Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 45 z 66 1 2 43 44 45 46 47 65 66
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
Drogba to jednak pizzzzzzzzzzzzza jest.. tak samo było z Egiptem

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Spokojnie Real zaraz zalutuje,

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by Majtikroko
nie ma tongue
hura under 2,5 boks

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Biczu
laugh
laugh
laugh
i wisła i legia będą miały okazje pyknąć tych europejskich średniaków jakimi sa standart i sporting
gdyby odwrotnie losowanie wypadlo i Legia trafila na Standart pocisnal bym grubo awans L, Wisla teraz jest w sporym dolku, jak na moje to beda mieli problem z wejsciem do pucharow na nastepny sezon.
Trzeba tez prezciez pamietac w jakich warunkach wychowuja sie mlodzi chlopacy, jestesmy milard lat za murzynami. W duzych polskich miastach wlasciwie nie ma gdzie grac, nie ma osrodkow, wszyscy tylko licza pieniadze majac wypierdolone na szlifowanie mlodziakow.
Duzo krytyki spadlo na Probierza, kiedy powiedzial w wywiadzie, ze jadac do Pawlodaru na LE, zatrzymal sie na Bialorusi i zobaczyl ich osrodki treningowe i narzekal, ze w Bialymstoku ma praktycznie jedno boisko i np. ciezko przeprowadzic jednoczesnie trening pilkarzy z pola i bramkarzy. Tylko mial 200% racji, jak mozna zrobic cos, nie majac podstaw? Juz raz zrobil cos z gowna w Jadze, upadlo w rok.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Ja tam Porto kontruje, grają ... wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by pawel Wafel
Spokojnie Real zaraz zalutuje,

ja juz pamietam twoje 4 overy w Holandii laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by Sphinx
Czułem że spudłuje. Normalka jak to w waznych imprezach i ważnych piłkarzy
no i do tego ten uraz wczesniej, nie powinien wykonywac smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Real under 4,5 boks

Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Biczu
laugh
laugh
laugh
i wisła i legia będą miały okazje pyknąć tych europejskich średniaków jakimi sa standart i sporting
gdyby odwrotnie losowanie wypadlo i Legia trafila na Standart pocisnal bym grubo awans L, Wisla teraz jest w sporym dolku, jak na moje to beda mieli problem z wejsciem do pucharow na nastepny sezon.
Trzeba tez prezciez pamietac w jakich warunkach wychowuja sie mlodzi chlopacy, jestesmy milard lat za murzynami. W duzych polskich miastach wlasciwie nie ma gdzie grac, nie ma osrodkow, wszyscy tylko licza pieniadze majac wypierdolone na szlifowanie mlodziakow.
Duzo krytyki spadlo na Probierza, kiedy powiedzial w wywiadzie, ze jadac do Pawlodaru na LE, zatrzymal sie na Bialorusi i zobaczyl ich osrodki treningowe i narzekal, ze w Bialymstoku ma praktycznie jedno boisko i np. ciezko przeprowadzic jednoczesnie trening pilkarzy z pola i bramkarzy. Tylko mial 200% racji, jak mozna zrobic cos, nie majac podstaw? Juz raz zrobil cos z gowna w Jadze, upadlo w rok.

Panie kochany :),

L pozbyla sie Borysa (duzo kartek ale swoje w srodku robil) i zara poleci Rybus (Terek Grozny) i nie ma za bardzo kim zastapic. Legia dostaje u siebie jakies 0-2 ze Sportingiem i dziekuje dobranoc

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Benzyna to chyba w kiblu przed meczem nie był ...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by pawel Wafel
Spokojnie Real zaraz zalutuje,

ja juz pamietam twoje 4 overy w Holandii laugh

Hahaha

Za to dziś w 2 niemieckiej że w 3 meczach obie strzelą piękne izi smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
WKS może zaprezentować bardzo ciekawe zjawisko - we wszystkich meczach turnieju mogą zachować czyste konto, a mimo to nie sięgnąć po puchar grin

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
pacyfista długo się czeka na zwrot z Niemiec podatku ?

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Porto 0-0 HT blush mad

mój over pewnie papa

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
no mógł Yaya strzelać.. ma jaja przynajmniej. Drogba karne wykonuje jak niegdyś Żurawski

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
"Atak w stylu karateki" laugh

Dołączył: Jul 2011
Posty: 808
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 808
Originally Posted by Tibastus
Piłka nożna, Hiszpania La Liga
Real Madryt - Levante
Czas gola (21. minuta - 30. minuta) : Tak II Etap !!!

jedziesz III etap

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340
Likes: 3
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Biczu
laugh
laugh
laugh
i wisła i legia będą miały okazje pyknąć tych europejskich średniaków jakimi sa standart i sporting
gdyby odwrotnie losowanie wypadlo i Legia trafila na Standart pocisnal bym grubo awans L, Wisla teraz jest w sporym dolku, jak na moje to beda mieli problem z wejsciem do pucharow na nastepny sezon.
Trzeba tez prezciez pamietac w jakich warunkach wychowuja sie mlodzi chlopacy, jestesmy milard lat za murzynami. W duzych polskich miastach wlasciwie nie ma gdzie grac, nie ma osrodkow, wszyscy tylko licza pieniadze majac wypierdolone na szlifowanie mlodziakow.
Duzo krytyki spadlo na Probierza, kiedy powiedzial w wywiadzie, ze jadac do Pawlodaru na LE, zatrzymal sie na Bialorusi i zobaczyl ich osrodki treningowe i narzekal, ze w Bialymstoku ma praktycznie jedno boisko i np. ciezko przeprowadzic jednoczesnie trening pilkarzy z pola i bramkarzy. Tylko mial 200% racji, jak mozna zrobic cos, nie majac podstaw? Juz raz zrobil cos z gowna w Jadze, upadlo w rok.

Ja osobiscie gram grubiej dwie wtopy naszych drużyn w LE bo moim zdaniem przeciwnicy przewyższa naszych kopaczy przynajmniej o klase

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
Originally Posted by Danielsan
WKS może zaprezentować bardzo ciekawe zjawisko - we wszystkich meczach turnieju mogą zachować czyste konto, a mimo to nie sięgnąć po puchar grin
hahahaha laugh laugh
nazwiemy to paradoksem WKS

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by pawel Wafel
pacyfista długo się czeka na zwrot z Niemiec podatku ?

pracowales w jakiejs firmie?

bo ja mialem firme i cieszylem sie jak nic nie placilem

a zeby dostac od nich to nawet nie snilem

Strona 45 z 66 1 2 43 44 45 46 47 65 66

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Green Arrow, Lukasz111, alfa, rafal08, 11kera11, forty, bukma, rymoholik, Akhu), 815 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1