Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Sivas 2 90+1 uff

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by M@rcin
Originally Posted by Hakan
Originally Posted by M@rcin
Wybiera sie ktoś na Polska- Portugalia?

Orientacykny skład gości jest juz znany? tzn czy Kryśka i Nani przyjadą? wink

a mecz się w ogóle odbędzie?
Odbedzie wink biletów juz mało zostało, jesli pełny skład gości przyjedzie to moze warto sie wybrac...

jebana obłuda

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Korona Kielce: Zbigniew Małkowski - Piotr Malarczyk, Hernâni, Pavol Staòo, Paweł Golański - Jacek Kiełb, Aleksandar Vuković, Vlastimir Jovanović, Grzegorz Lech, Paweł Sobolewski - Maciej Korzym.

Jagiellonia Białystok: Grzegorz Sandomierski - Thiago Cionek, Luka Gusić, Paweł Nowotka - Tomasz Kupisz, Łukasz Tymiński, Marcin Burkhardt, Nika Dżalamidze, Maciej Makuszewski - Tomasz Frankowski, Grzegorz Rasiak.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Jaga 2.15 draw no bet mysle ze typ warty gry w sparingach strzelali duzo goli Hajto ladnie wpoił im ofensywna gre i co najwazniejsze pressing na calym boisku po stracie pilki mysle ze bedzie dobrze do boju BKS !!!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Osłabienia w obronie Korony brak trzech obrońców: Kamil Kuzera, Tadas Kijanskas i Tomasz Lisowski. Ja wziąłem over 1,5 chociaż Jaga DNB też nie zły pomysł

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Mike Avdi
Zbigniew Boniek apeluje do władz Widzewa i ŁKS-u, aby połączyć kluby.
Dobry żart na początek dnia laugh

w Kielcach ov 2,5 raczej bez problemowy, Jaga DNB, X2 także wyglądają dobrze hmm

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
witam piwo

wynik/suma goli bursa/over 2.5 @3.2
guimares-benfica BTS @1.98
zaragoza-betis o2.5 @2.3
brentford-carlisleo2.5 @1.96

jaga moze na live

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Mike Avdi
[Linked Image]

Zbigniew Boniek apeluje do władz Widzewa i ŁKS-u, aby połączyć kluby.

[Linked Image]

kopara kopara
moze dziś we Włoszech mają jakiś Prima Aprimis, a może jaja sobie z dziennikarza robił? a może mózg mu zmarzł bo tam sroga zima jak nigdy hmm

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by milano
Korona Kielce: Zbigniew Małkowski - Piotr Malarczyk, Hernâni, Pavol Staòo, Paweł Golański - Jacek Kiełb, Aleksandar Vuković, Vlastimir Jovanović, Grzegorz Lech, Paweł Sobolewski - Maciej Korzym.

Jagiellonia Białystok: Grzegorz Sandomierski - Thiago Cionek, Luka Gusić, Paweł Nowotka - Tomasz Kupisz, Łukasz Tymiński, Marcin Burkhardt, Nika Dżalamidze, Maciej Makuszewski - Tomasz Frankowski, Grzegorz Rasiak.
to były przewidywane składy, a oficjalne:

Korona: Małkowski - Malarczyk, Stano, Hernani, Golański - Korzym, Vuković, Jovanović, Sobolewski, Kiełb - Jamróz

Jagiellonia: Sandomierski - Cionek, Gusić, Nowotka - Kupisz, Burkhardt, Tymiński, Dzalamidze, Makuszewski - Frankowski, Rasiak

Skrzydłami Jaga powinna wjeżdżać w pole karne Korony jak w masło (szczególnie stroną Malarczyka), dośrodkowania na Grzesia, stałe fragmenty na Gusicia i powinno wpadać.
Najsłabszym ogniwem chyba jest Franek, gra wyjazdowa tragiczna od przyjścia do Jagi. Może się to zmieni jak nie będzie jedynym zawdonikiem na którym musi skupiać się defensywa rywala. Jednak chyba to coś z psychiką, brak zdecydowania poza Białymstokiem.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by milano
Korona Kielce: Zbigniew Małkowski - Piotr Malarczyk, Hernâni, Pavol Staòo, Paweł Golański - Jacek Kiełb, Aleksandar Vuković, Vlastimir Jovanović, Grzegorz Lech, Paweł Sobolewski - Maciej Korzym.

Jagiellonia Białystok: Grzegorz Sandomierski - Thiago Cionek, Luka Gusić, Paweł Nowotka - Tomasz Kupisz, Łukasz Tymiński, Marcin Burkhardt, Nika Dżalamidze, Maciej Makuszewski - Tomasz Frankowski, Grzegorz Rasiak.
to były przewidywane składy, a oficjalne:

Korona: Małkowski - Malarczyk, Stano, Hernani, Golański - Korzym, Vuković, Jovanović, Sobolewski, Kiełb - Jamróz

Jagiellonia: Sandomierski - Cionek, Gusić, Nowotka - Kupisz, Burkhardt, Tymiński, Dzalamidze, Makuszewski - Frankowski, Rasiak

Skrzydłami Jaga powinna wjeżdżać w pole karne Korony jak w masło (szczególnie stroną Malarczyka), dośrodkowania na Grzesia, stałe fragmenty na Gusicia i powinno wpadać.
Najsłabszym ogniwem chyba jest Franek, gra wyjazdowa tragiczna od przyjścia do Jagi. Może się to zmieni jak nie będzie jedynym zawdonikiem na którym musi skupiać się defensywa rywala. Jednak chyba to coś z psychiką, brak zdecydowania poza Białymstokiem.
oby nie wjeżdżali w strone nowotki bo dla mnie on jakis niepewny

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
oczywiscie mam na myśli korone

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
no wiadomo, że może być niepewny, przychodzi jakiś typ z IV norweskiej, o którym w sumie nic nie wiadomo. No, ale raczej nie brałby Hajto jakiegoś totalnego ogórka, w końcu przepracował cały okres przygotowawczy, obserwował go, nie wierze, żeby aż tak sobie nie radził.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Originally Posted by Tazen
no wiadomo, że może być niepewny, przychodzi jakiś typ z IV norweskiej, o którym w sumie nic nie wiadomo. No, ale raczej nie brałby Hajto jakiegoś totalnego ogórka, w końcu przepracował cały okres przygotowawczy, obserwował go, nie wierze, żeby aż tak sobie nie radził.

po meczu bedziemy madrzejsci mam od rana czute ze powiaza korone smile

Dołączył: Jul 2011
Posty: 783
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 783
Originally Posted by Tazen
no wiadomo, że może być niepewny, przychodzi jakiś typ z IV norweskiej, o którym w sumie nic nie wiadomo. No, ale raczej nie brałby Hajto jakiegoś totalnego ogórka, w końcu przepracował cały okres przygotowawczy, obserwował go, nie wierze, żeby aż tak sobie nie radził.

Nowotka gra u Dariusza Dzwigały w Starcie Otwock i był tam najlepszym obrońcom, myślę że właśnie stąd się wziął w Jagiellonii.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
co oni pierdolą w tym C+, o małej frekwencji na Koronie. Udają głupiego (nawet piłkarz KORONY, który nie wierzę, że nie jest zorientowany co się dzieje) i jakieś tłumaczenia, że siatkówka jest w Kielcach, że ludzie wolą w ciepłej hali być.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Tomasz Hajto jak wywija na fortepianie shocked

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Originally Posted by Tazen
co oni pierdolą w tym C+, o małej frekwencji na Koronie. Udają głupiego (nawet piłkarz KORONY, który nie wierzę, że nie jest zorientowany co się dzieje) i jakieś tłumaczenia, że siatkówka jest w Kielcach, że ludzie wolą w ciepłej hali być.
te frajery musza tak gadac zeby nie bylo szumu taki prikaz rudego

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
co hajto gadal w wywiadzie bo przeoczylem?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
RYSIU NIEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!! frown

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by milano
co hajto gadal w wywiadzie bo przeoczylem?
typowy bełkot dla takich wywiadów, że będą grać agresywnie, do tego pytanie kiedy pomyslal o trenerce, to cos tam gadal, ze dlugo gral i ze tak jakos wyszlo

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, latajaca_holenderka), 2,416 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,189
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1