|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Wybiera sie ktoś na Polska- Portugalia? Orientacykny skład gości jest juz znany? tzn czy Kryśka i Nani przyjadą?  a mecz się w ogóle odbędzie? Odbedzie  biletów juz mało zostało, jesli pełny skład gości przyjedzie to moze warto sie wybrac... jebana obłuda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
Korona Kielce: Zbigniew Małkowski - Piotr Malarczyk, Hernâni, Pavol Staòo, Paweł Golański - Jacek Kiełb, Aleksandar Vuković, Vlastimir Jovanović, Grzegorz Lech, Paweł Sobolewski - Maciej Korzym.
Jagiellonia Białystok: Grzegorz Sandomierski - Thiago Cionek, Luka Gusić, Paweł Nowotka - Tomasz Kupisz, Łukasz Tymiński, Marcin Burkhardt, Nika Dżalamidze, Maciej Makuszewski - Tomasz Frankowski, Grzegorz Rasiak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
Jaga 2.15 draw no bet mysle ze typ warty gry w sparingach strzelali duzo goli Hajto ladnie wpoił im ofensywna gre i co najwazniejsze pressing na calym boisku po stracie pilki mysle ze bedzie dobrze do boju BKS !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Osłabienia w obronie Korony brak trzech obrońców: Kamil Kuzera, Tadas Kijanskas i Tomasz Lisowski. Ja wziąłem over 1,5 chociaż Jaga DNB też nie zły pomysł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Zbigniew Boniek apeluje do władz Widzewa i ŁKS-u, aby połączyć kluby. Dobry żart na początek dnia  w Kielcach ov 2,5 raczej bez problemowy, Jaga DNB, X2 także wyglądają dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
witam  wynik/suma goli bursa/over 2.5 @3.2 guimares-benfica BTS @1.98 zaragoza-betis o2.5 @2.3 brentford-carlisleo2.5 @1.96 jaga moze na live
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Korona Kielce: Zbigniew Małkowski - Piotr Malarczyk, Hernâni, Pavol Staòo, Paweł Golański - Jacek Kiełb, Aleksandar Vuković, Vlastimir Jovanović, Grzegorz Lech, Paweł Sobolewski - Maciej Korzym.
Jagiellonia Białystok: Grzegorz Sandomierski - Thiago Cionek, Luka Gusić, Paweł Nowotka - Tomasz Kupisz, Łukasz Tymiński, Marcin Burkhardt, Nika Dżalamidze, Maciej Makuszewski - Tomasz Frankowski, Grzegorz Rasiak. to były przewidywane składy, a oficjalne: Korona: Małkowski - Malarczyk, Stano, Hernani, Golański - Korzym, Vuković, Jovanović, Sobolewski, Kiełb - Jamróz Jagiellonia: Sandomierski - Cionek, Gusić, Nowotka - Kupisz, Burkhardt, Tymiński, Dzalamidze, Makuszewski - Frankowski, Rasiak Skrzydłami Jaga powinna wjeżdżać w pole karne Korony jak w masło (szczególnie stroną Malarczyka), dośrodkowania na Grzesia, stałe fragmenty na Gusicia i powinno wpadać. Najsłabszym ogniwem chyba jest Franek, gra wyjazdowa tragiczna od przyjścia do Jagi. Może się to zmieni jak nie będzie jedynym zawdonikiem na którym musi skupiać się defensywa rywala. Jednak chyba to coś z psychiką, brak zdecydowania poza Białymstokiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
Korona Kielce: Zbigniew Małkowski - Piotr Malarczyk, Hernâni, Pavol Staòo, Paweł Golański - Jacek Kiełb, Aleksandar Vuković, Vlastimir Jovanović, Grzegorz Lech, Paweł Sobolewski - Maciej Korzym.
Jagiellonia Białystok: Grzegorz Sandomierski - Thiago Cionek, Luka Gusić, Paweł Nowotka - Tomasz Kupisz, Łukasz Tymiński, Marcin Burkhardt, Nika Dżalamidze, Maciej Makuszewski - Tomasz Frankowski, Grzegorz Rasiak. to były przewidywane składy, a oficjalne: Korona: Małkowski - Malarczyk, Stano, Hernani, Golański - Korzym, Vuković, Jovanović, Sobolewski, Kiełb - Jamróz Jagiellonia: Sandomierski - Cionek, Gusić, Nowotka - Kupisz, Burkhardt, Tymiński, Dzalamidze, Makuszewski - Frankowski, Rasiak Skrzydłami Jaga powinna wjeżdżać w pole karne Korony jak w masło (szczególnie stroną Malarczyka), dośrodkowania na Grzesia, stałe fragmenty na Gusicia i powinno wpadać. Najsłabszym ogniwem chyba jest Franek, gra wyjazdowa tragiczna od przyjścia do Jagi. Może się to zmieni jak nie będzie jedynym zawdonikiem na którym musi skupiać się defensywa rywala. Jednak chyba to coś z psychiką, brak zdecydowania poza Białymstokiem. oby nie wjeżdżali w strone nowotki bo dla mnie on jakis niepewny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
oczywiscie mam na myśli korone
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
no wiadomo, że może być niepewny, przychodzi jakiś typ z IV norweskiej, o którym w sumie nic nie wiadomo. No, ale raczej nie brałby Hajto jakiegoś totalnego ogórka, w końcu przepracował cały okres przygotowawczy, obserwował go, nie wierze, żeby aż tak sobie nie radził.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
no wiadomo, że może być niepewny, przychodzi jakiś typ z IV norweskiej, o którym w sumie nic nie wiadomo. No, ale raczej nie brałby Hajto jakiegoś totalnego ogórka, w końcu przepracował cały okres przygotowawczy, obserwował go, nie wierze, żeby aż tak sobie nie radził. po meczu bedziemy madrzejsci mam od rana czute ze powiaza korone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 783 |
no wiadomo, że może być niepewny, przychodzi jakiś typ z IV norweskiej, o którym w sumie nic nie wiadomo. No, ale raczej nie brałby Hajto jakiegoś totalnego ogórka, w końcu przepracował cały okres przygotowawczy, obserwował go, nie wierze, żeby aż tak sobie nie radził. Nowotka gra u Dariusza Dzwigały w Starcie Otwock i był tam najlepszym obrońcom, myślę że właśnie stąd się wziął w Jagiellonii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
co oni pierdolą w tym C+, o małej frekwencji na Koronie. Udają głupiego (nawet piłkarz KORONY, który nie wierzę, że nie jest zorientowany co się dzieje) i jakieś tłumaczenia, że siatkówka jest w Kielcach, że ludzie wolą w ciepłej hali być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Tomasz Hajto jak wywija na fortepianie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
co oni pierdolą w tym C+, o małej frekwencji na Koronie. Udają głupiego (nawet piłkarz KORONY, który nie wierzę, że nie jest zorientowany co się dzieje) i jakieś tłumaczenia, że siatkówka jest w Kielcach, że ludzie wolą w ciepłej hali być. te frajery musza tak gadac zeby nie bylo szumu taki prikaz rudego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
co hajto gadal w wywiadzie bo przeoczylem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
RYSIU NIEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
co hajto gadal w wywiadzie bo przeoczylem? typowy bełkot dla takich wywiadów, że będą grać agresywnie, do tego pytanie kiedy pomyslal o trenerce, to cos tam gadal, ze dlugo gral i ze tak jakos wyszlo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|