|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
za 1,6 to ja podziekuje..  I prawidłowo  Wytrawny typer nie gra na siłę, a tylko bety z value.  swoja droga Korver jak jestes w temacie bo ja nie gram u naziemnych to o ktorej sie oferta pojawia na siatke? Od godziny otwarcia w MAX i STS powinna być oferta. U innych nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Uhu, nie zdążyłem polecić a tu już Kharkiv w roli faworyta  juz prawie nie ma gdzie pograć  Jutro od rana ziemniaki będą spać z kursem. znaczy mnie i 1.72 urządza. nie wierzę, w wygraną wawy z mikołajczakiem w takiej formie i bez niemiaszka. Myślę podobnie, aczkolwiek dla mnie straciło value przy kursie @1,85
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
nie jestem fanem ziemniakow Korver.. nie bylem tam..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
nie jestem fanem ziemniakow Korver.. nie bylem tam.. Ja podobnie, ale co zrobić jak czasami to jedyna szansa na zagranie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
jaka jest ta strona tego MAXX`a?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Jesteś w błędzie  W pinnie od @2,6 można było łącznie 6 x 315zł pograć do poziomu @2,1 (znajomy miał nawet limit 450zł x6), w bwinie przy @2,15 i @2,05 brali spokojnie po kilka stówek, a nówka konto i 1,5k łykała  Z tym, ze to bylo pewnie zaraz po wystawieniu oferty, w zamysle kto 1 ten lepszy  Btw. Co te zydki tak nie doszacowane? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
jest jeszcze drugie value na Rennes 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
to juz nie to samo co wtopa polibudy.. chociaz ja sie tam nie znam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
jaka jest ta strona tego MAXX`a? http://83.18.129.195/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
jest jeszcze drugie value na Rennes  Czy ja wiem? Rennes w 9 przyjechało do Częstochowy, bez Vadeleux... (bez niego ostatnio 2 porażki w Ligue 1)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jesteś w błędzie  W pinnie od @2,6 można było łącznie 6 x 315zł pograć do poziomu @2,1 (znajomy miał nawet limit 450zł x6), w bwinie przy @2,15 i @2,05 brali spokojnie po kilka stówek, a nówka konto i 1,5k łykała  Z tym, ze to bylo pewnie zaraz po wystawieniu oferty, w zamysle kto 1 ten lepszy  Btw. Co te zydki tak nie doszacowane?  No tak, w tym biznesie trzeba mieć szybką rękę i szybką... myszkę  Żydki? Tomis ich zje IMO. Masz inne zdanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Tomis ich zje IMO. Masz inne zdanie? Zje czy nie zje oto jest pytanie. Po 1.25 to cos mi sie srednio wydaje, a ze to ulubiony 'czelendz kap' gdzie budzet ma znaczenie, zydki nad rumunami goruja  A tak bardziej serio, to po prostu widzi mi sie sporo zanizony kurs... Ale w tym pucharze niczego nie mozna przewidywac (czasem to plus czasami minus) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Z reszta jakby nie bylo to zydy ograly Olimpiakos (pomijam slabosc tej ligi podczas kryzysu).. A tamci ograli... cypryjczykow. Takze kursy to troche ponad stan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Tomis ich zje IMO. Masz inne zdanie? Zje czy nie zje oto jest pytanie. Po 1.25 to cos mi sie srednio wydaje, a ze to ulubiony 'czelendz kap' gdzie budzet ma znaczenie, zydki nad rumunami goruja  A tak bardziej serio, to po prostu widzi mi sie sporo zanizony kurs... Ale w tym pucharze niczego nie mozna przewidywac (czasem to plus czasami minus)  Ja Rumunów po @1,38 i @1,7 na -1,5 grałem i uważam to za przyzwoitą cenę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
jest jeszcze drugie value na Rennes  Czy ja wiem? Rennes w 9 przyjechało do Częstochowy, bez Vadeleux... (bez niego ostatnio 2 porażki w Ligue 1) no ja patrzę na to, że Częstochowa sobie ograła jedynie słaby Fart i Olsztyn ostatnio w komplecie. Dla mnie mecz 50/50 to wybieram wyższy kurs. +1,5 imo warte głębszego przemyślenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
dla mnie tomis,kharkiv, czestochowa, fenerbahe jakis dodatki handicap
a wy jakie macie propozycje na jutro i co boksujecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
dla mnie tomis,kharkiv, czestochowa, fenerbahe jakis dodatki handicap
a wy jakie macie propozycje na jutro i co boksujecie? Pewki same Panie boksujemy  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Korver, grasz Czewe  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
dla mnie tomis,kharkiv, czestochowa, fenerbahe jakis dodatki handicap
a wy jakie macie propozycje na jutro i co boksujecie? Pewki same Panie boksujemy   mianowicie:)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
jutro pierwsze mecze czy to juz rewanze?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|