|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Jankovic 11 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553 |
caro wczoraj ostro potrenowala z Rura, ciekawe jak dzis pojdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
I tak chwała Kubotowi za Walkę długo wytrzymał  Myślę ze to kwestia zdrowia Jarko i nic więcej. od dwóch dni słyszę, że Jarkoo ma problemy z nadgarstkiem, a on od dwóch dni w trzech długich trzysetówkach jest górą. Tak samo było z biegunką Kolby  Tak samo było z Dolgo który przegrał, tak samo jest z Jankovic (która przegrywa), tak samo było z Malisse (przegrał) i Monfilsem na AO. I teraz zastanów się czy warto grać ludzi z urazami po tak śmiesznych kursach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Paczner koncz seta!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Zvorka wracaj z Dalekiej podróży 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
1,55 z Sijslingiem 1,50 z Kubotem
to są według Ciebie niskie kursy Domel ??
bez jaj, dla mnie bardzo dobre, szczególnie na spotkanie z challengerowym Sijslingiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
najwieksze spadki na pervak z razzano
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
1,55 z Sijslingiem 1,50 z Kubotem
to są według Ciebie niskie kursy Domel ??
bez jaj, dla mnie bardzo dobre, szczególnie na spotkanie z challengerowym Sijslingiem. sam widziałeś że mecz wczorajszy i dzisiejszy Jarkko mógłbyć w drugą stronę, zabrakło 1 piłki więcej u holendra i polaka przy serwie Jarkko i byś wtopił. Skoro dla Ciebie były to pewnie wygrane mecze to powodzenia dalej. Nie wyciągnałeś wniosków, ciekawe ile razy w takiej sytuacji wtopiłes. Ja takie mecze omijam, a jeżeli już gram to z pewnością dogi po dobrych kursach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
kuza jeszcze jedno łamanko w tym secie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
1,55 z Sijslingiem 1,50 z Kubotem
to są według Ciebie niskie kursy Domel ??
bez jaj, dla mnie bardzo dobre, szczególnie na spotkanie z challengerowym Sijslingiem. sam widziałeś że mecz wczorajszy i dzisiejszy Jarkko mógłbyć w drugą stronę, zabrakło 1 piłki więcej u holendra i polaka przy serwie Jarkko i byś wtopił. Skoro dla Ciebie były to pewnie wygrane mecze to powodzenia dalej. Nie wyciągnałeś wniosków, ciekawe ile razy w takiej sytuacji wtopiłes. Ja takie mecze omijam, a jeżeli już gram to z pewnością dogi po dobrych kursach. pokaż mi gdzie napisałem, że twierdze iż to były peffki, pewne wygrane itd. Stwierdzam tylko, że kursy było bardzo dobre. Wczoraj czytałem trzy newsy o chorobach Kolby, Nieminena i Miszy. Każdy z nich wygrał, a Misza odprawił gościa w pierwszym secie w kilkanaście minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
I tak chwała Kubotowi za Walkę długo wytrzymał  Myślę ze to kwestia zdrowia Jarko i nic więcej. od dwóch dni słyszę, że Jarkoo ma problemy z nadgarstkiem, a on od dwóch dni w trzech długich trzysetówkach jest górą. Sijsling po męczącym tygodniu miał problemy kondycyjne i brał medicala a jaki jest Kubot każdy dobrze wie  Jarkko gra przeciętnie jak na jego potencjał, zagrał mało agresywnie z tego co widziałem z Sijslingiem w kolejnej rundzie może miec ciężko.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Flavia brak 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
brejk Flavia brak 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
1,55 z Sijslingiem 1,50 z Kubotem
to są według Ciebie niskie kursy Domel ??
bez jaj, dla mnie bardzo dobre, szczególnie na spotkanie z challengerowym Sijslingiem. sam widziałeś że mecz wczorajszy i dzisiejszy Jarkko mógłbyć w drugą stronę, zabrakło 1 piłki więcej u holendra i polaka przy serwie Jarkko i byś wtopił. Skoro dla Ciebie były to pewnie wygrane mecze to powodzenia dalej. Nie wyciągnałeś wniosków, ciekawe ile razy w takiej sytuacji wtopiłes. Ja takie mecze omijam, a jeżeli już gram to z pewnością dogi po dobrych kursach. pokaż mi gdzie napisałem, że twierdze iż to były peffki, pewne wygrane itd. Stwierdzam tylko, że kursy było bardzo dobre. Wczoraj czytałem trzy newsy o chorobach Kolby, Nieminena i Miszy. Każdy z nich wygrał, a Misza odprawił gościa w pierwszym secie w kilkanaście minut. więc ja pokazałem Ci Dolgo (@1,45), Jankovic (@1,20), dla mnie każda potwierdzona kontuzja/uraz jest równoznaczna z NO BET lub atakowaniem doga (w zależności jaki to dog). Spoko wygrałeś gratuluje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Panowie jak mogę w jasnym bet365 dodać zdarzenia do ulubionych na live lub zmienić na ciemną wersję?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
niculescu eh taki kurs piekny byl, ;-/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
niculescu eh taki kurs piekny byl, ;-/ przeciwko Verze gram od początku sezonu, forma dramat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Flavia brak  Flavia NIBY z urazem ale nie wiem czy gdzieś można potwierdzić te info
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
CAro tyle bp poszlo sie jebac 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|