuzji w Coprze i zawodnicy są w pełni sił na niedzielne spotkanie. Jeżeli chodzi o wyjazdowe mecze Latiny to na 8 meczy aż 6 to porażki, widać że wyjazdowe mecze nie idą im najlepiej w tej niechlubnej klasyfikacji słabsza jest tylko Ravenna. Prym w dr gości wiedzie "nasz" K.Jarosz ale sam on meczu z Piacką nie wygra stąd moje przypuszczenie żę Piacka wygra.

Monza - Verona = 1
Gospodarze rozegrali w tym tygodniu pojedynek pucharowy, w którym za bardzo się nie spocili i pewnie wygrali 3-0. Na własnym parkiecie pod wodzą doświadczonego trenera grają jak z nut, ale czasami zdaje im się zafałszować ;p 7 zwycięstw na 9 pojedynków w domu to bardzo dobry wynik. W ostatnich 5 meczach u siebie polegli tylko z Trento. Czuję, żę Monza wygra ale może być cięzko wygrać za 3p.

Jeżeli ktoś chce mnie wyprowadzić z błędu proszę o komentarz. Powodzonka

tak jak Korver wyżej napisał, że nie rusza meczy w których są drużyny po meczach pucharowych to może jeszcze dołożę Novarę z kobiet i puszcze 2z3

Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
Pałac Bydgoszcz + 1,5s. boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Widzę, że inwestorzy od 2 dni nieustannie powierzają swoje środki Pałacowi oraz Stali Mielec. Nie mówię, że jest to zły trop, ba sam o tym myślałem. Jednakże odnośnie Stali, jest to ekipa mimo wszystko za słaba by powalczyć nawet z krajowym składem Atomu IMO.

Co się tyczy zaś Bydgoszczy to wstrzymam się do początku spotkania. Przeżyję już nawet spadki kursów (wczoraj swobodnie @2,40 do połapania do meczu pewnie do ok @1,85 poleci), na rzecz pewnej informacji odnośnie składów - transmisja w PS od 14.30.

Z ligi włoskiej panów tripel: Macerta + Trentino + Monza jak najbardziej wygląda w porządku. Odstraszają lekko zaniżone kursy, ale jak się nie ma co się lubi... wink

Z niemieckiej men spadki na evivo uzasadnione. Potencjał ta drużyna ma nieco wyższy, jednakże ciężko o prorokowanie czy akurat tym razem to wykorzystają, czy ponownie dadzą (prymitywnie mówiąc) - dupy.

U pan Rote Raben powinno pogonić Munster, ale kurs za niski. Od @1,7 bym się zastanawiał.

== ==

Reasumując: nie gram nic, ale jakbym już miał grać to (kursy na chwilę obecną):

Trento + Macka + Monza @1,98 4,5/10
Rote Raben @1,59 3,5/10
Bydgoszcz @2,15 4/10
evivo (+1,5 seta) @1,65 3/10

Dołączył: Apr 2009
Posty: 564
addict
addict
Dołączył: Apr 2009
Posty: 564
ja mam na dziś over 3.5 seta w meczu Piacenzy z Latina

boks

Dołączył: Dec 2010
Posty: 627
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 627
Ja na dzisiaj Piacenza i Monza boks

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Jest stream do Bydgoszczy?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
stal mielec dziś wygrywa za 3 pkt, dzięki czemu zyska przewagę własnego parkietu w barażach.
krótko i na temat, za 2h do kasy po wypłatę smile

Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1