Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 71 1 2 14 15 16 17 18 70 71
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Jankovic 11 grin boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553
caro wczoraj ostro potrenowala z Rura, ciekawe jak dzis pojdzie

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by aktorek
Originally Posted by Geremi
Originally Posted by crova
Originally Posted by aktorek
I tak chwała Kubotowi za Walkę długo wytrzymał cop


Myślę ze to kwestia zdrowia Jarko i nic więcej.
od dwóch dni słyszę, że Jarkoo ma problemy z nadgarstkiem, a on od dwóch dni w trzech długich trzysetówkach jest górą.

Tak samo było z biegunką Kolby grin

Tak samo było z Dolgo który przegrał, tak samo jest z Jankovic (która przegrywa), tak samo było z Malisse (przegrał) i Monfilsem na AO. I teraz zastanów się czy warto grać ludzi z urazami po tak śmiesznych kursach?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Paczner koncz seta!!! boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Zvorka wracaj z Dalekiej podróży boks

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
1,55 z Sijslingiem
1,50 z Kubotem

to są według Ciebie niskie kursy Domel ??

bez jaj, dla mnie bardzo dobre, szczególnie na spotkanie z challengerowym Sijslingiem.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
najwieksze spadki na pervak z razzano

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Geremi
1,55 z Sijslingiem
1,50 z Kubotem

to są według Ciebie niskie kursy Domel ??

bez jaj, dla mnie bardzo dobre, szczególnie na spotkanie z challengerowym Sijslingiem.

sam widziałeś że mecz wczorajszy i dzisiejszy Jarkko mógłbyć w drugą stronę, zabrakło 1 piłki więcej u holendra i polaka przy serwie Jarkko i byś wtopił. Skoro dla Ciebie były to pewnie wygrane mecze to powodzenia dalej. Nie wyciągnałeś wniosków, ciekawe ile razy w takiej sytuacji wtopiłes. Ja takie mecze omijam, a jeżeli już gram to z pewnością dogi po dobrych kursach.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
kuza jeszcze jedno łamanko w tym secie

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Geremi
1,55 z Sijslingiem
1,50 z Kubotem

to są według Ciebie niskie kursy Domel ??

bez jaj, dla mnie bardzo dobre, szczególnie na spotkanie z challengerowym Sijslingiem.

sam widziałeś że mecz wczorajszy i dzisiejszy Jarkko mógłbyć w drugą stronę, zabrakło 1 piłki więcej u holendra i polaka przy serwie Jarkko i byś wtopił. Skoro dla Ciebie były to pewnie wygrane mecze to powodzenia dalej. Nie wyciągnałeś wniosków, ciekawe ile razy w takiej sytuacji wtopiłes. Ja takie mecze omijam, a jeżeli już gram to z pewnością dogi po dobrych kursach.

pokaż mi gdzie napisałem, że twierdze iż to były peffki, pewne wygrane itd. Stwierdzam tylko, że kursy było bardzo dobre.

Wczoraj czytałem trzy newsy o chorobach Kolby, Nieminena i Miszy. Każdy z nich wygrał, a Misza odprawił gościa w pierwszym secie w kilkanaście minut.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by Geremi
Originally Posted by crova
Originally Posted by aktorek
I tak chwała Kubotowi za Walkę długo wytrzymał cop


Myślę ze to kwestia zdrowia Jarko i nic więcej.
od dwóch dni słyszę, że Jarkoo ma problemy z nadgarstkiem, a on od dwóch dni w trzech długich trzysetówkach jest górą.

Sijsling po męczącym tygodniu miał problemy kondycyjne i brał medicala a jaki jest Kubot każdy dobrze wie wink Jarkko gra przeciętnie jak na jego potencjał, zagrał mało agresywnie z tego co widziałem z Sijslingiem w kolejnej rundzie może miec ciężko.

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Flavia brak boks

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
brejk
Originally Posted by crova
Flavia brak boks

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Geremi
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Geremi
1,55 z Sijslingiem
1,50 z Kubotem

to są według Ciebie niskie kursy Domel ??

bez jaj, dla mnie bardzo dobre, szczególnie na spotkanie z challengerowym Sijslingiem.

sam widziałeś że mecz wczorajszy i dzisiejszy Jarkko mógłbyć w drugą stronę, zabrakło 1 piłki więcej u holendra i polaka przy serwie Jarkko i byś wtopił. Skoro dla Ciebie były to pewnie wygrane mecze to powodzenia dalej. Nie wyciągnałeś wniosków, ciekawe ile razy w takiej sytuacji wtopiłes. Ja takie mecze omijam, a jeżeli już gram to z pewnością dogi po dobrych kursach.

pokaż mi gdzie napisałem, że twierdze iż to były peffki, pewne wygrane itd. Stwierdzam tylko, że kursy było bardzo dobre.

Wczoraj czytałem trzy newsy o chorobach Kolby, Nieminena i Miszy. Każdy z nich wygrał, a Misza odprawił gościa w pierwszym secie w kilkanaście minut.

więc ja pokazałem Ci Dolgo (@1,45), Jankovic (@1,20), dla mnie każda potwierdzona kontuzja/uraz jest równoznaczna z NO BET lub atakowaniem doga (w zależności jaki to dog). Spoko wygrałeś gratuluje

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Panowie jak mogę w jasnym bet365 dodać zdarzenia do ulubionych na live lub zmienić na ciemną wersję?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
niculescu eh taki kurs piekny byl, ;-/

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by ice18
niculescu eh taki kurs piekny byl, ;-/

przeciwko Verze gram od początku sezonu, forma dramat

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
safarova niezle

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by crova
Flavia brak boks

Flavia NIBY z urazem ale nie wiem czy gdzieś można potwierdzić te info

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
CAro tyle bp poszlo sie jebac blush

Strona 16 z 71 1 2 14 15 16 17 18 70 71

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1