|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365 |
Drogba to jednak pizzzzzzzzzzzzza jest.. tak samo było z Egiptem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Spokojnie Real zaraz zalutuje,
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
gdyby odwrotnie losowanie wypadlo i Legia trafila na Standart pocisnal bym grubo awans L, Wisla teraz jest w sporym dolku, jak na moje to beda mieli problem z wejsciem do pucharow na nastepny sezon. Trzeba tez prezciez pamietac w jakich warunkach wychowuja sie mlodzi chlopacy, jestesmy milard lat za murzynami. W duzych polskich miastach wlasciwie nie ma gdzie grac, nie ma osrodkow, wszyscy tylko licza pieniadze majac wypierdolone na szlifowanie mlodziakow. Duzo krytyki spadlo na Probierza, kiedy powiedzial w wywiadzie, ze jadac do Pawlodaru na LE, zatrzymal sie na Bialorusi i zobaczyl ich osrodki treningowe i narzekal, ze w Bialymstoku ma praktycznie jedno boisko i np. ciezko przeprowadzic jednoczesnie trening pilkarzy z pola i bramkarzy. Tylko mial 200% racji, jak mozna zrobic cos, nie majac podstaw? Juz raz zrobil cos z gowna w Jadze, upadlo w rok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Ja tam Porto kontruje, grają ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Spokojnie Real zaraz zalutuje, ja juz pamietam twoje 4 overy w Holandii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Czułem że spudłuje. Normalka jak to w waznych imprezach i ważnych piłkarzy no i do tego ten uraz wczesniej, nie powinien wykonywac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Real under 4,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
gdyby odwrotnie losowanie wypadlo i Legia trafila na Standart pocisnal bym grubo awans L, Wisla teraz jest w sporym dolku, jak na moje to beda mieli problem z wejsciem do pucharow na nastepny sezon. Trzeba tez prezciez pamietac w jakich warunkach wychowuja sie mlodzi chlopacy, jestesmy milard lat za murzynami. W duzych polskich miastach wlasciwie nie ma gdzie grac, nie ma osrodkow, wszyscy tylko licza pieniadze majac wypierdolone na szlifowanie mlodziakow. Duzo krytyki spadlo na Probierza, kiedy powiedzial w wywiadzie, ze jadac do Pawlodaru na LE, zatrzymal sie na Bialorusi i zobaczyl ich osrodki treningowe i narzekal, ze w Bialymstoku ma praktycznie jedno boisko i np. ciezko przeprowadzic jednoczesnie trening pilkarzy z pola i bramkarzy. Tylko mial 200% racji, jak mozna zrobic cos, nie majac podstaw? Juz raz zrobil cos z gowna w Jadze, upadlo w rok. Panie kochany :), L pozbyla sie Borysa (duzo kartek ale swoje w srodku robil) i zara poleci Rybus (Terek Grozny) i nie ma za bardzo kim zastapic. Legia dostaje u siebie jakies 0-2 ze Sportingiem i dziekuje dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Benzyna to chyba w kiblu przed meczem nie był ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Spokojnie Real zaraz zalutuje, ja juz pamietam twoje 4 overy w Holandii  Hahaha Za to dziś w 2 niemieckiej że w 3 meczach obie strzelą piękne izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
WKS może zaprezentować bardzo ciekawe zjawisko - we wszystkich meczach turnieju mogą zachować czyste konto, a mimo to nie sięgnąć po puchar 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
pacyfista długo się czeka na zwrot z Niemiec podatku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Porto 0-0 HT  mój over pewnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365 |
no mógł Yaya strzelać.. ma jaja przynajmniej. Drogba karne wykonuje jak niegdyś Żurawski
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
"Atak w stylu karateki" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 808 |
Piłka nożna, Hiszpania La Liga Real Madryt - Levante Czas gola (21. minuta - 30. minuta) : Tak II Etap !!! jedziesz III etap
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340 Likes: 3 |
gdyby odwrotnie losowanie wypadlo i Legia trafila na Standart pocisnal bym grubo awans L, Wisla teraz jest w sporym dolku, jak na moje to beda mieli problem z wejsciem do pucharow na nastepny sezon. Trzeba tez prezciez pamietac w jakich warunkach wychowuja sie mlodzi chlopacy, jestesmy milard lat za murzynami. W duzych polskich miastach wlasciwie nie ma gdzie grac, nie ma osrodkow, wszyscy tylko licza pieniadze majac wypierdolone na szlifowanie mlodziakow. Duzo krytyki spadlo na Probierza, kiedy powiedzial w wywiadzie, ze jadac do Pawlodaru na LE, zatrzymal sie na Bialorusi i zobaczyl ich osrodki treningowe i narzekal, ze w Bialymstoku ma praktycznie jedno boisko i np. ciezko przeprowadzic jednoczesnie trening pilkarzy z pola i bramkarzy. Tylko mial 200% racji, jak mozna zrobic cos, nie majac podstaw? Juz raz zrobil cos z gowna w Jadze, upadlo w rok. Ja osobiscie gram grubiej dwie wtopy naszych drużyn w LE bo moim zdaniem przeciwnicy przewyższa naszych kopaczy przynajmniej o klase
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365 |
WKS może zaprezentować bardzo ciekawe zjawisko - we wszystkich meczach turnieju mogą zachować czyste konto, a mimo to nie sięgnąć po puchar  hahahaha  nazwiemy to paradoksem WKS
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
pacyfista długo się czeka na zwrot z Niemiec podatku ? pracowales w jakiejs firmie? bo ja mialem firme i cieszylem sie jak nic nie placilem a zeby dostac od nich to nawet nie snilem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|