Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#522687 26/03/2006 06:49
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
no ale tam jest napisane

Maximum payout is $50 and requires a 15 times rollover [casino 50]

to myslalem ze mam obrocic ta kase w kasynie ? to se obracalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#522688 26/03/2006 10:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
obrot albo 15 razy u buka, albo 50 w kasynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chyba lepiej obrocic 15 razy u buka... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#522689 26/03/2006 14:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
a ak sie zapomniało haslo to gdzie tam jets przypomnienie bo nie widze nic takiego.

#522690 26/03/2006 16:58
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Moze ktos w koncu napisa co zrobic jak ktos zgubił do nich Nick ten paro cyfrowy ??????????????????/Bo hasło jeszcze pamietam bo było moje ale ten nick był zwalony i nawet go na emiala nie wysłali i zapomniałem !?Jak ktos wiec to niech napisze!


Z góry dzieki!


Pozdro

#522691 26/03/2006 18:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
no wlasnie tez chcialbym zagrac tam a zgubilem ten kod i nie iwme jak teraz wejsc

#522692 26/03/2006 19:46
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
jak tu sie obstawia wytłumaczy ktoś mi?

#522693 28/03/2006 13:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
mi nadal nie dziala cashier, u Was jest tak samo?? czy ktos moze w ogole cos napisac nt tego buka, moze ktos juz wyplacil??

#522694 28/03/2006 14:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Cashier tez nie dziala :/
Tyle ze na maile odpowiadaja.

#522695 28/03/2006 15:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
ja pisalem do nich ale jakos nie racza odpowiedziec... ;x ogolnie to juz olalem tego buka. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#522696 28/03/2006 17:58
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Quote
Cashier tez nie dziala :/
Tyle ze na maile odpowiadaja.
no mi nie, jak mozesz to sie zapytaj w tych mejlach czy mozna od nich cos wyplacic

#522697 28/03/2006 18:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Mi odpowiadali.
Wyslalem maila z zapytaniem dlaczego cashier i ruletka nie dzialaja... Jak cos to dam znac.

#522698 28/03/2006 19:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
no wlasnie dobrze by bylo sie dowiedziec co z wyplatami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo mam sporo ponad 50$ i spoko by bylo to wyplacic xD pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#522699 29/03/2006 15:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Oto odpowiedź:
"I will advise our techs taht ther is a problem with the roulette. Regarding the casheir, we do not accept deposits.
"
odpisalem, z zapytaniem, jak wiec moge wyplacic kase skoro cashier nie dziala...

#522700 29/03/2006 15:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
"We send the funds to you. However if we activated the casheir people would try to make deposits. Many have tried."
Czyli jest szansa ze wyplaca... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#522701 29/03/2006 18:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
szkoda ze to tylko szansa ;F bo mi np nie chca odpisywac na maile... ;F chyba ze pisze pod zly adres, moglbys podac pod jaki adres do nich piszesz ?? pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#522702 30/03/2006 14:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
bardzo prosilbym o przetlumaczenie tego maila,z gory dz
IMPORTANT: How to Refill Your Account

Getting more money in your free betting account is easy. Send an e-mail to info@freebetsworl.com with the following subject: Please Refill FBxxxxx {your account number}

Each account will receive a credit of the amount missing to bring the account balance up to date. Players with accounts higher than the free $25, will be reviewed before the update, and will follow normal procedure.

All free accounts may request unlimited refills by sending an e-mail with your request. Pleas include your account number in your e-mail.

Referring your friends to free bet world will work in your behalf. For each friend you refer to free bet world your account will be increased by $5. CLICK TO LOGIN

#522703 30/03/2006 16:14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
no to znaczy ze jezeli wyslesz im maila o temacie "Refil FBxxxx" gdzie xxxx to nr Twojego konta to dostaniesz 25$

#522704 30/03/2006 16:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
ta ich oferta to porazka ,wyslajac refill email odsyla spowrotrm go brak hosta

#522705 30/03/2006 18:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1
mozecie poradzić jak tam zagrac cokolwiek? zielonego pojecia nie mam o co chodzi w tych tabelkach :/

#522706 30/03/2006 19:45
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
ta ich oferta to porazka ,wyslajac refill email odsyla spowrotrm go brak hosta

zobacz dokladnie jakiego maila oni podali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> brakuje literki "d" na koncu

tak swoja droga czy ktos z was wierzy, ze dostanie z tamtad kase? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
mnie wogole odstrasza widok tej strony, dla mnie tez jest to nie mozliwe, ze ktos rozdaje kase na lewo i prawo, nie przyjmuje depozytow, cashier nie dziala (przynajmniej tak piszeciez, ze nie dziala, bo ja im moich danych nie podam napewno i sie tam nie zarejetruje)

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,294 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,209
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1