Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
#520775 08/03/2006 14:01
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
pytanie do tych co grali w kasynie... z bonusem 5$ za zalogowanie się...



jak się loguję do kasyna to odrazu przelewane są moje pieniądze z konta na dolary.....

i mam w kasynie ileś tam $$$ plus 5$ z bonusa...

i jak zaczynam grać to skąd idzie kasa...
najpierw z konta, czy z bonusa... chodzi mi o to, że chcę grać tylko za bonus...

a na zakłady sportowe chcę mieć cały czas tą samą kwotę...

ale jeżeli zacznę grać i weźmie kasę z zakładów, a bonus nadal będzie 5$ to w przypadku przegranej stracę kasę na zakłady...

jak to wygląda?

Bonus: Unibet
#520776 08/03/2006 16:25
Dołączył: Oct 2005
Posty: 49
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 49
mam konto w GBP ale w dalszym ciagu nie moge zarejestroweac karty kredytowej?

#520777 08/03/2006 17:32
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Witam serdecznie panie Macieju i mam małe pytanie!

Czy przysługuje mi bonus 30$ za 30$ wpłaconych - chodzi o kasyno!
Skorzystałem już wcześniej z bonusu 100zł+100zł przy pierwszym depozycie do zakładów sportowych.
Z kasyna jeszcze nigdy nie korzystałem, tak więc czy pod hasłem "pierwszy depozyt" kryje się pierwszy depozyt do kasyna, czy pierwszy depozyt ogólnie??

Z góry dziękuję za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#520778 08/03/2006 18:36
Dołączył: Oct 2003
Posty: 29
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 29
mam pytanie jak oni licza hokeja czy wygrana po dogrywce jest liczona jako 1 gdy tak dalem bo jak chcialem dac z remisem to nie bylo opcji

#520779 09/03/2006 14:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27
Do kamasssss:
Najpierw kasa idzie z Twojego konta. Jeśli przegrasz swoją kasę to dopiero będziesz mógł grać za te 5$ z bonusu. Jak zrobisz wymagany obrót to bonus zostanie dopisany do Twojego konta.

Quote
Czy przysługuje mi bonus 30$ za 30$ wpłaconych - chodzi o kasyno!
Skorzystałem już wcześniej z bonusu 100zł+100zł przy pierwszym depozycie do zakładów sportowych.
Z kasyna jeszcze nigdy nie korzystałem, tak więc czy pod hasłem "pierwszy depozyt" kryje się pierwszy depozyt do kasyna, czy pierwszy depozyt ogólnie??

Korzystałem z tego samego bonusu co Ty i w kasynie też otrzymałem bonus.

#520780 09/03/2006 16:45
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Tom10 - dziękuję za informację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

I tak wpłacałem akurat do Sportingbetu z myślą o zabawie także w kasynie, a tu taka miła niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#520781 09/03/2006 17:08
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Czesc,

Po kolei jak zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

arktos- obiecuję zrobic co w mojej mocy żeby sporty zimowe cieszyły sie odpowiednim priorytetem w Sportingbet a nie tylko piłka i piłka. Niestety wszystkiego nie możemy rozwinąć od razu.
Zgłoszę Twoją uwagę do odpowiednich traderów.
Kwalifikacje do Turniejów Tenisowych to ta sama kwestia mogę tylko zgłosić uwagi płynące z rynku polskiego.
Gdyby to ode mnie zależało na pewno byłoby wszystko od razu. Tak jak wspomniałem juz wczesniej, oferta jest rozwijana stopniowo, tenis jak wszyscy wiemy jest najtrudniejszy do wystawienia, stad te opory.
Arktos, wiem że buków jest całe mnóstwo w sieci i mozna skorzystać z oferty, no ale gdzie jak nie u nas będziesz miał taką obsługę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oferta zwiększac się będzie z czasem.

kamasss - po przyznaniu bonusa, grasz za środki własne, potem za środki bonusowe.

Emrod - Tak dostaniesz, oddzielny bonus w kasynie.

Przypominam o ofercie:

Mieszkasz w Warszawie? Znasz sie na zakładach sportowych i posługujesz się jęz. angielskim w stopniu bardzo dobrym? Masz jakiekolwiek doświadczenie w tłumaczeniach?

Jeżeli tak,
zapraszamy do współpracy z naszym serwisem www.sportingbet.com [sportingbet.com]

Obowiązki:

- tłumaczenie bieżącej oferty z j. ang. na polski
- przygotowywanie i zarządzanie treścią strony głównej (dział zakładów live, wydarzenia, top zakład)

Oferujemy pracę na 1/2 etatu z możliwością rozszerzenia obowiązków i czasu pracy do pełnego etatu w przypadku zadowalajacych wyników po okresie próbnym.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: mazur@sportingbet.com

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#520782 09/03/2006 19:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Good news jest taki, że nie pobieramy juz 20 EUR za kazdy kolejny przelew w miesiacu kalendarzowym

A ile ??

#520783 09/03/2006 21:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
19,90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#520784 09/03/2006 21:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Co zrobic aby dostac te 5$ na poczatek w kasynie?

#520785 09/03/2006 22:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Moze mi ktos pomóc? Wszedlem na te kasyno,zagralem raz za 1$ i przegralem.Wyszedlem z kasyna.Wchodze na stronke sportingbet aby cos na jutro wytypowac,patrze a na koncie zamiast 270zł mam 0.02zł ! HELP

#520786 10/03/2006 06:23
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
Quote
Panel partnerski - dzisiaj mam miec jakieś info na ten temat.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

I jak tam Panie Macieju? Ruszy czy nie ruszy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#520787 10/03/2006 13:42
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
Ile razy trzeba obrócic bonusem z pierwszej wpłaty? Gdzies czytalem ze trzeba zrobic obrot 3 razy suma wplaty i bonus, a gdzie indziej ze tylko 3 razy bonus? dzieki za odp

#520788 10/03/2006 14:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Witam
Pytanie do osob co korzystaly z niedawnej promocji Ekstraklasa, gdzie Sportingbet zwracal do 200zl w przypadku przegranej. Czy ktos pamieta czy te 200zl dopisane do konta trzeba jeszcze obracac i jesli tak to ile razy? Bo mi calkowicie z glowy wylecialo:) Dziekuje za pomoc.

#520789 10/03/2006 14:22
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
Quote
Moze mi ktos pomóc? Wszedlem na te kasyno,zagralem raz za 1$ i przegralem.Wyszedlem z kasyna.Wchodze na stronke sportingbet aby cos na jutro wytypowac,patrze a na koncie zamiast 270zł mam 0.02zł ! HELP


Może zamieniłeś te 270zł na żetony do kasyna? jeśli tak to wejdź spowrotem w kasyno i sprzedaj żetony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#520790 10/03/2006 14:37
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Quote
Ile razy trzeba obrócic bonusem z pierwszej wpłaty? Gdzies czytalem ze trzeba zrobic obrot 3 razy suma wplaty i bonus, a gdzie indziej ze tylko 3 razy bonus? dzieki za odp
Musisz 'obrócić&#8217; całą sumą bonusa trzykrotnie w zakładach sportowych. Oznacza to, że bonus musi być wniesiony do zakładów trzykrotnie
W celu wykonania wymaganego obrotu bonusem klient może wnieść dowolna liczbę zakładów, przy dowolnych stawkach i kursach w dowolnym okresie czasu.

#520791 10/03/2006 18:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
ojj dlugo idzie kasa, w niedziele zlecenie i do dzis nie ma

#520792 10/03/2006 18:18
Dołączył: Oct 2004
Posty: 78
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 78
do mnie kasa szla 10 dni,trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.Moze to tez dlatego ze mam konto w lukas banku,nie wiem.

#520793 10/03/2006 19:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
witam

jestem jednym z lauretow konkursu sponsorowanego przez sportingbet, wygralem w nim pewna sume, czy moge od razu wyplacic te pieniadze (chyba nie jest potrzebny zaden obrot?), rozumiem ze pierwszy przelew na dowolne konto w banku nie kosztuje mnie nic,

chcialbym wyplacic cala sume

pzdr

#520794 11/03/2006 01:06
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
prawdopodobnie musisz obrócic 3 razy jeśli kaska jest z jakiegos konkursu

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, burbon, betowiec, Lukasz111), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1